Autor Wątek: Kalendarz ciąży  (Przeczytany 1486 razy)

olka8932

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 313
    • Zobacz profil
Kalendarz ciąży
« dnia: 27 Marca, 2019, 18:20:55 »
Jesteście w ciąży? To może jeszcze macie sporo czasu do rozwiązania i chcielibyście skorzystać z kalendarza ciąży? Znajdziecie go sobie np. na stronie https://plodnosc.pl/kalendarz-ciazy/30-tydzien/ i uważam, że jest to bardzo fajny sposób na to, aby sprawdzać postępy i to, co dzieje się z Waszym organizmem.

Alfred33221

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ciąży
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Marca, 2019, 10:49:05 »
Taki kalendarz ciąży na pewno jest bardzo ciekawy dla wielu polaków.To jest bardzo normalne.

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1273
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ciąży
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Kwietnia, 2019, 17:19:31 »
Mam dla Was bardzo interesującą stronę, z pewnoscia przyda się początkującym rodzicom . Chciałbym Wam polecic strone wózek 3w1 opinie ,na której znajdziecie róznorodne rankingi wózków dla dzieci. Sam z ich porad korzystałem przy wyborze wózka dla mojego syna, dlatego polecam serdecznie.

Biofi54

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ciąży
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Kwietnia, 2019, 22:06:43 »
Świetna aplikacja, która przydaje się podczas ciąży.

__

skup aut Wrocław

jakubczak

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 494
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ciąży
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Września, 2019, 16:14:37 »
Spytam w temacie ciąży, jakie wózki kupowaliście dla swoich dzieci? Bo chcę kupić coś takiego https://espiro.pl/wozki-dzieciece-3w1 czyli 3 w 1, znajoma ma i mówiła że sprawdza się fajnie. A ten producent akurat ma ładne wózki, i patrzyłam też że mają dobre certyfikaty bezpieczeństwa. Więc chyba warto kupić, co myślicie?

Gorao12

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ciąży
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Września, 2019, 17:52:04 »
Bardzo pomocna aplikacja.
_

PIT online

JacekPanKrac

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ciąży
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Września, 2019, 18:05:23 »
A szczerze mówiąc trzeba coś takiego używać?

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 986
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ciąży
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Października, 2020, 13:34:33 »
Ja ostatnio trafiłam na podobny kalendarz ciąży na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/17-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy. Moim zdaniem to całkiem fajna sprawa, naprawdę sporo można się z takiego kalendarza dowiedzieć ;)

mikasia

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 70
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ciąży
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Sierpnia, 2021, 12:17:28 »
A co z niezbędnymi rzeczami dla maluszka? Jeśli nie wiecie, co wybrać koniecznie zapoznajcie się z wózkami od Venicci. Możecie je znaleźć na https://venicci.pl/ ;) Ogólnie jest bardzo lekki zwinny super się składa. Na lato fajny bo materiałowa gondola z dwoma wentylacjami i w budce i w gondoli.

Kajtek3

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
    • Przewozy Rzeszów Holandia
Odp: Kalendarz ciąży
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Grudnia, 2021, 00:15:16 »
A tutaj https://milklab.pl/content/6-banki-mleka mieliście już okazje się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat banków mleka. Koniecznie poczytajcie sobie na ten temat. Uważam, że warto zorientować się kiedy można skorzystać z pomocy takiego banku.

cordia.wunsch

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ciąży
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Grudnia, 2021, 23:08:57 »
Prowadziłam taki kalendarz kiedy byłam w ciąży. Bardzo fajna sprawa! :)

rosalee99

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ciąży
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Grudnia, 2021, 23:11:55 »
Nie miałam takiego kalendarza kiedy byłam w ciąży, ale słyszałam o nim wiele dobrego. Kiedy będziemy planować następne dziecko to na pewno się wtedy zaopatrzę :)

mschneider

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • bluzy dla par
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ciąży
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Grudnia, 2021, 02:07:17 »
Korzystałam z takiego kalendarza i przyznam, że był bardzo pomocny w organizacji swojego czasu i przygotowaniu do przyjścia maluszka :)

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1193
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ciąży
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Maja, 2022, 02:25:24 »
Wiecie, że z wiekiem wzrasta ryzyko chorób genetycznych dziecka? Im późniejsza ciąża, tym ryzko większe. Jeśli jest ciąża po 35 to już mówimy się o podwyższonym ryzyku, a są kobiety, które dopiero w tym wieku decydują się na dziecko. Jak najbardziej jest taka możliwość, ale warto wykonać badania i być pod opieką lekarza. Dla mnie ważne jest badanie NIFTY pro, do którego wystarczy tylko próbka krwi matki.

karamia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 240
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ciąży
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Maja, 2022, 16:18:36 »
Jeśli śledzicie taki kalendarz tydzień po tygodniu to pewnie wiecie kiedy można wykonać już badania prenatalne. To bardzo ważne testy które są w stanie wiele powiedzieć na temat stanu zdrowia dziecka pod kątem możliwych chorób genetycznych. Jednym z takich badań jest właśnie test nifty Poznań to miasto gdzie na pewno takie badanie wykonacie i to może nawet w dniu zapisu. Nifty Pro można wykonać już po 10 tygodniu ciąży.