Autor Wątek: EasyGo Minima Plus jak sprawdza się na co dzień??  (Przeczytany 386 razy)

olka8932

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 313
    • Zobacz profil
EasyGo Minima Plus jak sprawdza się na co dzień??
« dnia: 09 Czerwca, 2021, 18:16:04 »
Upatrzyłam sobie wózek EasyGo Minima Plus na wózek dla swojego syna. Chciałabym aby służył nam na co dzień, ale też na wycieczki, czy myślicie że ten model wózka się sprawdzi w takim zastosowaniu??

jakubczak

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 494
    • Zobacz profil
Odp: EasyGo Minima Plus jak sprawdza się na co dzień??
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Czerwca, 2021, 21:52:20 »
Wózek jest mały i lekki, szybko się składa i zajmuje mało miejsca, więc idealnie nadaje się na wycieczki. jest też na tyle wygodny, że fajnie sprawdza się na co dzień.

olka8932

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 313
    • Zobacz profil
Odp: EasyGo Minima Plus jak sprawdza się na co dzień??
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Czerwca, 2021, 23:03:24 »
No to super bo wizja posiadania dwóch wózków raczej nie jest dla mnie optymistyczna. A co powiesz o samej jakości wózka? Wiele posiadaczek tego wózka bardzo ją chwali...

jakubczak

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 494
    • Zobacz profil
Odp: EasyGo Minima Plus jak sprawdza się na co dzień??
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Czerwca, 2021, 20:40:52 »
Jakość wózka super - złego słowa powiedzieć nie mogę, nawet materiał przy długiej ekspozycji na słońce się nie odbarwia! W dodatku jest w tak dobrej cenie, że szkoda się na niego nie zdecydować.

olka8932

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 313
    • Zobacz profil
Odp: EasyGo Minima Plus jak sprawdza się na co dzień??
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Czerwca, 2021, 22:30:09 »
To świetnie. Nie będę już dłużej się zastanawiać i od razu zamawiam wózek. Mam nadzieję, że maks pojutrze będzie już u mnie, bo szczerze nie mogę się go doczekać :D

aura40

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: EasyGo Minima Plus jak sprawdza się na co dzień??
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Sierpnia, 2021, 16:18:50 »
Doskonale. Nie tylko na co dzień, ale także w podróży jest ekstra. Fajnym bonusem w tym wózku jest tak szeroki wachlarz kolorów do wyboru.

iria

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: EasyGo Minima Plus jak sprawdza się na co dzień??
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Września, 2021, 15:00:26 »
To dobry wózek tak samo jak mój x-lander, też szukałam porządnego wózka z dużą budą i większą ilością miejsca żeby dziecku było wygodnie. Dla mnie najważniejsza jest dobra amortyzacja i to czy wózek łatwo się prowadzi i łatwo składa i rozkłada.

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1192
    • Zobacz profil
Odp: EasyGo Minima Plus jak sprawdza się na co dzień??
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Lutego, 2022, 19:03:51 »
Na co dzień i w podróży wózek sprawdza się dobrze. Każdy spacer z wózkiem jest bardzo komfortowy i przyjemny.

karolina04031

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: EasyGo Minima Plus jak sprawdza się na co dzień??
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Marca, 2022, 22:05:16 »
Przyznam, że to naprawdę super wózek! Mam go - myślałam że będzie taki bardziej w razie "W" albo na podróże, a jednak tak mi podpasował, że córka ciągle w nim jeździ.

lokut42

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: EasyGo Minima Plus jak sprawdza się na co dzień??
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Kwietnia, 2022, 19:26:52 »
Ja jestem zadowolona z minimy i szczerze ją polecam. Wózek nieduży, więc zawsze znajdzie się dla niego miejsce. W moim mieście jest wiele bardzo wąskich chodników jednak z tak zgrabnym wózkiem przemknięcie po nich jest możliwe.

Rumowisko98

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Odp: EasyGo Minima Plus jak sprawdza się na co dzień??
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Maja, 2022, 18:49:37 »
Do codzienneej jazdy po mieście jest naprawdę idealna. Ja mogę śmiało polecić, bo sama jestem bardzo z niej zadowolona.

Bonio3

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
    • https://www.eostroleka.pl/pamietaj-o-ubezpieczenie-auta-jak-sprawdzic-do-kiedy-jest-wazna-polisa-oc,art79186.html
Odp: EasyGo Minima Plus jak sprawdza się na co dzień??
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Czerwca, 2022, 10:03:48 »
Myślałam nad Minimą, ale ostatecznie bardzej zainteresował mnie model Virage Ecco. Jest świetnie przemyślany, więc przez całe wózkowanie powinien dawać komfort użytkowania i oczywiście bezpieczeństwo.