Autor Wątek: samochód  (Przeczytany 423 razy)

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1853
    • Zobacz profil
samochód
« dnia: 02 Czerwca, 2023, 01:57:02 »
Witam,zalezy mi na tym,by moj samochod był sprawny. Jak dbacie o swoje firmowe autka ? Chętnie dowiem się więcej na temat tego,jakich olejów silikowych używacie. https://www.autocaros.pl/categories/products/003647/oleje-i-plyny Co o tym sądzicie? Chętnie poznam wasze opinie. Zapraszam do dyskusji,pozdrawiam.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1675
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Czerwca, 2023, 11:53:31 »
Szczerze mówiąc ja myślę o tym by postawić na Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Jeśli chodzi o wycieraczki to są one bardzo starannie wykonane, dodatkowo też wybór jest tutaj faktycznie wielki

kamina

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 252
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Czerwca, 2023, 08:48:01 »
Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale dobór akumulatora to wcale nie taka prosta sprawa, jakby mogło się wydawać. Zanim podejmiecie decyzję, zróbcie sobie dokładny reserach.

filka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Sierpnia, 2023, 10:31:50 »
Jak masz na myśli używane auto to lepiej kupić je w salonie porsche centrum sopot, tam każdy samochód jest dokładnie sprawdzany zanim trafi do sprzedaży, a kiedy wszystkie niezbędne części zostają wymienione na nowe, oryginalne, taki samochód otrzymuje gwarancję Porsche Approved.

DreamsCreator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 286
    • Zobacz profil
Odp: samochód
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Sierpnia, 2023, 11:55:37 »
Dobry samochód musi kosztować. To jest wspaniała wręcz sprawa w mojej opinii. Takie rzeczy uwielbiam po prostu.
___________________________________________-
Tematy licencjatów z Logistyki