Autor Wątek: Energetyka.  (Przeczytany 310 razy)

Włóczykij

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Energetyka.
« dnia: 09 Września, 2021, 16:28:34 »
Uprawnienia energetyczne należą do jednych z najcenniejszych na naszym rynku pracy. Można takowe zrobić tutaj uprawnienia energetyczne stalowa wola. To jest duży plus, że w każdej chwili możemy podnieść swoje kwalifikacje.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 982
    • Zobacz profil
Odp: Energetyka.
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Września, 2021, 09:35:41 »
Jeśli natomiast ktoś z Was szukałby firmy wystawiającej certyfikaty i świadectwa energetyczne, to polecam Wam firmę Efektywniej z Wrocławia. Z jej ofertą w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/certyfikaty-swiadectwa-energetyczne/. Powinno Was to zainteresować.

karamia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 229
    • Zobacz profil
Odp: Energetyka.
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lipca, 2022, 12:22:06 »
Zgadzam się, że pracując w branży budowlanej warto posiadać takie uprawnienia, w każdej firmie potrzebna jest osoba z odpowiednimi kwalifikacjami w zakresie eksploatacji i dozoru sieci energetycznej czy gazowej. Kurs SEP można odbyć razem już z egzaminem w ciągu jednego dnia, koszty nie są wysokie jak się okazuje. Warto sprawdzić szczegóły na stronie.

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1161
    • Zobacz profil
Odp: Energetyka.
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Stycznia, 2023, 19:51:25 »
W jaki sposób interesujecie się biogazem czy też biopaliwem? Myślę, że moglibyście wejść sobie na ofertę firmy Biowatt S.A. - biogazownie . Oni we właściwy sposób przedstawią najlepsze możliwości korzystania z biogazu. Dlaczego warto korzystać z takich propozycji? Przede wszystkim to ekologiczne rozwiązanie i jednocześnie jest to właściwe zagospodarowanie odpadów organicznych.

olesław35

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Energetyka.
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Marca, 2023, 17:21:31 »
Zgadza się, takie uprawnienia są bardzo ważne. Z tego co kojarzę to obecnie jest całkiem atrakcyjna oferta jeśli chodzi o szkolenia sep opole także jeśli tylko jesteście z okolic to warto zajrzeć

kali.bechtelar

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Energetyka.
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Marca, 2023, 13:03:47 »
Taki wątek warto by założyć również na forum tematycznym.

Ania194

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 585
    • Zobacz profil
Odp: Energetyka.
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Maja, 2023, 13:48:09 »
Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie szczegółowo przygotowany segregator aktów prawnych na uprawnienia budowlane . Sam korzystałem z tego portalu podczas nauki i bardzo mi to pomogło.

Gfy3bfr

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Energetyka.
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Sierpnia, 2023, 14:44:54 »
Czy w Waszej firmie stosuje się system oznakowania elektronicznego za pomocą doku QR? Jak to działa w praktyce? Myślimy o takim wykorzystaniu w naszym warsztacie. Znalazłam firmę https://multi-tab.pl/ , która zajmuje się montażem i wsparciem w tym temacie. Ktoś posiada więcej informacji w tym temacie?