Autor Wątek: Angielski  (Przeczytany 3518 razy)

stefo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Września, 2020, 10:07:52 »
hej, a co sądzicie o nauce angielskiego przez internet?

mgielka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Stycznia, 2021, 12:25:33 »
Angielski towarzyszy nam na każdym kroku, dlatego też może i najwyższa pora zabrać się za siebie i podszkolić się z tego języka? Ale nie mam za dużo na to czasu dlatego też szukam w miarę szybkiego sposobu na taką naukę. I tak się składa, że tutaj https://nt.interia.pl/artykuly-sponsorowane/news-tutlo-polskie-narzedzie-ktore-pomoze-szybko-nauczyc-sie-angi,nId,4944928 dowiem się co mi w takiej szybkiej i skutecznej nauce może pomóc.

BogdanCzujnik

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Stycznia, 2021, 14:42:49 »
Myślę, że mój angielski jest na dobrym poziomie :)

JonaszBolten

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Stycznia, 2021, 15:53:21 »
Ja chciałbym nauczyć się hiszpańskiego na komunikatywnym poziome.

jan33267676776

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1862
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Stycznia, 2021, 10:17:25 »
Jeśli ktoś jest ciekawy to ja się mogę pochwalić , że ostatnio skorzystałem z bardzo dobrej oferty test gallupa online .Wam także to polecam bo naprawdę warto z tej oferty skorzystać.

FranciszekJopen

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Stycznia, 2021, 14:08:00 »
Ja mam chyba w miarę dobry poziom języka angielskiego :)

freli

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Stycznia, 2021, 10:50:05 »
kojarzy ktoś z was dobrą szkołę angielskiego w Radomiu?

gabi101

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Stycznia, 2021, 13:46:13 »
Szkoła szkołą, ale także zależy jaka. Są różne kursy angielskiego: prawniczy, IT. Ale co w przypadku jak wypis ze szpitala na angielski trzeba będzie przetłumaczyć, a tam wiadomo jakie słownictwo specjalistyczne się znajduje. Dlatego mimo, że angielski znam na poziomie komunikatywnym, w zakresie specjalistycznych tłumaczeń korzystam z: https://www.mtr24.pl/branze/tlumaczenia-medyczne i jestem bardzo zadowolona.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1012
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Lutego, 2021, 11:08:53 »
Z tego, co się orientuję, to profesjonalne kursy języka angielskiego oferuje również Szkoła Językowa ProfiLingua. Z jej ofertą w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie internetowej profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski, do czego serdecznie Was zachęcam ;)

DominikusieK

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Lutego, 2021, 15:52:20 »
Myślę, że mój angielski akurat jest na bardzo dobrym poziomie. Oprócz tego całkiem nieźle radzę sobie też po włosku. Może nauczę się jeszcze innego języka obcego :)

sukel

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Lutego, 2021, 09:05:42 »
a co sądzicie na temat zdalnej nauki angielskiego?

zuzan1

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Marca, 2021, 22:46:31 »
Zdalna nauka czemu nie. Chociaż efekty mogą być różne, wiem po sobie. Podam przykład, miałam trudności z czasem Present Simple. Ktoś powie, że nie jest trudny. Po lekcji na https://youtu.be/ujzXwSeWEd8 to też się z tym zgodzę. Jednak dużo zależy od sposobu tłumaczenia. Niekoniecznie trzeba uczyć się na pamięć, robić notatki. Taka metoda aktywnego mówienia jest o wiele skuteczniejsza. Normalnie zdania buduję, wiem kiedy używać tego czasu, jak pytania zadawać.

placy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #27 dnia: 05 Marca, 2021, 15:04:05 »
co sądzicie o zdalnej nauce języka przez internet?

zuza91

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Kwietnia, 2021, 13:34:51 »
A słyszeliście o platformie Odrabiamy.pl? Można tam znaleźć między innymi rozwiązania zadań z angielskiego , które przydadzą się na każdym etapie nauki szkolnej. Platforma jest bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze, a zakres wiedzy, która została zawarta odpowiednio posegregowana np. klasą i podstawą programową. Wasze dzieci z pewnością docenią waszą pomoc w ich edukacji.

honorata76

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Angielski
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Kwietnia, 2021, 13:35:40 »
Jeśli uczycie się języka angielskiego to, na jakim obecnie jesteście poziomie? Polecam zapoznać się z artykułem https://angielski-na-dzis.pl/blog/jak-przejsc-z-poziomu-b2-na-c1-w-jezyku-angielskim/, gdzie dowiecie się, w jaki sposób przejść z poziomu B2 do C1 :) Zdecydowanie te wskazówki przydadzą się osobom, które są już na poziomie średniozaawansowanym w nauce języka.