Autor Wątek: Budowa domu. Okna Drutex?  (Przeczytany 99 razy)

Bonio3

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 113
    • Zobacz profil
    • https://www.eostroleka.pl/pamietaj-o-ubezpieczenie-auta-jak-sprawdzic-do-kiedy-jest-wazna-polisa-oc,art79186.html
Budowa domu. Okna Drutex?
« dnia: 25 Lutego, 2024, 23:52:12 »
Od zawsze myślałam o tym, aby do domu wybrać okna Drutex. Nie sądziłam jednak, że w ofercie będą mieli tak wiele do wyboru. Jakie okna szczególnie polecacie?

santino68

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Budowa domu. Okna Drutex?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Lutego, 2024, 16:10:17 »
Co sądzicie o zamkach w klamkach okien?

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1195
    • Zobacz profil
Odp: Budowa domu. Okna Drutex?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Lutego, 2024, 21:26:52 »
Ja będę zakładać okna Drutex MB-86N SI. Są to okna aluminiowe o wysokiej jakości i dobrej szczelności, które nadają się nawet do domów typu smart home. Polecam

Daniel34

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Budowa domu. Okna Drutex?
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Lutego, 2024, 22:26:02 »
Jak słyszę temat budowa to myślę, że nie należy zapominać co po niej zostaje. Chodzi mi o nieczystości, które można wywieźć przy pomocy kontener na odpady budowlane Kielce. W tym przypadku myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest zaufać https://ekom.org.pl/uslugi/kontenery-i-pojemniki/, która pomoże pozbyć się nam tego problemu.

Rumowisko98

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Odp: Budowa domu. Okna Drutex?
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Marca, 2024, 13:05:36 »
Okna DRUTEX MB-86N SI to będzie dobry wybór - wyglądają elegancko i ponadczasowo, a nadają się także do domów inteligentnych. To da Ci wiele możliwości :)

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1011
    • Zobacz profil
Odp: Budowa domu. Okna Drutex?
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Marca, 2024, 11:55:42 »
My jesteśmy właśnie na etapie planowania budowy domu i potrzebny jest nam profesjonalny kosztorys. Orientujecie się może, w jakim programie najlepiej go zrobić? I komu najlepiej zlecić takie usługi?

georgia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Budowa domu. Okna Drutex?
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Kwietnia, 2024, 08:58:25 »
U nas na wybór okien jest jeszcze czas, póki co szukamy firmy, która wybuduje nasz dom. Słyszeliście o Espiro Investment ? Warto ? czytałam, ze mają też drugą markę Zoya Home, która zajmuje się kompleksowym wykańczaniem wnętrz pod klucz.

GoldenShark

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Budowa domu. Okna Drutex?
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Kwietnia, 2024, 11:36:32 »
Taka budowa domu to jest naprawdę doskonała sprawa. W moim przekonaniu to jest opcja naprawdę świetna.
__________________________
PraceMagisterskieWarszawa