Autor Wątek: Kosmetyki od Summe Cosmetics - co sądzicie?  (Przeczytany 125 razy)

EmilkaAś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Kosmetyki od Summe Cosmetics - co sądzicie?
« dnia: 03 Kwietnia, 2022, 11:35:45 »
Hej ;)
Co sądzicie na temat kosmetyków od Summe Cosmetics, czy może któraś z Was korzysta z ich produktów jeśli chodzi o domową pielęgnację. Szczególnie borykam się z problemem przebarwień, co z tym robić?

WeronikaDes

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki od Summe Cosmetics - co sądzicie?
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwietnia, 2022, 15:42:38 »
Ja osobiście mam bardzo dobre zdanie na temat marki Summe, poznałam ją u kosmetyczki i zdecydowałam się też zacząć dbać o sobie w domu. Można liczyć na bogaty skład, różne linie i jednocześnie zabiegi które skutecznie poprawiają stan skóry oraz cery. Mi pomimo mojego wieku udaje się jeszcze skutecznie tą ilość zmarszczek redukować i poprawiać nawilżenie oraz jędrność ;)

KarolaMas

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki od Summe Cosmetics - co sądzicie?
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Kwietnia, 2022, 10:26:43 »
Tutaj mogę się zgodzić z poprzedniczką, że jeśli już chodzi o wybór kosmetyków, które skutecznie działają na problemy ze zmęczoną cerą, słabym nawilżeniem i zmarszczkami to jak najbardziej mogę polecić kosmetyki Summe z linii Cell C Line z wegańskimi komórkami macierzystymi ze słodkiej pomarańczy. No i fajnie sprawdza się seria balance która wykazuje silne działanie przeciwzapalne, antybakteryjne oraz zmniejszające pory.

EmilkaAś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki od Summe Cosmetics - co sądzicie?
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Kwietnia, 2022, 10:37:35 »
Super, mega dzięki za wskazówki! Na pewno sobie zerknę co tam dokładnie mają w ofercie :)

PaulinaLis

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki od Summe Cosmetics - co sądzicie?
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Kwietnia, 2022, 08:23:59 »
Według mnie zdecydowanie jedna z lepszych serii w przypadku kiedy chcecie zadbać o swój piękny wygląd w zaciszu domowym, bez latania z każdą zmianą trądzikową do kosmetyczki. Dlatego jeżeli chodzi o mnie i moje problemy z przebarwieniami po trądziku to super sprawdza się seria beclarity. Zdecydowanie polecam i mam nadzieję, że poszukiwania będą udane ;)