Autor Wątek: Suplementy diety - produkcja  (Przeczytany 553 razy)

EmilkaAś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Suplementy diety - produkcja
« dnia: 26 Sierpnia, 2021, 18:01:23 »
W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości suplementów diety, a dokładnie wsparcia w zakresie produkcji i stworzenia własnej marki to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na markę Tantus których zadaniem jest produkcja kontraktowa suplementów diety z którymi również współpracujemy ponieważ pozwalają na skuteczne opracowywanie technologii i składu suplementów diety w tabletkach i kapsułkach twardych żelowych lub celuzolowych. Zachowując najwyższą wydajność, dobrą cenę i jednocześnie dotrzymanie terminów realizacji. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektów i co również ważne w końcu podejmiecie jak najlepszą decyzję też dla swojego biznesu, bo nie musisz tworzyć własnej linii produkcyjnej i załatwiania wszystkich zgodności i certyfikacji.

Penelopi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 484
    • Zobacz profil
Odp: Suplementy diety - produkcja
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudnia, 2021, 19:40:30 »
Ja kompletnie nie znam sie na tym temacie, ale zdecydowanie jest to ciekawa sprawa.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1632
    • Zobacz profil
Odp: Suplementy diety - produkcja
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwietnia, 2023, 13:03:24 »
A co powiecie na takie rozwiązanie jak suplement z kolagenem ? Odkąd stosuje go moja znajoma to faktycznie zauważyła, że teraz jej skóra jest w o wiele lepszej kondycji, więc jednak to był doskonały wybór

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1287
    • Zobacz profil
Odp: Suplementy diety - produkcja
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Kwietnia, 2023, 17:22:43 »
Ja zamawiałam niedawno na stronie z suplementami produkt o nazwie oura labs bpc 157 jest to sól peptydowa najwyżej jakości  która znacznie przyspiesza regenerację organizmu. Na stronie jest także wiele innych dobrych produktów które warto mieć i stosować. Sprawdźcie sami. Polecam

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1194
    • Zobacz profil
Odp: Suplementy diety - produkcja
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Kwietnia, 2023, 21:06:44 »
Wydaje mi się, że taka produkcja jest obwarowana wieloma obostrzeniami.
___
https://fsdodwierty.pl/

FSD Odwierty Szymon Dunst    
Nowowiejska 2,   
83-330 Borkowo    
NIP: 589-151-17-84    
REGON: 221598957    
Adres e-mail: kontakt@fsdodwierty.pl    
Telefon kontaktowy: +48 881 488 948

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1811
    • Zobacz profil
Odp: Suplementy diety - produkcja
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Czerwca, 2023, 23:47:04 »
Witam, co sądzicie o kolagenie? Czy warto go suplementować? Z chęcią poznam wasze opinie i wskazówki dotyczące odpowiedniego suplementowania i tego, w jakich ilościach go przyjmować. Co o tym https://www.allecco.pl/duolife-collagen-plyn-750-ml.html ? Zapraszam do dyskusji.

georgia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
Odp: Suplementy diety - produkcja
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Kwietnia, 2024, 10:13:06 »
produkcja kojarzy mi się od razu z własnym laboratorium :) w takie miejsce powinno być wyposażone w odpowiedni sprzęt i urządzenia. Na pewno przyda się spektrometr bliskiej podczerwieni. Jeśli zastanawiacie się gdzie go zamówić to poczytajcie sobie o szwajcarskiej firmie Metrohm. Są uważani za lidera w branży :)

 


Polecamy: