Autor Wątek: Idealna podłoga do domu  (Przeczytany 414 razy)

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1195
    • Zobacz profil
Odp: Idealna podłoga do domu
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Lutego, 2024, 02:29:31 »
Widzieliście już ofertę drewnianych podłóg w firmie https://parquets.com.pl/ ? Mają piękne propozycje, dzięki którym zadbacie o wygląd Waszych wnętrz. Podłogi drewniane najczęściej wykonuje się z dębu lub jesionu, ponieważ te gatunki drewna wykazują bardzo dużą trwałość.

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1195
    • Zobacz profil
Odp: Idealna podłoga do domu
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Lutego, 2024, 12:16:53 »
A ja powiedziałabym, że taką propozycją jest właśnie podłoga drewniana, który wygląda dobrze i ma super trwałość. Podłogi drewniane cieszą się dużą popularnością i wybiera się różne wzory. W ofercie https://parquets.com.pl/ znajdziecie kasetony, deski podłogowe oraz jodełką klasyczną i francuską. Coś na pewno uda się Wam wybrać.

vivienna83

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Odp: Idealna podłoga do domu
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Marca, 2024, 11:25:45 »
Pięknie prezentują się podłogi drewniane. Taka podłoga jest niezwykle elegancka i przy odpowiedniej pielęgnacji bardzo długo zachowuje ładny wygląd. Solidne podłogi oferuje firma https://poznan.jawor-parkiet.pl/podlogi-drewniane/  . To firma specjalizująca się w montażu podłóg z dębu, jesionu, orzecha i merbau. Na ich stronie możecie obejrzeć przykładowe realizacje.

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1295
    • Zobacz profil
Odp: Idealna podłoga do domu
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Marca, 2024, 14:29:15 »
Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę autoryzowanego sprzedawcy produktów marki Pergo, w którego ofercie znajdziecie m.in. pergo pier oak . Jakie Wy macie zdanie na temat oferty tego sklepu?

olivia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 613
    • Zobacz profil
Odp: Idealna podłoga do domu
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Marca, 2024, 11:15:55 »
Jeśli chodzi o kwestie związane z podłogami, gorąco polecam odwiedzenie tego bloga: https://forumatic.pl/niezawodne-i-piekne-podlogi-debowe-nowa-jakosc-dla-twojego-domu/ . Znalazłem tam interesujący wpis na temat desek warstwowych. Jeśli planujecie podobny projekt, to moim zdaniem warto zapoznać się z ich ofertą. Z pewnością znajdziecie tam wiele przydatnych informacji.

mills.trenton

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Idealna podłoga do domu
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Marca, 2024, 14:54:00 »
Mnie podobają się podłogi drewniane.

maniek

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: Idealna podłoga do domu
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Kwietnia, 2024, 20:54:42 »
Nie sądzę, aby była jakaś podłoga, która będzie idealna do każdego domu, bo mamy przecież różne wymagania, potrzeby i gust. Ja szukałem podłogi łatwej do utrzymania w czystości ze względu na duże psy, które ciągle biegają, brudzą i drapią. Postanowiliśmy odwiedzić profesjonały salon podłóg firmy Superparkiet z Warszawy, który bardzo polecili nam znajomi. Mają, jak się okazało, bardzo duży wybór najróżniejszych podłóg w całkiem przyzwoitych cenach, co właściwie przesądziło o zakupie podłogi u nich, a dodatkowym bonusem okazała się możliwość przechowania za darmo zakupione podłogi w ich magazynie przez 180 dni. Zdecydowaliśmy się jeszcze na skorzystanie z oferowanych usług wymiany podłogi przez doświadczoną ekipę fachowców firmy. Okazało się niedrogo i kompleksowo, co zaoszczędziło nam czas i pieniążki.

georgia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Idealna podłoga do domu
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Kwietnia, 2024, 09:28:12 »
a co powiecie na porządne deski drewniane podłogowe? według mnie to ponadczasowe rozwiązanie a dodatkowo macie pewność, ze taka podłoga posłuży Wam wiele lat. Są wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu czystości i przede wszystkim bardzo uniwersalne, pasują praktycznie do każdego wnętrza.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1643
    • Zobacz profil
Odp: Idealna podłoga do domu
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Kwietnia, 2024, 10:59:53 »
Wydaje mi się, że bardzo dobrze sprawdzi się farba do podłóg drewnianych