Autor Wątek: Naprawa automatycznej skrzyni przed podróżą  (Przeczytany 391 razy)

JacekPol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Naprawa automatycznej skrzyni przed podróżą
« dnia: 12 Lipca, 2021, 22:40:26 »
Cześć!
Czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeśli chodzi o wybór dobrego serwisu w którym można zrobić porządnie automatyczną skrzynię w naszym busie przerobionym na kampera? Będę wdzięczny oczywiście za wszystkie konkretne podpowiedzi z Waszej strony :)

Wxiy7he

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Naprawa automatycznej skrzyni przed podróżą
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lipca, 2021, 11:56:40 »
jakie to są koszta?
-
jak zarobić na blogu

Laśka33

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Naprawa automatycznej skrzyni przed podróżą
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lipca, 2021, 12:20:10 »
Jeśli chodzi przede wszystkim o profesjonalne doradztwo, jasne warunki i jednocześnie dobrze wykonywane serwisy, regeneracje, czy wymiany olejów w automatach to jak najbardziej warto tutaj wymienić serwis Auto Józefów który jak najbardziej zasługuje na uwagę. Korzystałem dwukrotnie (w różnych autach) i jestem zadowolony, co również ważne z dobrymi warunkami gwarancyjnymi  na rok, obejmująca całą skrzynię i bez limitu kilometrów.

EmilkaAś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Naprawa automatycznej skrzyni przed podróżą
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Lipca, 2021, 18:16:28 »
Jeżeli chodzi o wybór porządnego serwisu w zakresie napraw automatycznych skrzyń biegów to akurat Auto Józefów wyróżnia się zarówno wysokim standardem, profesjonalnym podejściem do potrzeb klienta i jednocześnie jasnymi warunkami gwarancyjnymi które z kolei obejmują całą skrzynię biegów, dlatego co do nich można mieć rzeczywiście pewność.

JacekPol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Naprawa automatycznej skrzyni przed podróżą
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Lipca, 2021, 07:57:53 »
Dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję, że to nie koniec podpowiedzi z Waszej strony :D

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 991
    • Zobacz profil
Odp: Naprawa automatycznej skrzyni przed podróżą
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Lipca, 2021, 12:47:07 »
Jeśli szukalibyście jakiegoś dobrego warsztatu w stolicy, który zajmuje się naprawą takich właśnie automatycznych skrzyń biegów, to polecam zajrzeć na stronę http://tanieholowanie24h.pl/gdzie-naprawic-automatyczna-skrzynie-biegow-w-stolicy. Znajdziecie tam artykuł, z którego dowiecie się, jak znaleźć takiego mechanika.

Laśka33

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Naprawa automatycznej skrzyni przed podróżą
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Sierpnia, 2021, 11:36:37 »
I jak udało Wam się już podjąć ostateczną decyzję w tym zakresie? W Auto Józefów tak jak pisałam jednak można liczyć na profesjonalne i uczciwe podejście pana Wojciecha (wczorajsza diagnostyka w Mercedesie B200), który rzeczowo wytłumaczył i nakreślił możliwe scenariusze. Zdecydowanie polecam!

antoni443

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: Naprawa automatycznej skrzyni przed podróżą
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Sierpnia, 2021, 18:49:37 »
Dobry produkt do konserwacji silnika może pomóc przy konserwacji skrzyni biegów w samochodach, motocyklach albo nawet w maszynach rolniczych. Użycie tego ceramizera jest bardzo łatwe w użyciu,a  dodatkowo mozesz uniknąć kosztownych napraw. Polecam więc Ceramiczny dodatek do oleju pozwoli on uniknąć wam kosztywnych napraw.

JacekPol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Naprawa automatycznej skrzyni przed podróżą
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Sierpnia, 2021, 14:03:06 »
Tak jak radziliście odezwałem się do Auto Józefów, prace wykonane poprawnie na dobrych warunkach cenowych i gwarancyjnych. Na razie zrobiłem z kilkaset kilometrów i szarpania przy zmianie biegów nie czuć :)

EmilkaAś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Naprawa automatycznej skrzyni przed podróżą
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Września, 2021, 09:49:04 »
Oby się udało i co najważniejsze, żeby nie było potrzeby wymiany całej skrzyni i ponoszenia dużych kosztów z tym związanych.

tinof

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Naprawa automatycznej skrzyni przed podróżą
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Września, 2021, 08:51:08 »
zdecydowanie warto postawić na autoryzowany serwis

karmenol

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Naprawa automatycznej skrzyni przed podróżą
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Maja, 2022, 17:14:21 »
Co do napraw przed podróżą to całe szczęście ja tez w czas się ogarnąłem, że prędkościomierz nie działa najlepiej wiec oddałem do serwisu https://www.tachoreparatur24.com/mercedes/ i cieszę się, że tak szybko dokonali naprawy. Teraz samochód jest w pełni sprawny i można jechać w podróż. Pogoda super więc pora na przygodę :D