Autor Wątek: Gdzie kupić cześci do mazdy?  (Przeczytany 3433 razy)

Worhim

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Gdzie kupić cześci do mazdy?
« dnia: 11 Marca, 2018, 09:30:40 »
Słuchajcie, planujemy dłuższy wypad z rodzinką w niedługim czasie i chcę odpowiednio przygotować samochód do podróży. W związku z tym może orientujecie się gdzie znajdę jakiś dobry i sprawdzony sklep, który oferuje mazda części? Jeśli tak to podajcie mi proszę namiary w temacie!

Tadzik31

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • https://www.aasapolska.pl/pozyczka-online/2500-zlotych/24-miesiace
Odp: Gdzie kupić cześci do mazdy?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Marca, 2018, 12:37:05 »
Najlepiej w internecie ;P

chmielik

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 326
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupić cześci do mazdy?
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Czerwca, 2018, 18:04:29 »
My mazdę kupiliśmy w salonie Klimczak w Czestochowie - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ i tam też ją serwisujemy, najlepiej w sprawdzonym i pewnym serwisie który się zna na rzeczy

sabinaaaa

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupić cześci do mazdy?
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Grudnia, 2018, 20:34:11 »
To jest najlepsze rozwiązanie, ja robię dokładnie tak samo. Chociaż jak miałam używane auto to części kupowałam w internecie bo wychodziło taniej. Tak samo kosmetyki do samochodu kupuje w sprawdzonym sklepie internetowym Lubię sama dbać o swoje auto, bo jakoś specjalnie nie mam zaufania do myjni. Tam zawsze myje się auto w pośpiechu.

Javli78

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupić cześci do mazdy?
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Lutego, 2019, 17:09:21 »
Często jeździłam po szrotach gzie udaje mi się trafić na części.

__

Pomorskie - najlepsze na wakacje?!

miroslaw3332

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupić cześci do mazdy?
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Kwietnia, 2019, 12:58:46 »
Słyszał może ktoś z was o takim czymś jak stacje do ładowania samochodów elektrycznych cena . Moim zdaniem to na pewno bardzo ciekawie wygląda i na pewno zainteresuje bardzo dużo osób.Takie jest moje zdanie na ten temat.

gwas

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupić cześci do mazdy?
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Maja, 2019, 09:42:30 »
szukaj w internecie, na pewno znajdziesz coś fajnego

Pepal60

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupić cześci do mazdy?
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Lipca, 2019, 23:18:39 »
Może najlepiej w salonie firmowym.

__

Kredyty konsolidacyjne kalkulator - smartkredyty.pl

MunieeeK

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupić cześci do mazdy?
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Lipca, 2019, 08:11:06 »
Moim zdaniem takie rzeczy najlepiej kupować w autoryzowanych salonach, ponieważ inaczej mogą być poważne kłopoty i np. salon nie przyjmie auta na gwarancji, jeśli się okaże, że części nie są oryginalne.

gonia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupić cześci do mazdy?
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Grudnia, 2019, 13:50:13 »
Nie wiem, u mechanika, albo w sieci? Ja tak kupuję. A skoro o autach, to powiedzcie mi, czy macie samochody zaopatrzone w system keyless ? To ten system, który nie wymaga wyjmowania kluczyka, by model się otworzył. Jeśli macie, to pomyślcie o rozwiązaniu Keyless Protector, które chroni przed nowoczesną kradzieżą, na walizkę.

alejandro

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupić cześci do mazdy?
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Grudnia, 2019, 01:31:21 »
Ja poszukałbym zapewne na złomowisku

Otis

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupić cześci do mazdy?
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Grudnia, 2019, 09:39:43 »
Zajrzyj na https://iparts.webs.com/apps/blog/show/46104608-wyszukiwarka-oem-juz-dostepna-w-sklepie-iparts- znajdziesz tam wygodne narzędzie do wyszukiwania części po OEM. Ja zawsze korzystam z tego typu wyszukiwarek.

Rainbow

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupić cześci do mazdy?
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Stycznia, 2020, 11:45:21 »
Wiele osób proponuje zakupy w autoryzowanych serwisach, ale nie każdego stać, więc często lepiej poszukać w internecie, zwłaszcza jeśli auto nie jest już nowe i można coś samemu wymienić. Jeśli poszukujecie odpowiednie auto części, sklep internetowy Motonet proponuje je do praktycznie każdej marki, w tym także Mazdy, o którą pytaliście. Są to części zarówno te oryginalne jak i tańsze zamienniki, które nie zawsze muszą być gorszej jakości, a pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy.

sabinaaaa

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupić cześci do mazdy?
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Marca, 2020, 13:19:01 »
W moim samochodzie, tym tematem zajmuje się mechanik. Mam do niego całkowite zaufanie, więc zamawianiem części nawet nie zaprzątam sobie głowy. Nim go poznałam to naprawa maserati okazała się dla mnie sporym wyzwaniem. Nie każdy warsztat i serwis zna się na tego rodzaju autach. Po wielu próbach udało mi się znaleźć kogoś odpowiedniego i tak od roku czasu moje auto jest w dobrych rękach.

StanislawLeko

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupić cześci do mazdy?
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Kwietnia, 2020, 14:15:39 »
U siebie postanowiłem postawić na włoską klasykę i tak zostałem właścicielem pięknej alfy. Od początku czułem, że jednak jej coś brakuje i postanowiłem, że spróbuję tuningu Alfy Romeo Stelvio 949. Długo ofert nie musiałem szukać, bo praktycznie od razu trafiłem z polecenia do https://gransport.pl/oferta/alfa-romeo/stelvio-949.html. Chłopaki wykonali świetną robotę i teraz mam porządny samochód :)