Autor Wątek: tłumaczenie przysięgłe  (Przeczytany 725 razy)

deborah

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 396
    • Zobacz profil
tłumaczenie przysięgłe
« dnia: 14 Stycznia, 2021, 10:34:54 »
Szukam rzetelnego tłumacza, który wykonuje tłumaczenie przysięgłe francuskie. Jakie biuro możecie mi polecić?

arek33232

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: tłumaczenie przysięgłe
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Lutego, 2021, 10:15:14 »
Sam kilka tygodni temu skorzystałem z bardzo dobrego tłumacza przysięgłego .Z tego tłumacza jestem zadowolony.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 977
    • Zobacz profil
Odp: tłumaczenie przysięgłe
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Marca, 2021, 08:44:46 »
Mi ostatnio był potrzebny tłumacz turecki na polski i udało mi się znaleźć w internecie kontakt do pana Władysława Chilmon. Okazało się, że pan Władysław wykonuje tłumaczenia biznesowe, techniczne, związane z kulturą, jak i tłumaczenia na inne tematy. Jego oferta obejmuje tłumaczenia zarówno ustne jak i pisemne, więc całkowicie spełniło to moje oczekiwania. Jeśli również potrzebujecie właśnie tłumaczeń z tego języka, to polecam.

zuza91

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Odp: tłumaczenie przysięgłe
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Marca, 2021, 11:38:15 »
Nie znam w tych językach, ale jeśli będziecie potrzebowali pomocy w języku rosyjskim to koniecznie zajrzyj na stronę https://tlumaczalnia.pl/tlumaczenia-jezyk-rosyjski/. Usługi proponowane przez Panią Wandę Konior są bardzo profesjonalne i dostępne w bardzo dobrej cenie. Niektóre z nich można dostać od ręki, na inne bardziej skomplikowane czas oczekiwania również nie jest długi. Będziecie zadowoleni.

marian32323s

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: tłumaczenie przysięgłe
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Maja, 2021, 06:51:08 »
Sam ostatnio korzystałem z tłumacza. Był mi po prostu bardzo potrzebny.

jan33267676776

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1820
    • Zobacz profil
Odp: tłumaczenie przysięgłe
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Lipca, 2021, 18:28:48 »
Kilka tygodni kumpel podesłał mi bardzo dobrą ofertę tłumaczenia medyczne . Ja jestem pewny na 100 procent ,że z tej oferty skorzystam bardzo szybko.

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
Odp: tłumaczenie przysięgłe
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Sierpnia, 2021, 13:14:25 »
Faktycznie właśnie takie tłumaczenia wykonuje się najczęściej i ja również już nie raz miałem okazję je zlecać. Praktycznie wszelkie moje tłumaczenia wykonuje biuro https://dogadamycie.pl/ które charakteryzuje się bardzo wysoką jakością tłumaczonych tekstów.

vivienna83

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Odp: tłumaczenie przysięgłe
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Września, 2021, 21:16:24 »
Tłumaczenia przysięgłe muszą być wykonywane przez bardzo doświadczonych tłumaczy z uprawieniami. Z reguły takie przekłady dotyczą ważnych dokumentów, dlatego muszą być wykonane poprawnie. Rzetelne przekłady przysięgłe z języka niemieckiego wykonuje biuro https://www.germalex.pl/. Tu możecie zlecić przekład dokumentów, dyplomów, świadectw, aktów notarialnych i wiele innych. Biuro oferuje także tłumaczenia specjalistyczne.

Penelopi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 460
    • Zobacz profil
Odp: tłumaczenie przysięgłe
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Września, 2021, 11:17:20 »
Obecnie można naprawdę sprawnie i bezproblemowo znaleźć namiary na dobrych tłumaczy w internecie, więc świetnie, że dzielicie się tutaj opiniami ;)

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
Odp: tłumaczenie przysięgłe
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Września, 2022, 19:21:59 »
Ogólnie warto jest również wiedzieć o tym, że są takie rzeczy jak tłumaczenie przez API i muszę dodać, że sam naprawdę całkiem niedawno się o tym dowiedziałem. Jak dla mnie taka wiedza jest ważna i świetnie o tym napisano w https://applemobile.pl/tlumaczenia-przez-api-jak-to-dziala/ więc każdego zachęcam do przeczytania tego wpisu.

 


Polecamy: