Autor Wątek: problem jelitowy  (Przeczytany 219 razy)

bayka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
problem jelitowy
« dnia: 01 Grudnia, 2021, 07:34:16 »
Ostatnio mam gorsze trawienie, wzdęcia, zdarzają się też straszne zaparcia, boję się że dostanę od tego hemoroidy. Co robić?

iria

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: problem jelitowy
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudnia, 2021, 19:02:22 »
Może tak być, z zaparciami nie ma żartów. Możesz spróbować tabletek xenna extra comfort , u mnie zadziałały, więc mogę śmiało polecić

Erlo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: problem jelitowy
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Grudnia, 2021, 19:21:43 »
Warto do gastrologa pójść

miki32

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Odp: problem jelitowy
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Stycznia, 2022, 13:57:52 »
Myślę, że pomysł z wizytą u gastrologia jest bardzo dobry. Nie wiem skąd jesteś, ale tutaj https://waskoczopnik.pl/gastrologia/ przyjmuje gastrolog Wrocław. Solidna pani doktor, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Takie problemy jelitowe mogą być objawem wielu chorób. Więc odpowiednia diagnostyka to podstawa.

small

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: problem jelitowy
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Marca, 2022, 21:35:43 »
Wizyta u gastro na pewno nie zaszkodzi. Mnie od nowego roku też bez przerwy coś jeździ po jelitach. Chociaż w moim przypadku to też pewnie kwestia stresu. Dlatego aktualnie codziennie suplementuję sanprobi stress żeby opanowac sytuację. W ogóle probiotyki regulują prace jelit i żołądka, wiec sugeruję włączyć do diety

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1296
    • Zobacz profil
Odp: problem jelitowy
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Kwietnia, 2022, 20:42:46 »
Poczytajcie sobie na temat leczenia zaburzeń żołądkowo-jelitowych  na tym blogu macie mnóstwo potrzebnych informacji, ważnych porad od specjalistów a także poleceń odnośnie leków jakie należy stosować więc poczytajcie . Zachęcam.

Julka93

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: problem jelitowy
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Listopada, 2023, 20:24:45 »
A może warto sprawdzić czy nie dolega wam dysbioza jelitowa? Jeśli macie jakieś niepokojące objawy to zajrzyjcie na https://wizerunekkobiety.pl/czym-jest-dysbioza-jelitowa-i-jak-przebiega-jej-diagnostyka/, gdzie macie opisaną tę przypadłość oraz przebieg jej diagnostyki.

karamia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
Odp: problem jelitowy
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Marca, 2024, 23:45:41 »
Spróbujcie brać regularnie Flat Belly, to jest suplement diety na problemy jelitowe właśnie i wzdęcia. Do kupienia na stronie Gloowi. Skład jest opracowany przez najlepszych specjalistów, surowce sprowadzane z najlepszych miejsc, tak że realnie te kapsułki działają a nie tylko obiecują.