Autor Wątek: Herbaty  (Przeczytany 5827 razy)

olka8932

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 312
    • Zobacz profil
Herbaty
« dnia: 27 Marca, 2019, 23:05:42 »
Dawno nie widziałam tak ogromnego wyboru przeróżnych smaków herbat, jak na stronie https://big-active.pl/ Bardzo lubię tego producenta, ponieważ jego herbaty są naprawdę smaczne i czasami aż orzeźwiające z racji smaku egzotycznych owoców. Sprawdźcie sobie sami te wszystkie propozycje, bo są wymienione na stronie.

Alfred33221

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Herbaty
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Marca, 2019, 10:50:02 »
Ja ostatnio piłem gdzie indziej herbaty i te herbaty bardzo mi smakują.One są rewelacyjne pod każdym aspektem.

Iubia76

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Herbaty
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwietnia, 2019, 13:48:30 »
A które herbaty mogą wpłynąć na zdrowie?

__

łazienka w stylu zen

Koria45

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Herbaty
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Kwietnia, 2019, 22:05:19 »
Mojej mamie na pewno spodoba się ta oferta.

__

Usługi informatyczne

KamilZa

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Herbaty
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Czerwca, 2019, 15:32:27 »
Jeżeli chodzi o mnie to mi najbardziej smakuje herbata zielona. Taką herbatę przygotowuję sobie przy użyciu specjalnego dzbanka z zaparzaczem, który kupiłem ostatnio na https://duka.com/pl/jedzenie-i-serwowanie-potraw/kawa-i-herbata/dzbanki-i-imbryki . Etap parzenia herbaty jest bardzo ważny i ma znaczny wpływ na jakość smaku, a także uwalnianie się z liści drogocennych składników, które odpowiadają za właściwości zdrowotne herbaty. Zdecydowanie polecam zwracać zawsze uwagę na odpowiedni sposób oraz czas parzenia tego napoju.

kiklop

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Herbaty
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Lipca, 2019, 22:08:19 »
herbata z miodem i cytryna mega pomaga na gardło i ogólnie jest bardzo zdrowa, więc warto. Mi na przyklad na angine bardzo miód pomaga, co wyczytałam https://tantumnatura.pl/miod-na-bol-gardla-i-kaszel-sprawdzony-sposob-na-walke-z-przeziebieniem/ dobrze łagodzi bole gardła i  łagodzi kaszel

Kanika

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Herbaty
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Lipca, 2019, 13:54:46 »
Ja też uwielbiam herbaty, zarówno czarne, zielone czy białe. Pamiętajcie jednak o tym, że każdy gatunek wymaga innego sposobu parzenia. Z https://www.arte24.pl/styl-zycia dowiedziałam się, że herbaty czarne powinniśmy parzyć w gorącej wodzie tuż po zagotowaniu, natomiast herbaty białe i zielone należy parzyć w temperaturze około 80 stopni przez dwie do trzech minut ;)

KrzysztofuNIO

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Herbaty
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Sierpnia, 2019, 09:01:56 »
Ja niestety na herbatach się za bardzo nie znam. Czasami sobie wypiję jakąś taką zwykłą, ekspresową i czarną. Zdecydowanie wolę napić się jakiejś dobrej kawy, to ona zawsze daje mi kopa :)

Uratv87

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Herbaty
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Sierpnia, 2019, 21:11:23 »
Do tego pyszne ciacho i jest idealnie.

_

www.primavika.pl/produkty

brolli

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Herbaty
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Sierpnia, 2019, 21:20:16 »
Ja bardzo lubię herbaty owocowe, bo można pić na zimno i ciepło, nie ma różnicy w smaku. Najbardziej lubię żurawinową.

Edaid43

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Herbaty
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Września, 2019, 18:25:21 »
Uwielbiam ich połączenia smakowe.
__
frezarka CNC

ewonme222

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: Herbaty
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Października, 2019, 21:24:43 »
jura A7  to najlepszy sklep z expresami do kawy. Ja tam zakupiłam aexpress do mojej kuchni i teraz bardzo stylowo prezentuje się w mojej kuchni. Jestem bardzo zadowolony z zakupu z tej strony bo kawa bardzo dobrze smakuje i mogę sobie robić różne rodzaje jej. Zobaczcie sobie na stronie i poczytajcie o tej firmie.

dunat

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Herbaty
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Października, 2019, 10:45:34 »
ja to najbardziej lubię owocowe herbaty

wojciech33

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Herbaty
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Listopada, 2019, 08:15:59 »
Kolendra działa rozkurczowo, dlatego polecana jest jako pomoc przy wzdęciach. Liście kolendry dodatkowo ułatwiają usuwanie toksyn i metali ciężkich z organizmu. Olejek eteryczny z kolendry ma potwierdzone działanie uspokajające. Dieta, której składnikiem jest kolendra może pomóc w obniżeniu cholesterolu całkowitego, a także trójglicerydów znajdujących się w sercu, wątrobie czy surowicy krwi. Stale prowadzone badania potwierdzają także, że kolendra posiada właściwości obniżające poziom cukru we krwi, a także redukujące ciśnienie tętnicze.
https://tastybusiness.pl/pl/n/33

Patryk44443

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Herbaty
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Stycznia, 2020, 07:26:17 »
Ja zawsze piję bardzo dobrą herbatę.Wiem bardzo dobrze że od herbaty zależy bardzo dużo.