Autor Wątek: Okulary do komputera  (Przeczytany 336 razy)

messina

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 113
    • Zobacz profil
Okulary do komputera
« dnia: 12 Grudnia, 2022, 07:57:16 »
Jak to jest? Czytałem to - https://www.wokularach.pl/okulary-do-komputera-wszystko-co-musisz-o-nich-wiedziec
Czy faktycznie trzeba mieć odrębne okulary do jednego i drugiego?
Jak to wygląda z Waszego doświadczenia? W sensie - w jednych chodzę, w innych siadam do kompa?
To jest potrzebne?

aida30

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Okulary do komputera
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Stycznia, 2023, 19:08:32 »
Które z tych oprawek męskich podobają Wam się najbardziej - http://aurum-optics.pl/okulary-korekcyjne-meskie? Mężczyźni słyną z praktyczności, dlatego nie dziwi fakt, że większość panów uwielbia te akcesoria modowe, które łączą design z funkcjonalnością. Modne męskie okulary przeciwsłoneczne będą idealnym dopełnieniem stylizacji.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1641
    • Zobacz profil
Odp: Okulary do komputera
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lutego, 2023, 10:58:42 »
Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem byłyby okulary korekcyjne od https://optyk-klank.pl/prada/ . Właśnie znajoma nie tak dawno wybrała tutaj dla siebie okulary i faktycznie wyróżniają się one wysoką jakością i ładnym wyglądem

Cvury3fr

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Okulary do komputera
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Lutego, 2023, 19:40:51 »
czy zerówki też się sprawdzą?
-
wypożyczalnia aut dostawczych

Penelopi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 484
    • Zobacz profil
Odp: Okulary do komputera
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Marca, 2023, 12:29:58 »
W przypadku okularów korekcyjnych, to oprawki są w sumie tylko dodatkiem. Oczywiście, każdy chce mieć ładne i stylowe, ale najważniejsze jest dobranie odpowiednich szkieł. Teraz jest spory wybór jeśli chodzi o rodzaje, są na przykład szkła progresywne albo fotochromowe. Te drugie są całkiem popularne ostatnio, dostępne w wielu sklepach optycznych, przykładem może być ten https://optykwnecie.pl/521-szkla-fotochromowe Czy ktoś z was nosi takie szkła fotochromatyczne? Jak sprawdzają się na co dzień?

andzelika122

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Okulary do komputera
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Lipca, 2023, 15:31:04 »
Okulary do komputera to specjalne okulary, które mają za zadanie chronić nasz wzrok przed szkodliwym działaniem niebieskiego światła emitowanego przez monitory i inne urządzenia elektroniczne. Niebieskie światło może powodować zmęczenie, podrażnienie, suchość i zaczerwienienie oczu, a także zaburzać rytm dobowy i jakość snu. Dlatego warto zainwestować w okulary do komputera, jeśli spędzamy dużo czasu przed ekranem.

Okulary do komputera mają specjalne soczewki z filtrem Blue Light lub Blue Control, który blokuje niebezpieczne promieniowanie i poprawia kontrast i ostrość widzenia. Można je kupić jako okulary zerówki lub jako okulary korekcyjne, jeśli mamy wadę wzroku. Okulary do komputera mogą być też wyposażone w antyrefleks, który zmniejsza odblaski i zwiększa komfort pracy.

Okulary do komputera można kupić w salonie optycznym lub w sklepie internetowym. Ważne jest, aby wybrać okulary z pewnego źródła, które oferuje gwarancję i certyfikat jakości. Przed zakupem warto też skorzystać z badania wzroku, aby dobrać odpowiednie szkła i oprawki. Oprawki powinny być dopasowane do kształtu i wielkości twarzy, a także do stylu i kolorystyk.

Jeśli szukasz profesjonalnej porady i szerokiego wyboru okularów do komputera, polecam Ci odwiedzić salon optyczny https://optykfleks.waw.pl/. Tam znajdziesz okulary renomowanych marek, takich jak Ray-Ban, Oakley, Prada i wiele innych. Ponadto skorzystasz z bezpłatnego badania wzroku i dopasowania oprawek. Optyk Fleks to gwarancja jakości i satysfakcji.

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1817
    • Zobacz profil
Odp: Okulary do komputera
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Sierpnia, 2023, 22:35:58 »
Wizyta u okulisty może okazać się nie tylko korzystna dla twojego komfortu, ale również dla zdrowia twoich oczu. Dobrze dobrane okulary do pracy przy komputerze mogą znacząco złagodzić te objawy i poprawić wydajność w pracy lub nauce. Gdy już zdecydujesz się na wizytę u okulisty, warto również skonsultować się z nim w kwestii wyboru rodzaju soczewek. Droższe soczewki mogą być wyposażone w zaawansowane technologie, które minimalizują nie tylko efekty zmęczenia wzroku, ale także mogą pomóc w kontrolowaniu postępu twojej wady wzroku. To może być szczególnie ważne, jeśli obawiasz się, że długotrwałe korzystanie z komputera może przyspieszyć pogorszenie twojego widzenia. Na wizytę możecie umówić się poprzez stronę https://blikpol.pl/

furtka5

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Okulary do komputera
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Sierpnia, 2023, 08:34:42 »
Nie mam wystarczająco dużo informacji, by wyrazić jednoznaczne zdanie. To temat otwarty na dyskusję i różnorodność opinii.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1641
    • Zobacz profil
Odp: Okulary do komputera
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Października, 2023, 11:23:18 »
Akurat ja myślę o tym by na dniach postawić na soczewki toryczne jednodniowe

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 868
    • Zobacz profil
Odp: Okulary do komputera
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Listopada, 2023, 17:53:14 »
Co jak co, ale  okularki najlepiej kupować ze sprawdzonych źródeł, aby mieć pewność co do jakości itd. Jak chodzi o modne   okulary oprawki  to  zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na propozycje  Trendy Opticians.  Naprawdę mają tam  szeroki wybór   i nawet niewygórowane ceny, także według mnie super...

georgia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Okulary do komputera
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Listopada, 2023, 14:22:58 »
też od jakiegoś czasu pracuje zdalnie i chyba czas na poważnie zabrać się za ochronę wzroku. Okazało się bowiem, ze mam niewielka wadę i teraz zastanawiam się gdzie kupić porządne okulary korekcyjne do komputera. Czy ktoś z Was robił już takie zakupy w salonach marki Vision Express?

GhostRider

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 627
    • Zobacz profil
Odp: Okulary do komputera
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Listopada, 2023, 15:15:34 »
Takie okulary są naprawdę doskonałe. Ja je uwielbiam. One są naprawdę doskonałe, jak dla mnie!!!
___________________________________
zielonatablica.pl/tematy-prac-licencjackich-z-dietetyki/

crooks.mariane

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Okulary do komputera
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Listopada, 2023, 13:56:45 »
A wy używacie takich okularów?

olivia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 613
    • Zobacz profil
Odp: Okulary do komputera
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Marca, 2024, 08:45:01 »
Szukając trwałych okularów przeciwsłonecznych na lata, warto zapoznać się z artykułami na stronie https://www.queenart.pl/eleganckie-i-funkcjonalne-rozwiazanie-dla-okularnikow-luksusowe-oprawki-do-korekcji-wzroku/  Tam znajdziesz przydatne informacje na temat produktów, takich jak okulary marki Ray-Ban. Sprawdź, czy znajdziesz tam coś interesującego.