Autor Wątek: kosmetyki do pielęgnacji włosów  (Przeczytany 2714 razy)

MniejszaNiz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
kosmetyki do pielęgnacji włosów
« dnia: 16 Lutego, 2021, 18:19:20 »
Szukasz sprawdzonych kosmetyków, które idealnie zadbają o Twoje włosy? Z pewnością przetestowałeś już mnóstwo takich specyfików, ale bez większych rezultatów? Sprawdź kosmetyki z serii fibreclinix, a będziecie zadowoleni :)

wiolakwiat

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 80
    • Zobacz profil
Odp: kosmetyki do pielęgnacji włosów
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lutego, 2021, 19:20:22 »
Odpowiednia pielęgnacja włosów jest bardzo ważna, a wszystko zależy od świadomej pielęgnacji, dzięki której włosy mogą wyglądać naprawdę świetnie. Na stronie https://www.olsztyn.com.pl/artykul,swiadoma-pielegnacja-a-porowatosc-wlosow,30863.html możecie poczytać bardzo ciekawe i wartościowe informacje na temat porowatości włosów. Duża ilość osób nie jest świadoma jak to wygląda w praktyce.

artur443677

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: kosmetyki do pielęgnacji włosów
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lutego, 2021, 13:36:01 »
Swojej żonie ostatnio kupiłem rewelacyjne kosmetyki. Z tych kosmetyków naprawdę jest zadowolona.

mirelka728

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: kosmetyki do pielęgnacji włosów
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lutego, 2021, 10:15:49 »
Niedawno koleżanka poleciła mi fajny preperat na włosy o nazwie Hair Care Panda. Efekt widoczny praktycznie od razu. Włosy stały się mocniejsze i fryzura lepiej się układa.

jakubczak

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 493
    • Zobacz profil
Odp: kosmetyki do pielęgnacji włosów
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Kwietnia, 2021, 21:55:09 »
Używam ich tyle, że nie sposób wyliczyć
___
pierścionki z diamentami

Inwejdzy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: kosmetyki do pielęgnacji włosów
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Kwietnia, 2021, 19:48:24 »
Zerknijcie sobie na markę Miodowa Mydlarnia. Oni mają naprawdę fajne szampony w kostce. Skład mega naturalny, bez żadnych "e" czy parabenów niewiaodmo jakich. Sama natura. Takie kosmetyki są moim zdaniem najlepsze.

anatol1

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: kosmetyki do pielęgnacji włosów
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Kwietnia, 2021, 09:17:37 »
Z jakich kosmetyków korzystacie w przypadku Waszych włosów?

gabrysiagaba

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Odp: kosmetyki do pielęgnacji włosów
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Kwietnia, 2021, 11:27:28 »
Czy boryka się ktoś z Was z problemem łupieżu? Jeśli tak to mogę polecić szampon przeciwłupieżowy dla mężczyzn od https://www.helfy.pl/pl/products/przeciwlupiezowy-szampon-dla-mezczyzn-natura-siberica-moc-jelenia-syberyjskiego-1638.html. Doskonale oczyszcza, nawilża i tonizuje skórę głowy, co jest ważne właśnie przy łupieżu. U mnie stosuje go mąż i brat, sprawdza się dla nich bardzo dobrze.

sawayn.ian

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: kosmetyki do pielęgnacji włosów
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Maja, 2021, 12:36:05 »
Jakie polecacie naturalne kosmetyki?

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1239
    • Zobacz profil
Odp: kosmetyki do pielęgnacji włosów
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Czerwca, 2021, 14:14:28 »
Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep z kosmetykami?


zegar do salonu

Inwejdzy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: kosmetyki do pielęgnacji włosów
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Czerwca, 2021, 22:35:04 »
Osobom, którym bardzo szybko przetłuszczają się włosy polecam szampon w koscte z trawą cytrynową re-fill od Miodowa Mydlarnia. Ta marka ma same  naturalne kosmetyki do włosów i ja na niej polegam. Bardzo służy moim włosom. Nie zamierzam w tym temacie nic zmieniać. 

pamela

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: kosmetyki do pielęgnacji włosów
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Lipca, 2021, 14:17:49 »
Dobrze, że poruszyłyście ten temat moje drogie. Tak się akurat składa, że sama staram się bardzo dbać o swoje włosy. Jednakże ciągle szukam też nowych produktów, które mi w tym pomogą. Ostatnio przeglądając stronę drogerii internetowej natrafiłam na markę Aussie, których produkty nie zawierają barwników i nie są testowane na zwierzętach. Mieliście już może okazję korzystać z ich produktów? Z tego, co widziałam, mają m.in. mgiełkę do włosów, czy też odżywkę do włosów. Zresztą zobaczcie https://www.ezebra.pl/pl/producers/aussie-1353749858.html same, o co mi chodzi. Szczególnie ta mgiełka mi się spodobała. Co ważne, nie obciąża włosów, a za to nadaje im przyjemny zapach. Dla mnie istotne jest też to, że ten produkt nie zawiera siarczanów i parabenów. Wyczytałam również, że po zastosowaniu tego rozwiązania włosy powinny być nie tylko pachnące, ale także miękkie w dotyku i odświeżone. Jeżeli już miałyście okazję korzystać, to koniecznie napiszcie, jakie były u was efekty i czy włosy rzeczywiście są miękkie w dotyku. 

murray.jamie

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: kosmetyki do pielęgnacji włosów
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Sierpnia, 2021, 12:37:46 »
Myślę, że zarówno do włosów jak i do skóry najlepiej sprawdzają się kosmetyki bez parabenów. Można takie zamówić w wielu drogeriach internetowych. Jakiś czas temu koleżanka poleciła mi ten sklep https://www.naturaorganika.pl/58-bestsellery i muszę przyznać, że oferta jest zachęcająca. Myślę, że po wypłacie złożę tam całkiem spore zamówienie, ponieważ wiele produktów wpadło mi w oko.

maggio.clare

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: kosmetyki do pielęgnacji włosów
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Sierpnia, 2021, 22:02:19 »
Ja lubię odżywki i olejki. Pozdrawiam.

Penelopi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Odp: kosmetyki do pielęgnacji włosów
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Września, 2021, 11:18:06 »
Odpowiednio dobrane kosmetyki do włosów potrafią naprawdę wiele zmienić w kondycji i wyglądzie włosów ;)

 


Polecamy: