Autor Wątek: Biuro projektowe  (Przeczytany 689 razy)

MniejszaNiz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 649
    • Zobacz profil
Biuro projektowe
« dnia: 05 Czerwca, 2020, 05:44:38 »
Szukacie pomocy z zakresu projektowania wnętrz? Sprawdźcie tutaj https://www.tokahome.pl/blog.html
Biuro projektowe z doświadczeniem i super podejściem do klienta

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Biuro projektowe
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Czerwca, 2020, 19:15:28 »
Szukałem powierzchni pod własne biuro, skorzystałem z biura do wynajęcia warszawa śródmieście i szczerze polecam .

gonia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 220
    • Zobacz profil
Odp: Biuro projektowe
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Października, 2020, 14:48:56 »
Myślę, że niedługo będzie mi potrzebne właśnie takie biuro projektowe. Co prawda będę miała małą przestrzeń do zaprojektowania, bo interesuje mnie projekt domu Kasia https://www.mgprojekt.com.pl/kasia , ale myślę, że i tak warto się postarać. Może macie dla mnie jakieś wskazówki?

chmielik

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 348
    • Zobacz profil
Odp: Biuro projektowe
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Grudnia, 2020, 13:26:39 »
dobre biuro projektowe to podstawa! u nas projektowanie biur warszawa ogarnelo 370studio i musze przyznac, top robota na zleceniu :) wszystko naprawde fajnie wyszlo, a nie wyczyscili nam portfela za projekt :)

romek22

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Biuro projektowe
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Lutego, 2021, 06:21:03 »
Wczoraj wieczorem znalazłem trochę wolnego czasu i przeczytałem artykuł http://www.trafficinfo.pl/firma/dostosowanie-biura-do-potrzeb-firmy/ .Z tego artykułu można się dowiedzieć bardzo dużo.

mariana.bartell

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Biuro projektowe
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lutego, 2022, 16:24:09 »
No a ile tak właściwie kosztuje taki projekt? Pozdrawiam! :D

kominek

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Odp: Biuro projektowe
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Września, 2022, 17:56:36 »
moim zdaniem projektowanie domu, a co dopiero       projektowanie sklepów
 najlepiej zlecic specjalistom :) oni maja doswiadczenie i wykorzystaja przestrzenie w sposob logiczny i uzytkowy

KarolaMas

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Biuro projektowe
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Listopada, 2022, 07:40:06 »
Na pewno nie warto wydawać dużo, dużo więcej na indywidualny projekt, tym bardziej że teraz opcji do wyboru jest tak wiele że sami nic nie wymyślimy. No i też po otrzymaniu projektu przy adaptacji zawsze jakieś niewielkie zmiany w projekcie można wnieść. Tym bardziej, że teraz baza, jeśli chodzi o projekty domów gotowych m.in w biurze projektów Archon jest mnóstwo i to zarówno tych parterowych oraz piętrowych. Na mnie robią naprawdę ogromne wrażenie i też dostępność różnych metraży. Do tego są często różne promocje i do tego jeszcze jest w pełni zgodny z normami wt 2021 oraz pakietem oze