Autor Wątek: Kosmetyki  (Przeczytany 2082 razy)

Temio49

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 321
    • Zobacz profil
Kosmetyki
« dnia: 04 Maja, 2020, 08:51:49 »
Jeśli szukacie dobrych, naturalnych kosmetyków, zajrzyjcie na https://forever-kosmetyki.pl/. Mają tu ogromny wybór produktów na bazie aloesu, które bardzo dobrze działają na każdą cerę.

foczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maja, 2020, 19:39:22 »
Teraz z reguły każdy kosmetyk jest na bazie naturalnych składników. Jednak marka marce nie jest równa dlatego też ciężko jest się zdecydować na jakiś konkretny kosmetyk. Sama od jakiegoś czasu sprawdzam niektóre marki i najbardziej spodobały mi się kosmetyki azjatyckie, które zakupiłam tutaj https://www.perfumesco.pl/azjatyckie-kosmetyki-do-ciala Mają bardzo dobre działanie i przy tym świetnie nawilżają ciało

pawel3332

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Maja, 2020, 06:21:55 »
Każda kobieta w swoim domu posiada bardzo dużo kosmetyków.Moja żona też ma dużo kosmetyków.

Welli

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Maja, 2020, 10:27:34 »
Moja żona też ma pełno kosmetyków

radzkawsieci

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Czerwca, 2020, 14:11:29 »
z fajnych składowo kosmetyków mogę śmiało polecić markę weleda, a z ulubionych też vichy :)

kominek

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 236
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Września, 2020, 18:23:44 »
a nasza polska bielenda? ta orzechowa pielegnacja w formie  kremow i masel do ciala jest naprawde fantastyczna  -   jestem mega zadowolona z wyboru

xKLEMENSIKx

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Września, 2020, 08:30:53 »
Generalnie ja za dużo kosmetyków nie używam. Tylko jakiś żel z peelingiem do twarzy i krem nawilżający. Moja żona miałaby tutaj więcej do powiedzenia.

gonia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Września, 2020, 18:41:05 »
Powiem wam, że ja od jakiegoś czasu bardzo zwracam uwagę na to, jakie jest pochodzenie kosmetyku i jego wpływ na środowisko. I zdecydowanie częściej wybieram takie https://krukam.pl/product-pol-47-Kosmetyczny-Olej-ARGANOWY-z-Maroka-ECOCERT-50ml.html produkty, niż inne, szkodzące skórze i mojemu zdrowiu.

wiska

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Listopada, 2020, 17:22:28 »
Co do kosmetyków to ja używam ich dużo i wiem które są godne polecenia, które warto kupić. I dlatego polecam wam błyszczyki od tego https://eveline.pl/makijaz/usta/blyszczyki producenta, tym bardziej że ich sklep ma teraz wyprzedaż na taki asortyment, sprawdźcie.

dunok

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Listopada, 2020, 15:26:53 »
takie kosmetyki są super według mnie

blaneczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Stycznia, 2021, 15:05:54 »
z takich kosmetykow naturalnych, to ja bardzo lubie z bielendy linie eco nature :) uzywam ich juz od jakiegos czasu i sa naprawde fajne, skora w zdecydowanie lepszym stanie

hedel

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Stycznia, 2021, 13:34:29 »
z takich kosmetykow naturalnych, to ja bardzo lubie z bielendy linie eco nature :) uzywam ich juz od jakiegos czasu i sa naprawde fajne, skora w zdecydowanie lepszym stanie
tez gdzieś trafiłem na taką linię i nie rozumiem czemu wszystkie kosmetyki Bielenda nie maja takich właśnie składów tylko są dzielone na serie.

antoni443

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Lutego, 2021, 15:11:23 »
Produkty do pielęgnacji ciała i włosów które mogę polecić to są ze strony Kosmetyki Naturalne   . Bardzo podoba się mi ich sklep bo znajdę tam zawsze wsyzstko czego szukam, po szampony i ampułki do odżywiania włosów. Są tam pordukty do pielęgnacji całego ciała. Jest to bardzo profesjonalny sklep.

Inwejdzy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 286
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Kwietnia, 2021, 14:38:48 »
Jeśli chcecie używać naturalnych kosmetyków to polecam Wam markę Dolina Czeremchy. Mają bardzo szeroki wybór kosmetyków. Ja uwielbiam ich owsiane mydełko do twarzy. Jest lepsze niż wszystkie żele, toniki, maseczki itd. Jedno mydełko i buzia jak u nastolatki, taka zdrowa ;)

lucar

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Kosmetyki
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Kwietnia, 2021, 15:12:02 »
ja kupuję zawsze kosmetyki przez internet