Autor Wątek: Balkon - pomysły  (Przeczytany 2588 razy)

lemot

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Balkon - pomysły
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Lutego, 2021, 16:09:56 »
według mnie świetnym rozwiązaniem jest zakup grilla na balkon

______
Pakiety medyczne dla pracowników

JacekPol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Balkon - pomysły
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Czerwca, 2021, 11:20:52 »
W mojej opinii jeżeli będziecie szukali dobrej oferty w zakresie wyboru ładnych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie elementów dekoracyjnych do swojego ogrodu, czy na balkon to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/10-donice-i-oslonki-ceramiczne w którym znajdziecie szeroki wybór propozycji w naprawdę ładnym wydaniu. Jednocześnie funkcjonalne, wiele rozmiarów i obsługa która zawsze potrafi profesjonalnie doradzić. Pozdrawiam i dobrych wyborów zakupowych życzę!

sonia79

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Dietetyk
    • Zobacz profil
Odp: Balkon - pomysły
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Czerwca, 2021, 13:31:32 »
Warto zastanowić się nad odpowiednim zadaszeniem przestrzeni balkonowej.

uswift

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Agent reklamowy
    • Zobacz profil
Odp: Balkon - pomysły
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Czerwca, 2021, 11:43:21 »
Lepiej na balkonie sprawdzą się płytki czy deski?

jakubczak

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Odp: Balkon - pomysły
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Sierpnia, 2021, 18:05:50 »
Tutaj https://zumm.pl/komplet-balkonowyv masz ofertę na fajne balkonowe komplety mebli wysokiej jakości. Moja córka do siebie właśnie od nich zmawiała je i zadowolona jest, ja sama może i zamówię też bo muszę wymienić te które mam.

niko

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 89
    • Zobacz profil
Odp: Balkon - pomysły
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Września, 2021, 10:26:35 »
Jeżeli chodzi o zadaszenie balkonu to można je zrobić z takich tworzyć jak poliwęglan lity albo pleksa przezroczysta. Wydaje mi się, że sprawdzą się oba te materiały.

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 868
    • Zobacz profil
Odp: Balkon - pomysły
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Lipca, 2022, 19:57:17 »
Teraz jest tak wiele opcji/ pomysłów na aranżowanie swojego balkonu. Ja teraz znalazłam nawet na jednej stronie coś takiego jak szklarnia balkonowa   , nawet nie wiedziałam że można nawet takie rzeczy kupić... Fajnie, bo można mieć swój mały ogródek.

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1195
    • Zobacz profil
Odp: Balkon - pomysły
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Października, 2022, 14:33:53 »
Co sądzicie o przegrodach balkonowych? Powiem szczerze, że mam już dosyć tego, że nie mogę się w spokoju napić herbaty, bo sąsiedzi zaglądają mi przez ramię. Widziałem, że firma Lumon https://lumon.com/pl zajmuje się montażem takich przegród. Co myślicie?

tojo

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Odp: Balkon - pomysły
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Października, 2022, 10:00:44 »
Coraz więcej czasu spędzamy na balkonach i tarasach ogrodowych. Żeby umilić sobie ten czas można ładnie urządzić sobie tę przestrzeń. Przyczyni się do tego między innymi dywan zewnętrzny: https://www.kochamydywany.pl/przeznaczenie/dywany-zewn%C4%99trzne-outdoor

pola88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Balkon - pomysły
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Lutego, 2023, 18:42:18 »
Balkon powinien być dobrze zaaranżowany, bo jest to dodatkowa przestrzeń do odpoczynku. Mi podoba się zabudowa balkonu Warszawa . W ten sposób można korzystać z balkonu albo tarasu przez cały rok. Firma Widex Aluminiu zajmuje się tym od ponad 10 lat. Działają na terenie Warszawy i okolic. Oferują zabudowę stałą, ramową albo bezramową. Korzystają z nowoczesnych materiałów.

Aldonka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Balkon - pomysły
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Lipca, 2023, 20:23:48 »
Witajcie! Pochodzę z cieplejszego kraju i jestem w pełnym zakłopotaniu, jak odpowiednio przygotować swój balkon w Warszawie na nadchodzącą zimę. Chciałbym zachować jego funkcjonalność, ale również zapewnić ochronę przed mrozem i śniegiem. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tej kwestii? Jakie materiały i rozwiązania polecacie, aby uniknąć uszkodzeń spowodowanych warunkami atmosferycznymi? Czy ktoś zdecydował się na zabudowa balkonu Warszawa? Dziękuję za pomoc!

Elf43br1

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Balkon - pomysły
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Lipca, 2023, 20:04:46 »
jakie macie miejsce na wypoczynek?
-
rehabilitacja sosnowiec

sajmon28

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 139
    • Zobacz profil
Odp: Balkon - pomysły
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Września, 2023, 23:16:11 »
Balkon, to również cykliczne remonty, najczęściej oprócz malowania, wymienia się też płytki lub inny materiał na podłodze. Wtedy to konieczne są wylewki na balkon , dobrze wykonane, pozwolą łatwo położyć płytki i uniknąć problemów np. z wodą podczas opadów.

werona

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Balkon - pomysły
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Października, 2023, 23:29:27 »
balustrady ze stali nierdzewnej to moja ulubiona opcja podczas wybierania wśród balustrad. Dobrze się prezentuje i jest wykonana z wysokiej jakości materiałów.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1641
    • Zobacz profil
Odp: Balkon - pomysły
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Stycznia, 2024, 12:28:11 »
Bardzo dobrą ofertę posiada jednak https://ajokna.com.pl/zabudowa-balkonu/ . Ogólnie usługi są tutaj świadczone na wysokim poziomie i przede wszystkim obsługa posiada wielkie doświadczenie