Autor Wątek: Drzwi i okna do domu  (Przeczytany 120 razy)

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1181
    • Zobacz profil
Drzwi i okna do domu
« dnia: 11 Maja, 2023, 20:03:26 »
Jakie drzwi i okna do domu polecacie? Zależy mi na czymś solidnym, co przez długie lata będzie dobrze pełniło swoje funkcje.

Bonio3

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
    • https://www.eostroleka.pl/pamietaj-o-ubezpieczenie-auta-jak-sprawdzic-do-kiedy-jest-wazna-polisa-oc,art79186.html
Odp: Drzwi i okna do domu
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Maja, 2023, 12:45:40 »
Dobrze wiem o co chodzi, okna muszą przecież chronić przed warunkami pogodowymi, wytrwać podczas wichur, a także chronić przed hałasem. Są okna, które po pierwszej wichurze wymagają wymiany, dlatego warto dobrze przemyśleć swój wybór.

jakubczak

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 494
    • Zobacz profil
Odp: Drzwi i okna do domu
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Maja, 2023, 22:17:27 »
Oj tak, okna i drzwi są bardzo ważnymi elementami domu, dlatego przy ich wyborze trzeba się naprawdę solidnie zastanowić. My upatrzyliśmy je sobie w ofercie firmy Drutex. Drutex ma mnóstwo dobrych opinii ze względu na jakość ich produktów, więc decydując się na nie nie ryzykuje praktycznie w żaden sposób.

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 865
    • Zobacz profil
Odp: Drzwi i okna do domu
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Maja, 2023, 12:30:02 »
Jeżeli chodzi o okna prochowice  to ja właśnie słyszałam, że bardzo dobre  ma firma    Europlast. Także w  razie czego możecie sobie sprawdzić.  Ponoć  solidnie są wykonane, zapewniają odpowiednią szczelność i również bezpieczeństwo- a to dla mnie  są ważne cechy. Co możecie mi więcej napisać na ich temat?  Czy szybko realizują zamówienia itd?

kazanti

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 885
    • Zobacz profil
Odp: Drzwi i okna do domu
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Maja, 2023, 15:03:43 »
W takim razie jest kilka ofert, które mogę Wam polecić np. https://www.markaagenta.pl/ tutaj znajdziecie zamki krzywkowe do drzwi.
Od jakiegoś czasu są one coraz bardziej popularne dlatego zachęcam Was do sprawdzania oferty, być może znajdziecie coś dla siebie.