Autor Wątek: Pozycjonowanie stron www - jaką agencje polecacie?  (Przeczytany 207 razy)

deborah

• Full Member
Pozycjonowanie stron www - jaką agencje polecacie?
« dnia: 05 Stycznia, 2021, 15:27:31 »
Cześ wszystkim, zależy mi na zwiększeniu liczy odwiedzjących mój sklep online. Czy ktos może polecic agencją oferująca Pozycjonowanie stron Rzeszów? Będę bardzo wdzięczna.

pelde

• Newbie
  • *
Odp: Pozycjonowanie stron www - jaką agencje polecacie?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Stycznia, 2021, 16:13:21 »
polecam zająć się tym samemu, bo wcale to nie jest trunde

annfa87

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Marca, 2021, 21:49:45 »
Ja osobiście polecam pana Marcina Balana. Ma wiedzę i umiejętności. Mnie osobiście bardzo pozytywnie zaskoczyła szybkość z jaką osiągnął topowe pozycje mojej strony. Skontaktuj się z nim i spytaj, jak może Ci pomóc: https://www.marcinbalana.pl/

blaneczka

• Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Kwietnia, 2021, 20:25:02 »
Pozycjonowanie to fajny ruch, ale to nie wszystko. Jesli chodzi o reklame, to warto dzialac kompleksowo. Skupiac sie na wszechstronnych dzialaniach. Mozna skorzystac z pomocy jakiejs dobrej agencji marketingowej , na przyklad http://marketingprewencyjny.pl/ Prowadzą ją swietni fachowcy, którzy bardzo fajnie ogarniaja dzialania w zakresie promowania firmy.

KsaweryGartolow

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Kwietnia, 2021, 12:17:26 »
Nie znam żadnej takiej agencji, ale słyszałem że pozycjonowanie to dobry pomysł na marketing.

Kinder123

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Czerwca, 2021, 12:47:31 »
Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie intenetowym? Czy ty znasz dobre techniki marketingu? Zobacz na strony zapleczowe - Zobacz co wpływa na znaczący wzrost w sprzedaży w sklepie internetowym.

KrzysztofReport

• Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Lipca, 2021, 13:06:25 »
Ja jeszcze nikomu nie zlecałem takich działań i muszę przyznać, że jak najbardziej na pewno ważną kwestią jest posiadanie samej wiedzy o pozycjonowaniu. Nie są to działania typu kliknij i zrobi się samo więc warto wiedzieć dlaczego pozycjonowanie jest ważne.

sidka

• Full Member
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Lipca, 2021, 10:14:08 »
To prawda, pozycjonowanie niesie za sobą wiele korzyści, także jeśli posiadacie własną stronę internetową - warto zainteresować się tym tematem. Ja dość długo zwlekałam z tego typu reklamą biznesu, ale jak to mówią.. lepiej późno niż wcale. Koniecznie sprawdźcie sklep na zlecenia SEO To własnie u nich macie możliwość zakupu pakietów wartościowych linków.

olka8932

• Sr. Member
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Lipca, 2021, 22:45:58 »
Ja sobie nie wyobrażam nie zadbać o pozycjonowanie strony, jest to podstawa. Dzięki temu, że nasza strona będzie się wysoko pojawiać w wynikach wyszukiwania google to można bardziej efektywnie dotrzeć do klientów. Polecam skorzystać z usług https://www.vd.pl/pozycjonowanie-stron/ - są tu sami specjaliści znający się na rzeczy.

bartek32ce

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Sierpnia, 2021, 16:19:15 »
Ja mam sprawdzoną agencję marketingu internetowego https://www.greenweb.pl/ która zajmuje się najczęściej obsługą sklepów internetowych, dla których świadczy kompleksową obsługę marketingową w sieci. W skład tych działań wchodzi pozycjonowanie, obsługa kampanii w Google Ads i wiele więcej.

Polecamy: