Autor Wątek: Obraz na ścianę  (Przeczytany 565 razy)

MniejszaNiz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 637
    • Zobacz profil
Obraz na ścianę
« dnia: 15 Września, 2020, 11:26:04 »
Jeśli szukacie unikatowych obrazów na ścianę to polecam ofertę sklepu - beatasketches.pl - grafiki na ścianę duże
Wyjątkowe grafiki w atrakcyjnych cenach

foczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
Odp: Obraz na ścianę
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Czerwca, 2021, 13:41:28 »
Jeśli chodzi o obrazy na ścianę to oczywiście każdy lubi coś innego. A że ja uwielbiam różnych artystów to wiadomo, że szukam obrazów przez internet. I tak też między innymi udało mi się znaleźć claude monet obrazy które bardzo mi się spodobały. Także na pewno jakiś chciałabym u siebie w domu mieć.

Jomalka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Obraz na ścianę
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Czerwca, 2021, 16:51:21 »
Zakup obrazów,to jedno,ale oprawienie je w dobrej jakości ramy lub antyramy to już inna sprawa.Sklep internetowy Aluramy ma w swojej ofercie spory wybór ramek na różne okazje,w różnych kolorach i rozmiarach.Najbardziej eleganckie i lubiane przez klientów to ramki passe partout
Świetnie spiszą się w nowoczesnych stylach,ale też w tych klasycznych.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 986
    • Zobacz profil
Odp: Obraz na ścianę
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Lipca, 2021, 11:50:54 »
A jakie jeszcze inne ozdoby na ścianę się Wam podobają? Czy stawiacie na same obrazy, czy może jeszcze na coś bardziej oryginalnego? Ja zauważyłam, że coraz cześciej na ścianach pojawia się chrobotek reniferowy. Jest to świetny sposób na to, aby w pomieszczeniu pojawiło się więcej zieleni poza kwiatami doniczkowymi. A Wam jak taki mech na ścianie się podoba?

stros

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Obraz na ścianę
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lipca, 2021, 13:25:59 »
taki obraz to super opcja według mnie :)

sadekjan

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Obraz na ścianę
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lipca, 2021, 13:45:24 »
Ja chciałbym jakiś obraz namalowany typowo dla mnie, jeden egzemplarz na cały świat

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1193
    • Zobacz profil
Odp: Obraz na ścianę
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Sierpnia, 2022, 22:09:33 »
Mnie się marzy na ścianie w mieszkaniu jeden z najpopularniejszych obrazów na całym świecie: krzyk muncha obraz . Od dłuższego czasu myślę o zamówieniu reprodukcji. Widziałem, że można go znaleźć na stronie pikoteka.pl.

hickle.stacey

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Obraz na ścianę
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Września, 2022, 16:00:48 »
Mam trochę niecodzienne rozwiązanie, ale polecam Wam samodzielne stworzenie obrazu. Jeśli nie macie talentu artystycznego to możecie kupić np.  na tej stronie https://artimento.pl/Aniol-stroz-haft-diamentowy gotowe płótno z numerami. Ja wybrałam haft diamentowy anioł stróż, który przepięknie się prezentuje u mnie w salonie. Jestem z niego bardzo dumna.

olesław35

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Obraz na ścianę
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Listopada, 2022, 17:26:34 »
Ja szczególnie upodobałam sobie impresjonizm, świetnie prezentuje się w każdych wnętrzach! W mieszkaniu mamy obraz renoir - wygląda znakomicie