Autor Wątek: Nieruchomości  (Przeczytany 1722 razy)

pieknyolek

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 326
    • Zobacz profil
Odp: Nieruchomości
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Czerwca, 2022, 12:31:47 »
Teraz warto kupić nieruchomość póki jeszcze ceny mocno w górę nie poszybowały co jest przewidywane. Łapcie namiar na bardzo fajny serwis z ogłoszeniami https://www.dobryadres.pl/oferty-nieruchomosci.html . W rejonie zachodniopomorskim zdecydowanie najlepszy


Dużo ofert :) jakby się ktoś zdecydował na zakup, to warto kredyt skonsultować ze specjalistą: https://pomocprzykredycie.pl/



jakubczak

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Odp: Nieruchomości
« Odpowiedź #31 dnia: 14 Czerwca, 2022, 14:47:07 »
Zgadzam się, teraz jeszcze jest dobry moment na zakup nieruchomości, bo później nie wiadomo jak będzie, jak ceny jeszcze bardziej poszybują w górę. Własne mieszkanie daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. W poszukiwaniu mieszkania pomoże Wam biuro nieruchomości kraków .

afton95

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: Nieruchomości
« Odpowiedź #32 dnia: 14 Czerwca, 2022, 15:41:20 »
Od zawsze marzyłam by mieć swoje nieruchomości na wynajem.

olivia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 618
    • Zobacz profil
Odp: Nieruchomości
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Lipca, 2022, 20:11:07 »
Zgodzę się, że jeśli chodzi o ciekawe mieszkania w Pszczynie, to wydaje mi się, że warto skorzystać z tej oferty https://www.cn-kaczmarek.pl/ Moim zdaniem znajdziesz wiele ciekawych ofert w bardzo dobrych cenach. Polecam wam tam zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani

werona

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Nieruchomości
« Odpowiedź #34 dnia: 18 Sierpnia, 2022, 21:01:45 »
Czy ktoś z was może wynajmuje mieszkania? Czasami w związku z wynajmem pojawiają się problemy niestety. W przypadku gdyby konieczna była eksmisja lokatorów adwokat Grabowicz-Gajda będzie dobrym wyborem. Warto się do niej zgłosić i zająć się tą sprawą czym szybciej tym lepiej

iria

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: Nieruchomości
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Października, 2022, 12:16:59 »
bardzo fajne mieszkania są też Warszawie na osiedlu Zakątek Harmonia bo  prawdziwa okazja, osiedle jest położone wśród niskiej zabudowy, w spokojnej okolicy, jest kameralne i w miarę łatwo stad dojechać do pracy

tojo

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Odp: Nieruchomości
« Odpowiedź #36 dnia: 26 Października, 2022, 09:37:30 »
Dla mnie Wrocław  i jego okolice to jedne z fajniejszych miejsc do zamieszkania na stałe. Jeśli zastanawiasz się nad zamieszkaniem w tej okolicy Polski, to sprawdź ofertę Format Deweloper . Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1195
    • Zobacz profil
Odp: Nieruchomości
« Odpowiedź #37 dnia: 28 Grudnia, 2022, 20:39:29 »
Inwestowanie w nieruchomości to sposób na uchronienie swoich oszczędności przed inflacją. Jeśli w zakupionym mieszkaniu nie chcemy mieszkać, można je wynająć i czerpać z tego tytułu zysk. Obecnie istnieje sporo firm, które zajmują się obsługa najmu. Jedną z nich jest http://www.per-modum.pl/ z Warszawy (firma cieszy się pozytywnymi opiniami).

Kaśka33

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 491
    • Zobacz profil
Odp: Nieruchomości
« Odpowiedź #38 dnia: 22 Stycznia, 2023, 18:05:20 »
Jeżeli szukasz nieruchomości o wysokim standardzie i dobrej cenie to musisz odwiedzić tego dewelopera https://www.geogrupa.pl/ Ma on lokale na terenie Krakowa, Katowic czy Wrocławia więc łatwo dobierzesz coś dla siebie. Same miasta dają wiele możliwości i warto je wykorzystać.

mangoo

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: Nieruchomości
« Odpowiedź #39 dnia: 31 Stycznia, 2023, 11:01:07 »
Zakup mieszkania to dopiero początek wydatków i jeśli myślisz, że teraz błędzie z górki to się grubo mylisz. Wykończenie nieruchomości jest dużo bardziej czasochłonne przy tym generujące spore ilości stresu.  Tutaj kilka informacji co cię czeka https://proseedmag.pl/material-zewnetrzny/ile-kosztuje-wykonczenie-mieszkania ustalanie harmonogramu ekip, rosnące koszty, ponieważ zawsze pojawiają się jakieś problemy “po drodze”.  Fachowcy, którzy nie pojawiają się w pracy. To niestety jest standard.

lilibeth

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: Nieruchomości
« Odpowiedź #40 dnia: 02 Sierpnia, 2023, 08:23:45 »
Hej! Gdy mówimy o takim temacie jak: zasiedzenie nieruchomości adwokat  to ta osoba, ktora może Ci pomóc. To skomplikowana kwestia, ale z pomocą specjalisty jest znacznie prostsza.

Zosia44

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 348
    • Zobacz profil
Odp: Nieruchomości
« Odpowiedź #41 dnia: 05 Września, 2023, 10:52:52 »
Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy, która specjalizuje się w ocenie stanu technicznego budynku - termowizja Poznań . Sam zdecydowałem się skorzystać z ich oferty i bardzo mi to pomogło podczas zakupu nieruchomości.

Aldonka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Nieruchomości
« Odpowiedź #42 dnia: 17 Września, 2023, 12:47:35 »
Cześć wszystkim! Jako właściciel nieruchomości w Poznaniu, poszukuję partnera do zarządzanie najmem poznań. Oczekuję kompleksowej obsługi, włączając w to prezentację mieszkań, kontrolę płatności oraz reagowanie na awarie. Ktoś ma doświadczenie lub zna odpowiednią firmę?

Lalah

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Nieruchomości
« Odpowiedź #43 dnia: 04 Października, 2023, 09:19:51 »
Proces zasiedzenia nieruchomości po osobie zmarłej może być niejasny dla wielu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, poczytaj więcej jak przeprowadzić sprawę o zasiedzenie nieruchomości po osobie zmarłej.

lilibeth

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: Nieruchomości
« Odpowiedź #44 dnia: 06 Października, 2023, 09:38:58 »
Sprzedaż mieszkania to ważna decyzja, która wymaga odpowiedniego przygotowania i ostrożności. Jeśli zastanawiasz się nad tym procesem i chcesz dowiedzieć się, jak nie dać się oszukać przy sprzedaży mieszkania?, polecam ten materiał. Moim zdaniem, warto być świadomym różnych aspektów związanych z transakcją, takich jak weryfikacja wiarygodności kupującego czy zrozumienie mechanizmu depozytu notarialnego. W dobie internetu i różnych źródeł informacji, dobrze jest korzystać z rzetelnych i sprawdzonych materiałów. Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci w podjęciu świadomej decyzji.