Autor Wątek: Dobra i naturalna karma dla większego psa - jaką wybrać?  (Przeczytany 366 razy)

JacekPol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości naturalnej karmy dla dużego psa (owczarka belgijskiego) Liczę na dobry naturalny skład oparty przede wszystkim na świeżym mięsie, bez zbóż!

Laśka33

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Dobra i naturalna karma dla większego psa - jaką wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipca, 2021, 10:27:21 »
Jeśli o mnie chodzi to ja akurat korzystam z karmy o naturalnym składzie Empire Petfood. Bardzo dobrze dobrany skład bez drobiu, zbóż i ziemniaków. Wyłącznie świeże mięso i skuteczne suplementy zarówno odpowiednio dobrane dla młodych psów, ale i też naszych starszyków aby pomimo wieku jak najlepiej się czuły i z nami pozostały bez chorób :)

EmilkaAś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Dobra i naturalna karma dla większego psa - jaką wybrać?
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lipca, 2021, 10:54:55 »
Akurat tutaj mogę się zgodzić z poprzedniczką, jak karma to powinna być dobrze dobrana i zbilansowana aby przekładała się na realne korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Co do samego wyboru sprawdź sobie markę Empire, ja dla swojego już dorosłego amstafa zamawiam u nich https://empireshop.pl/pl/p/EMPIRE-Hipoalergiczna-Karma-dla-Doroslych-Psow-Duzych-Ras-12kg-Gratis-Pojemnik-na-odchody/438 mają karmy dla dużych ras, ale i też tych mniejszych :)

blaneczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: Dobra i naturalna karma dla większego psa - jaką wybrać?
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Lipca, 2021, 09:36:15 »
A może sprawdzcie sobie Psi Bufet :) my od nich zamawiamy karmę, w pelni naturalna, bez zadnej chemii, w skladzie samo miesko i warzywa :) w lipcu ogolnie obnizyli ceny wiec naprawde fajnie to wychodzi

JacekPol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Dobra i naturalna karma dla większego psa - jaką wybrać?
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lipca, 2021, 10:20:12 »
Super, dziękuję Wam bardzo za pierwsze podpowiedzi i oczywiście mam nadzieję że na tym się one nie skończą jeszcze chwilę poczekam i oczywiście będziemy testowali :D

Laśka33

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Dobra i naturalna karma dla większego psa - jaką wybrać?
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Lipca, 2021, 13:32:22 »
W takim razie mam nadzieję, że nasze podpowiedzi się przydadzą i oczywiście dajcie znać jak już przetestujecie Empire bo chętnie poznam opinie innych, czy widzicie różnie względem tego co Wasza psina jadła wcześniej

alysa.cronin

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Dobra i naturalna karma dla większego psa - jaką wybrać?
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Lipca, 2021, 15:36:15 »
Czy ktoś z Was korzysta z karmy hipoalergicznej?

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 987
    • Zobacz profil
Odp: Dobra i naturalna karma dla większego psa - jaką wybrać?
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Października, 2021, 08:22:31 »
A skoro już jesteśmy przy psim jedzeniu, to czy możecie polecić jakąś karmę na wypadanie sierści u psa? Czy są jakieś karmy, które mogą zahamować proces wypadania sierści i sprawić, że będzie ona w lepszej kondycji? Czy macie z tym jakieś doświadczenia?

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1106
    • Zobacz profil
Odp: Dobra i naturalna karma dla większego psa - jaką wybrać?
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Października, 2021, 08:32:30 »
U mnie jeszcze na ten moment jest szczeniak, ale wiem już jak istotną sprawą jest odpowiedni wybór karmy. Na tą chwilę najbardziej zadowolony jestem ze stosowania karmy https://empireshop.pl/karmy-hipoalergiczne-dla-psow/karma-dla-szczeniaka-i-juniora/karma-dla-szczeniat-ras-malych-i-srednich i faktycznie mój psiak również nie zalicza się do tych większych.

rosalee99

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Dobra i naturalna karma dla większego psa - jaką wybrać?
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Grudnia, 2021, 23:08:32 »
Sama od niedawna jestem w posiadaniu cudownego psiaka. A naszym problemem jest, że jego dotychczasowa karma chyba nie do końca mu smakuje.. Dlatego szukam czegoś nowego co przypadnie mu do gustu, a zarazem będzie dobrej jakości i o dobrym składzie. Znalazłam ostatnio taki wpis https://www.petmex.pl/ranking-karm-dla-psow.html , który przedstawia ranking najlepszych karm dla psów. Dajecie którąś z nich swoim pupilom? Podzielcie się opinią :)

Jolka90

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
Odp: Dobra i naturalna karma dla większego psa - jaką wybrać?
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Stycznia, 2022, 18:45:02 »
Również miałam problem z dobraniem karmy dla mojego psa. Jednak trafiłam na ten sklep zoologiczny - https://e-zoo.shop/. Pomogli mi w nim dobrać odpowiednią karmę. A nawet jeśli kupisz coś nie dopasowanego, to i tak możesz mieć pewność, że jest to produkt bezpieczny, ponieważ bardzo dbają o to, co oferują klientom.