Autor Wątek: Dom  (Przeczytany 4609 razy)

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1241
    • Zobacz profil
Odp: Dom
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Lutego, 2021, 16:57:32 »
Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę instalacje fotowoltaiczne Poznań, poniewaz skorzystałem z ich oferty i dzięki ich poradom, nie musze teraz płacić rachunków za energię elektryczną. Panele fotowoltaiczne, które dla mnie zamontowali w pełni wystarczają na moje zapotrzebowanie.

Vytrujki

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Dom
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Lutego, 2021, 20:27:06 »
Ile Cię to kosztowało?

_________________
/fotowoltaika-dla-firm-ze-strefa-energii/

wiolakwiat

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 80
    • Zobacz profil
Odp: Dom
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Marca, 2021, 18:16:30 »
Jeśli budujecie dom to warto zadbać o to, aby wszystko odpowiednio przemyśleć i zaplanować. Na pewno warto wziąć pod uwagę parapety, które powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Wybór pod względem kolorystyki jest spory, więc każdy powinien znaleźć coś co będzie spójnie pasowało do całego domu bądź mieszkania.

wieczorek

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Odp: Dom
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Marca, 2021, 07:24:11 »
W domu można różne rzeczy posiadać. Moja znajoma po przeczytaniu tego https://strefa.biz/dom/panele-akustyczne-w-twoim-domu-i-studio-rodzaje-i-zastosowanie/ wpisu odnośnie domu, właśnie zdecydowała się na zakup paneli ściennych akustycznych. W sumie zyskała fajną dekorację, a w sali kinowej znacznie zmniejszył się pogłos.

gonia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
Odp: Dom
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Kwietnia, 2021, 16:19:38 »
Ja to wam powiem, że też planuję budowę, ale nie byle czego. Chcę zbudować taki https://www.mgprojekt.com.pl/szafir-wariant-b dom. Wiem, że to właśnie będzie nam pasować. To projekt dla nas po prostu idealny. Można powiedzieć, że trudno o coś lepszego.

olka8932

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 312
    • Zobacz profil
Odp: Dom
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Kwietnia, 2021, 00:02:27 »
Już od dawna myślę o tym, aby sprzedać dom po rodzicach, jednak nie mam czasu na to, aby zająć się wszystkimi formalnościami, a koszty biura nieruchomości są dla mnie dość wysokie. Znajoma poleciła mi skup domów , ponieważ sama jakiś czas temu korzystała z takiej możliwości. Myślę, że mogłabym się zdecydować i otrzymać jakąś gotówkę, którą sobie dobrze zainwestuję.

Samira

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: Dom
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Kwietnia, 2021, 17:10:04 »
Dom, to poczucie wolności,można wyjść na  ogród i odstresować się,można się też w razie konieczności odizolować od sąsiadów.W bloku nie ma takiej swobody.Chcąc mieć swój wymarzony dom,warto postawić na nowoczesność i energooszczędność,czyli dom szkieletowy od https://skandhouse.pl/
Stawią domy nowoczesne,wygodne , funkcjonalne,a do tego,już  w ciągu kilku tygodni.

honorata76

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Dom
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Maja, 2021, 13:49:53 »
Polecam serwis https://mieszkaniowy-poradnik.pl/, gdzie znajdziecie wiele ciekawych porad dotyczących aranżacji własnego domu :)

danilewicz_2910214

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Dom
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Maja, 2021, 15:07:14 »
Ja niedawno przeprowadziłam się do mojego wymarzonego domu i jest o niebo lepiej niż w mieszkaniu. Mam też ogród, w którym mogę zasadzić moje ulubione kwiaty :)


--------------------------------------------------------------------
wynajem studia fotograficznego

kalina8

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Dom
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Maja, 2021, 01:48:35 »
Gdybym miała jeszcze raz decydować gdzie chcę mieszkać, to również byłby to dom. Dlatego cieszę się z moich wyborów, bo mieszka mi się dobrze. Teraz mój brat będzie się budował, ale najpierw działkę musi znaleźć. Nawet mu trochę pomagam. To ja mu podesłałam namiar na https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/dzia%C5%82ki , bo tam właśnie ogłoszeń jest  najwięcej jeśli chodzi o zachodniopomorskie.

HenrykBabal

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Dom
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Maja, 2021, 10:51:54 »
Chciałbym w końcu wybudować własny dom :)

zuza91

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Odp: Dom
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Maja, 2021, 20:56:15 »
Dużo osób marzy o domu piętrowym. Jeśli decydujecie się na taką inwestycję to warto wziąć pod uwagę schody drewniane Toruń. Firma Stolarex posiada mnóstwo wzorów i modeli, które stworzą dla was z wielką przyjemnością i zaangażowaniem. Ich głównym celem jest zadowolenie klientów i jakość wykonania, którą będziecie mogli cieszyć się wiele lat. Ich ceny są naprawdę konkurencyjne, więc będziecie zadowoleni.

honorata76

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Dom
« Odpowiedź #27 dnia: 05 Maja, 2021, 14:11:50 »
A jeśli ktoś z Was zastanawia się nad wyborem odpowiednich pomp ciepła do swojego domu to polecam zapoznać się z ofertą polskiej marki Varme na https://varme.tech/ :) Mają w pełni ekologiczne i oszczędne urządzenia zarówno do domu, jak i wielopowierzchniowych budynków.

Minika

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Dom
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Maja, 2021, 23:13:23 »
A macie w swoich domach wideodomofony? Jestem właśnie w trakcie budowy domu i chciałabym żeby był on nowoczesny i wygodny, pomyślałam o zamontowaniu wideodomofonu bo słyszałam na ich temat dużo dobrego :) A wy lubicie takie urządzenia?

foczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
Odp: Dom
« Odpowiedź #29 dnia: 11 Maja, 2021, 10:03:11 »
Jeśli chodzi o dom to sama doskonale wiem, że w takim przypadku praktycznie wszystko ma bardzo duże znaczenie. Dlatego też szukam takich okien które nie tylko będę się bardzo ładnie prezentować ale przy tym będą trwałe i solidnie wykonane.  I takie też okna można dostać we firmie Drutex S.A. Jest to firma która doskonale zna się na oknach i nie tylko.