Autor Wątek: Wynajęcie agencji eventowej  (Przeczytany 319 razy)

messina

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
Wynajęcie agencji eventowej
« dnia: 25 Lipca, 2022, 13:55:35 »
Czy Waszym zdaniem to jest dobry krok? Jakie są Wasze doświadczenia? Mówi Wam to coś- https://bluexperience.pl/5-powodow-dla-ktorych-warto-wynajac-agencje-eventowa/ ? Czy zgadzacie się z tymi argumentami? Jakie widzicie za i przeciw? Mamy mnóstwo wątpliwości co do tego, jak podejść do tematu. CO sugerujecie?

Lioy4bne3

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Wynajęcie agencji eventowej
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Lipca, 2022, 21:08:15 »
jakie to mogą być koszta?
-
kaski motocyklowe

gonia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
Odp: Wynajęcie agencji eventowej
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sierpnia, 2022, 14:40:51 »
Czasem owszem, to jedyne wyjście, ale zdarza się, że to po prostu sytuacja i wcale nie trzeba pomyśleć o czymś takim. Dlatego to już Wasza kwestia, co zrobicie. Niektóre elementy są po prostu dla nas dobre i ja to myślę, że warto też się z nimi zapoznać. Na przykład tu https://integralpoland.com/ macie kogoś of stref vip.

tourist

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Odp: Wynajęcie agencji eventowej
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Października, 2022, 15:30:01 »
W sumie sama nie wiem, co mam robić. Jak Wam się wydaje, czy miejsce na event Warszawa znajdę fajne w przeciągu kilku chwil? Jakoś sobie z tym wszystkim poradzić nie mogę i mam nadzieję dostać od Was wskazówki. Może dobrze będzie sobie o tym pomyśleć ? Jakie macie opcje na ten temat?

Kaśka33

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 491
    • Zobacz profil
Odp: Wynajęcie agencji eventowej
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Grudnia, 2022, 15:56:18 »
Wykorzystaj możliwości jakie daje współpraca z tą agencją cma.pl/poradnik-jak-zorganizowac-event-online która organizuje eventy od wielu lat i ma też sprzęt do wynajęcia. Mogą także zorganizować wydarzenie online i wynająć studio nagrań. Idealny partner do takich zadań.