Autor Wątek: Kupno mieszkania w dobrej ofercie  (Przeczytany 22655 razy)

kazanti

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 891
    • Zobacz profil
Odp: Kupno mieszkania w dobrej ofercie
« Odpowiedź #120 dnia: 29 Stycznia, 2023, 18:02:39 »
U mnie w firmie mamy problem z posadzką, bo jest już w złym stanie i teraz 2 pytania jedno czy lepiej jest zainwestować w nową posadzkę od podstaw czy jednak https://krolestwosprzatania.pl/naprawa-posadzki-przemyslowej tego rodzaju usługi są wystarczające? Fajnie, gdy wypowie się ktoś, kto faktycznie zna się na rzeczy bo ten temat jest dla mnie bardzo ważny.

iria

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: Kupno mieszkania w dobrej ofercie
« Odpowiedź #121 dnia: 17 Lutego, 2023, 10:33:27 »
A wracając do tematu  raczej szukam bezpośrednio od dewelopera, poza tym myślę że takie mieszkania jak te na osiedlu Skwer Harmonia w Krakowie szybko się sprzedadzą, to bardzo atrakcyjna spokojna okolica, w pobliżu jest Plaża Bagry i można tam znaleźć wiele terenów rekreacyjnych w pobliżu

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1195
    • Zobacz profil
Odp: Kupno mieszkania w dobrej ofercie
« Odpowiedź #122 dnia: 10 Maja, 2023, 21:30:19 »
Też właśnie rozglądam się za mieszkaniem dla siebie. Bardzo chciałabym aby znajdowało się w budynku z zarządcą. Per Modum zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami. Dzięki nim budynki są w dobrym stanie. Firma organizuje też szkolenia i udziela porad związanych z budynkiem. To może wiele ułatwić.
« Ostatnia zmiana: 12 Maja, 2023, 22:36:52 wysłana przez Hevik456 »

mraz.camryn

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Kupno mieszkania w dobrej ofercie
« Odpowiedź #123 dnia: 12 Maja, 2023, 13:17:46 »
Czy jest to jeszcze możliwe?

bizmut

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Kupno mieszkania w dobrej ofercie
« Odpowiedź #124 dnia: 25 Maja, 2023, 02:25:25 »
Cześć! Jeśli marzysz o zamieszkaniu w nowym mieszkaniu nad morzem, to koniecznie sprawdź ofertę Burco. Mają tam wiele interesujących propozycji nieruchomości, które spełnią Twoje oczekiwania. Niezwłocznie odwiedź stronę i przekonaj się, jakie możliwości czekają na Ciebie nad polskim wybrzeżem.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1650
    • Zobacz profil
Odp: Kupno mieszkania w dobrej ofercie
« Odpowiedź #125 dnia: 25 Maja, 2023, 10:10:17 »
Akurat ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym by postawić na vox meble warszawa

Rfyej4rt

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Kupno mieszkania w dobrej ofercie
« Odpowiedź #126 dnia: 25 Maja, 2023, 13:03:48 »
czy ceny pójdą w końcu w dół?

sajmon28

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Kupno mieszkania w dobrej ofercie
« Odpowiedź #127 dnia: 23 Lipca, 2023, 12:17:00 »
Dziś bardzo trudno o dobrą ofertę na zakup mieszkania - https://torun.mdr.pl/ , taką która będzie dostępna dla każdego. Wiele osób, skazanych jest na najem np. instytucjonalny, który jest dobrym wyjściem. W ramach opłat czynszowych otrzymujemy dostęp, do nowo wybudowanego mieszkania, pozostaje właściwie tylko wyposażenie go w meble i inne przedmioty codziennego użytku.

Nana67

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 75
    • Zobacz profil
Odp: Kupno mieszkania w dobrej ofercie
« Odpowiedź #128 dnia: 26 Lipca, 2023, 19:15:48 »
Wiele osób, które decydują się na kupno mieszkania, powinni wcześniej poznać trendy jakie panują na rynku. Warto dowiedzieć  się jakie udogodnienia nam przysługują i na co zwrócić uwagę.  Ciekawą opcją jest programu tanich kredytów, który da możliwości tym, których do tej pory nie było stać na zakup mieszkania. Dlatego, jeśli stoisz przed zakupem własnego mieszkania dobrze jest zyskać wiedzę na temat tego jak wygląda sytuacja na rynku nieruchomości. Tutaj https://www.casfera.pl/najwazniejsze-trendy-i-tendencje-na-rynku-mieszkaniowym/ znajdziesz ciekawy artykuł na ten temat

lilibeth

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: Kupno mieszkania w dobrej ofercie
« Odpowiedź #129 dnia: 06 Października, 2023, 09:28:51 »
W moim odczuciu, wiele osób nie wie, co zrobić z niechcianym udziałem w spadku. Jeśli jesteś jednym z nich, sprawdź skup udziałów w spadkach - być może pomoże to w Twojej sytuacji.

lilibeth

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: Kupno mieszkania w dobrej ofercie
« Odpowiedź #130 dnia: 06 Października, 2023, 09:29:42 »
Zajęcie mieszkania przez komornika to poważny problem. Jeśli nie wiesz, jak się z tym uporać, przeczytaj komornik zajął mieszkanie co robić.

Penelopi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 486
    • Zobacz profil
Odp: Kupno mieszkania w dobrej ofercie
« Odpowiedź #131 dnia: 12 Grudnia, 2023, 09:56:12 »
Inwestycja w zakup mieszkania i jego wyposażenie to znaczne wydatki, dlatego warto rozważyć zabezpieczenie przed różnymi nieprzewidzianymi zdarzeniami. Niestety, w blokach czasem przytrafiają się sytuacje, na które nie mamy wpływu, takie jak zwarcie w instalacji elektrycznej czy zalanie przez sąsiada z góry. Koszty ubezpieczenia są stosunkowo niewielkie w porównaniu z ewentualnymi wydatkami na naprawy. Obecnie w sieci dostępnych jest wiele ofert ubezpieczeń mieszkań, a przykładową można znaleźć między innymi tutaj https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-mieszkania-i-domu.htm

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1650
    • Zobacz profil
Odp: Kupno mieszkania w dobrej ofercie
« Odpowiedź #132 dnia: 09 Stycznia, 2024, 11:11:52 »
Po dokładnym przejrzeniu ofert na rynku nieruchomości, mogę śmiało stwierdzić, że https://wawel-service.pl to firma, która prezentuje się naprawdę imponująco. Ich mieszkania wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale także dbałością o detale. To miejsce, gdzie profesjonalizm idzie w parze z doskonałym doradztwem obsługi klienta.

georgia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Kupno mieszkania w dobrej ofercie
« Odpowiedź #133 dnia: 30 Stycznia, 2024, 11:40:03 »
Ale interesuje Cię zakup mieszkania dla siebie czy tak typowo inwestycyjnie ? bo jeśli w grę wchodzi ta druga opcja to sprawdz sobie ofertę firmy Pratum :) Mają na sprzedaż m.in mieszkanie w mikołajkach 60 m2 ale to tylko przykład, opcji jest znacznie więcej :) lokowanie swojego kapitału w ten sposób jest wg mnie jedną z najlepszych opcji.

filka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Odp: Kupno mieszkania w dobrej ofercie
« Odpowiedź #134 dnia: 19 Lutego, 2024, 13:05:18 »
Nie wiem czy braliście już pod uwagę zamieszkanie we Wrocławiu? Ja chcę się przenieść do tego miasta na stałe i dlatego szukam sobie tam mieszkania na osiedlu Na Opoczyńskiej bo słyszałam że to atrakcyjne miejsce do życia i dojazd do centrum z tego osiedla jest bardzo dobry