Autor Wątek: Moja firma  (Przeczytany 29582 razy)

tomid

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Moja firma
« Odpowiedź #195 dnia: 31 Maja, 2021, 17:42:45 »
ja prowadzę firmę od 4 lat i zespół stopniowo się rozrasta, klientów przybywa i coraz częściej działa u nas BOK. póki co funkcjonuje to z jednego firmowego telefonu co niestety nie jest ani wygodne ani tanie więc zastanawiam się czy nie wdrożyć systemu https://systell.pl/wirtualna-centrala-telefoniczna/ ? co o tym sądzicie? bo według mnie jest to super rozwiązanie i bardzo praktyczne i wygodne także dla pracowników a w zasadzie przede wszystkim dla nich.

dziadzialuki

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Moja firma
« Odpowiedź #196 dnia: 31 Maja, 2021, 18:56:24 »
Ja staram się ciąć koszty w firmie, ale nie kosztem jakości, ani kosztem pensji pracowników

kacre

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Moja firma
« Odpowiedź #197 dnia: 01 Czerwca, 2021, 12:02:56 »
obecnie własna firma to trochę ryzyko

karianne83

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Moja firma
« Odpowiedź #198 dnia: 02 Czerwca, 2021, 12:44:04 »
Przede wszystkim chciałabym dowiedzieć się więcej o usłudze wyceny przedsiębiorstwa. Wycena przedsiębiorstwa jest niczym innym, jak ustaleniem faktycznej wartości całej firmy przy wykorzystaniu niezbędnych informacji i danych finansowych. Aby jednak prawidłowo oraz rzetelnie oszacować wartość prowadzonej działalności gospodarczej, konieczne jest dokonanie właściwego wyboru metody wyceny.

szostkakapi

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Moja firma
« Odpowiedź #199 dnia: 02 Czerwca, 2021, 21:06:30 »
Moja firma na szczęście nie odczuła mocno pandemii i prosperuje dobrze

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1241
    • Zobacz profil
Odp: Moja firma
« Odpowiedź #200 dnia: 09 Czerwca, 2021, 16:58:49 »
Właściwe relacje w zespole wpływają w znaczący sposób na jakość oraz tempo pracy, o czym sam się już niejednokrotnie przekonałem. Zainteresowanym tematem mogę zdecydowanie polecić integracja online dla firm , ponieważ uważam, że jest to świetne rozwiązanie na obecne czasy.

rparker

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Inżynier budownictwa
    • Zobacz profil
Odp: Moja firma
« Odpowiedź #201 dnia: 09 Czerwca, 2021, 17:41:22 »
Własna firma to spore zobowiązanie, na pewno trzeba się temu poświęcić.

zuza91

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Odp: Moja firma
« Odpowiedź #202 dnia: 18 Czerwca, 2021, 10:22:09 »
Na rynku istnieje mnóstwo suplementów diety, ale tworząc coś wyjątkowego, opartego na wysokiej jakości składnikach macie szansę na wybicie się na rynku. Na pewno dobrym pomysłem jest produkcja kontraktowa, którą proponuje swoim klientom firma Tantus. Zatrudnione tam osoby zapewniają kompleksowe usługi wsparcie na każdym etapie współpracy. Wspólnymi siłami i pomysłami macie szansę na stworzenie coś naprawdę imponującego klientom.

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
Odp: Moja firma
« Odpowiedź #203 dnia: 27 Czerwca, 2021, 12:03:48 »
Ja właśnie też prowadzę firmę, dokładniej pisząc krawiecką. Teraz będę nawet kupować dodatkowe wyposażenie tutaj https://polimex.net/pl/sklep/33-nici-do-haftu typu nici do haftu, materiały różnego typu itd. Wiadomo, jak się pracuje to potem wszystko się kończy.

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1241
    • Zobacz profil
Odp: Moja firma
« Odpowiedź #204 dnia: 28 Czerwca, 2021, 10:59:39 »
Korzystanie z sieci niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw. Ochrona danych to podstawa - szczególnie gdy w grę wchodzą poufne informację. Chciałbym polecić Wam audyt bezpieczeństwa informatycznego , w tej kwestii można na nich liczyć. Ich oferta jest dużo szersza.

foczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
Odp: Moja firma
« Odpowiedź #205 dnia: 13 Lipca, 2021, 12:17:40 »
No dobra jak już mowa o własnej firmie to zastanawiam się nad tym w jaki sposób radzicie sobie z satysfakcją klienta. Bo jednak to jest bardzo ważne. Dlatego też zastanawiam się wms co to Bo jednak taki system podobno jest bardzo dobrym systemem w którego warto zainwestować. Także myślę, że o takim rozwiązaniu także u nas pomyślimy.

jakubczak

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 493
    • Zobacz profil
Odp: Moja firma
« Odpowiedź #206 dnia: 14 Lipca, 2021, 17:17:48 »
Ja mam swoją firmę i niedawno trafiłam na tą https://www.gamfi.com/akademia-onboardingu/ ofertę która mnie przekonała, postanowiłam spróbować. Faktycznie po tych szkoleniach łatwiej u nas w firmie wdraża się nowych pracowników i wam też polecam to wypróbować.

rafal222221567

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Moja firma
« Odpowiedź #207 dnia: 20 Lipca, 2021, 14:45:48 »
Ja prowadzę bardzo dobrą firmę. Z mojej firmy po prostu jestem bardzo zadowolony.

olka8932

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 312
    • Zobacz profil
Odp: Moja firma
« Odpowiedź #208 dnia: 29 Lipca, 2021, 23:27:33 »
Chcę wystawić stanowisko swojej firmy na targach i sprawdzam, jakie są opcje reklamy stacjonarnej. Myślę, że reklama typu rollup świetnie się sprawdzi i będzie to fajna opcja, aby dać się zauważyć. Trzeba teraz tylko przygotować projekt i korzystać. Reklama nie jest droga, a można jej używać w różnych miejscach.

foczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
Odp: Moja firma
« Odpowiedź #209 dnia: 03 Sierpnia, 2021, 14:31:02 »
Wiadomo, że posiadanie swojej firmy nie jest takie łatwe. Bo jednak wiąże się z tym dość sporo przeróżnych możliwości i nie tylko. To też zaczęłam się zastanawiać nad tym jakiego rodzaju umowę najlepiej jest podpisać z przedsiębiorstwami aby mieć pewność, że dokonają danej zapłaty? I tak też między innymi znalazłam tutaj http://biznesplan.org/jak-przygotowac-umowe-b2b/ wiele cennych informacji na ten temat.