Autor Wątek: Dobry ginekolog Wrocław  (Przeczytany 283 razy)

MniejszaNiz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 642
    • Zobacz profil
Dobry ginekolog Wrocław
« dnia: 24 Listopada, 2021, 10:38:50 »
Szukasz godnego zaufania ginekologa, który jest doświadczonym i profesjonalnym lekarzem?
Jesli tak, to koniecznie sprawdź ofertę przychodni Medfemina we Wrocławiu :)
Ja korzystam tylko z usług ginekologa Medfemina :)
Sprawdź sam - https://medfemina.pl/

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1295
    • Zobacz profil
Odp: Dobry ginekolog Wrocław
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Listopada, 2021, 09:21:58 »
Ja polecam wybrać się na cytologia warszawa to badanie które powinna wykonać każda kobieta przynajmniej raz w roku. Badajcie się a na pewno będziecie spokojniejsze o swoje zdrowie. Wybierzcie sie do sprawdzonego i polecanego ginekologa na takie czy inne badania.

pamela

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Dobry ginekolog Wrocław
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Listopada, 2021, 12:57:49 »
Skoro jesteśmy w tematach ginekologicznych, to chciałabym się z wami podzielić artykułem, który ostatnio miałam okazję przeczytać. Mam w tym momencie na myśli dokładnie ten https://kobieceinspiracje.pl/148508,blona-dziewicza-moze-byc-problemem-jak-go-rozwiazac.html materiał. Nie wiem, jak wy moje drogie, ale ja przyznam, że nie wiedziałam, że błona dziewicza może być problemem. Okazuje się, że może być jednak i tak. Tak w ogóle to nie wiem, czy wiecie, ale mogą występować anomalie w budowie błony dziewiczej. Można tutaj wspomnieć o zrośniętej błonie, błonie z niewielkim otworem, czy też błonie z przegrodą. Dokładny opis każdego z przypadku możecie znaleźć w tamtym artykule, więc nie będę tego tutaj przytaczać. Wspomnę za to o hymenotomii. Jeżeli nie miałyście okazji słyszeć, to dodam, że jest to drobny zabieg chirurgiczny błony dziewiczej. Zabieg ten polega na przecięciu i usunięciu jej fragmentu lub całości. Z tego, co miałam okazję czytać, to gojenie trwa około czterech tygodni. Przy okazji, miałyście okazję o tym słyszeć, czy nie?

kalina8

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Dobry ginekolog Wrocław
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Grudnia, 2021, 21:27:10 »
Niezależnie od miejsca zamieszkania każda z nas chce mieć dobrego ginekologa godnego zaufania, na którym można polegać w każdej sprawie czy problemie. Dla mnie ważne było zabezpieczenie, ale takie żebym pewnie się czuła. Takim są dla mnie tabletki belara, które biorę już dłuższy czas. Dodatkowo skończył się też problem z bolesnym pms, to też dla mnie ulga.

bayka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: Dobry ginekolog Wrocław
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Maja, 2022, 20:15:53 »
ja nie narzekam na swojego lekarza

iria

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: Dobry ginekolog Wrocław
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Maja, 2022, 16:51:36 »
Ja też nie, jestem zadowolona z jej pomocy w sprawie endometriozy, trafiłam w szpitalu medicover na dr Jacko, to świetna specjalistka, doskonale rozumie z czym zmagają się pacjentki z endometriozą