Autor Wątek: Firma budowlana  (Przeczytany 4043 razy)

gonia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
Odp: Firma budowlana
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Sierpnia, 2020, 12:22:32 »
Ja to może nie firmy stricte budowlanej szukam, a hydraulika. Zamarzył mi się hydrofor w domu i wiem, że w zasadzie nie ma niczego lepszego, jak na przykład dobry hydraulik do jej zamontowania. Potrzebny mi ktoś, kto już montował pompy hydroforowe , żebym mogła mieć poświadczenie wykonania montażu przez profesjonalistę. Ktoś coś?

Temio49

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 321
    • Zobacz profil
Odp: Firma budowlana
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Września, 2020, 08:31:14 »
Poszukaj ogłoszeń hydraulików na http://www.wojtowiczstudio.pl/. W dziale budownictwo chyba widziałem cały artykuł poświęcony hydraulice.

SergiuszWarten

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Firma budowlana
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Września, 2020, 09:30:21 »
Ja niestety nie znam żadnej firmy budowlanej.

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1241
    • Zobacz profil
Odp: Firma budowlana
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Listopada, 2020, 15:50:42 »
Ze swojej strony chciałbym Wam polecić usługi Ocieplanie ścian Częstochowa , ponieważ są to specjalisci w natrysku piany poliuretanowa w celu izolacji termicznej. Jeżeli jesteście zainteresowani to wsyatrczy wejść na strone i sprawdzić ich oferte.

femro

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Firma budowlana
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Listopada, 2020, 10:29:05 »
hej, która firma budowlana z Katowic jest najlepsza?

kiper

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Firma budowlana
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Listopada, 2020, 11:54:23 »
kojarzycie może takie firmy ale w Gdańsku?

____
Jamiks

Binm4tiu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Firma budowlana
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Listopada, 2020, 17:28:13 »
gdzie znajdę wszelkie pytania o usługi.
-
leasing auta

Grażyna29

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Firma budowlana
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Lutego, 2021, 16:32:01 »
Ja ostatnio potrzebowałem detekcja metali i fajnie się złożyło że znalazłam idealną firmę która się tym zajmuje. Dodatkowo na ich stronie sa do kupienia dobrej jakosci magnesy a ja właśnie potrzebowałem i dzieki temu załatwiłem 2 sprawy na jednej stronie. Polecam

helec

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Firma budowlana
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Lutego, 2021, 15:38:41 »
która firma budowlana z Katowic jest najlepsza

olka8932

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 312
    • Zobacz profil
Odp: Firma budowlana
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Kwietnia, 2021, 20:00:19 »
W modzie jest teraz budownictwo energooszczędne , a nowoczesne budowlane w 2021 roku muszą spełniać specjalne wymagania techniczne, które wiążą się z ekologią i energooszczędnością. Koniecznie powinniście się zainteresować i o wszystkim dowiedzieć.

prevut

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Firma budowlana
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Lutego, 2022, 15:08:20 »
Generalnie to mnie teraz bardzo pochłonęło spawanie bo jestem na kursie i powoli kompletuje rzeczy, sprzęt i akcesoria do mojego warsztatu. Znacie więcej ofert sklepów takich jak https://migomat.com.pl/spalinowe-agregaty-spawalnicze i moglibyście mi polecić czym kierować się przy wyborze agregatu? Póki co jeszcze mi nie potrzebny, ale dobrze bedzie mieć coś takiego. Pozdrawiam.

adrian526

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Firma budowlana
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Lutego, 2022, 12:44:43 »
Prowadząc firmę budowlaną warto załatwić sobie współpracę z hurtownią materiałów budowlanych, dzięki temu znacząco zaoszczędzisz czas i zmniejszysz koszty. W takim przypadku można wynegocjować nieco lepsze warunki, niż osoba z ulicy.

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
Odp: Firma budowlana
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Lutego, 2022, 08:28:48 »
Przy budowie to  przydają się najróżniejsze usługi -wiem to z doświadczenia.  Ja nawet musiałam skorzystać pomocy archeologów https://pogotowiearcheologiczne.pl/o-nas/ . W sumie to byłam w szoku, jak dowiedziałam się, że muszę badania działki wykonać.  Ale nawet wcześniej jak kupowałam działkę nie zwracam uwagę na jej historię.

kazanti

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 872
    • Zobacz profil
Odp: Firma budowlana
« Odpowiedź #28 dnia: 06 Marca, 2022, 12:36:17 »
Przy okazji tematu to ja chcę zrobić w tym roku ocieplenie mojego domu i znalazłem ofertę firmy https://hotelsixtysix.pl/wizytowka/dsh-izolacje z mojego miasta tylko problem polega na tym, ze kompletnie ich nie znam. Myslicie, że ceny idą w parze z jakością? Sprawdźcie ofertę i dajcie znać.

KasiaStan

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Firma budowlana
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Marca, 2022, 11:10:33 »
Skoro już mowa o firmach budowlanych to polecam Wam rusztowanie aluminiowe, które można wygodnie zakupić przez Internet.