Autor Wątek: Części samochodowe - kurier  (Przeczytany 298 razy)

werona

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Części samochodowe - kurier
« dnia: 31 Stycznia, 2021, 12:42:16 »
hejka. zastanawiam się w jaki sposób dostarczyć mojemu znajomemu pewną część samochodową. to jest dość duży gabaryt i obawiam się, że kurier odpada. jest jakaś inna możliwość?

jakubczak

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Odp: Części samochodowe - kurier
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lutego, 2021, 19:52:50 »
Powiem ci tak, jeśli chodzi o samochodowe części kurier z pewnością może je przewieźć, nie musisz zatrudniać firmy transportowej która jest droższa. A jeśli chcesz się dowiedzieć jacy kurierzy są do wyboru to skorzystaj z pośrednika czyli brokera

annfa87

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Części samochodowe - kurier
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Marca, 2021, 21:44:36 »
hejka. zastanawiam się w jaki sposób dostarczyć mojemu znajomemu pewną część samochodową. to jest dość duży gabaryt i obawiam się, że kurier odpada. jest jakaś inna możliwość?

Skąd zamawiasz? Bo jakbyś zamawiała np. z marketplace'u https://woopauto.com/ to w większości przypadków miałabyś zapewniony transport ze strony sprzedawcy.

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1117
    • Zobacz profil
Odp: Części samochodowe - kurier
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Marca, 2021, 19:29:42 »
W sumie ja nigdy nie miałem żadnych problemów z dostawą części samochodowych jeśli zamawiałem je przez internet. Muszę przyznać, że całkiem niedawno także miałem okazję kupować części zamienne do Volkswagena Transportera T2 ze sklepu https://garbus.pl/vw-transporter-t2a i oczywiście całość zamówienia odbyła się wzorowo.

zuza91

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Odp: Części samochodowe - kurier
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Kwietnia, 2021, 17:41:58 »
Myślę, że większość kurierów bez trudu znajdzie sposób na przewiezienie części samochodowych. Z pewnością sklep z tarczami hamulcowymi zapewni wam szybką wysyłkę i dostarczenie części pod wskazany adres w bardzo szybkim terminie. Warto stawiać na wysoką jakość części, gdyż wtedy ich eksploatacja będzie dużo dłuższa, niż podczas zakupu tanich zamienników. Bezpieczeństwo podczas jazdy powinno być najważniejsze.