Autor Wątek: Rozwód Trójmiasto  (Przeczytany 268 razy)

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1193
    • Zobacz profil
Rozwód Trójmiasto
« dnia: 08 Grudnia, 2022, 00:40:59 »
Niestety nie ma już ratunku, aby ratować moje małżeństwo. Liczę na wsparcie odpowiedniego adwokata, bo sprawa nie będzie łatwa. Kogo wybrać w Trójmieście?

Zosia44

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 348
    • Zobacz profil
Odp: Rozwód Trójmiasto
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudnia, 2022, 09:11:29 »
Decydując się na współpracę z najlepszymi nie musicie się martwić o rezultaty.

kancelaria adwokacka Kielce

karine.hirthe

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Rozwód Trójmiasto
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Grudnia, 2022, 16:39:13 »
Czy dowody zebrane przez detektywa mogą być przedstawione przed sądem?

olka8932

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 313
    • Zobacz profil
Odp: Rozwód Trójmiasto
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Grudnia, 2022, 20:27:31 »
Mogę polecić Mecenasa Mindykowskiego. Wiem, że znajomej bardzo pomógł w sprawie rozwodowej z podziałem majątku. Wszystko przebiegło bardzo szybko i nie ukrywam, że pomyślnie - mecenas ma ogromne doświadczenie. A to ma znaczenie!

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1193
    • Zobacz profil
Odp: Rozwód Trójmiasto
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Grudnia, 2022, 14:50:33 »
Dziękuję bardzo za Wasze polecenia! Najlepszą propozycją wydaje mi się właśnie mecenas Mindykowski. Czy wiecie, gdzie mogę znaleźć kontakt do niego? Możecie podesłać też adres?

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1795
    • Zobacz profil
Odp: Rozwód Trójmiasto
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Stycznia, 2023, 21:22:47 »
Ja od jakiegoś czasu czuję się bardzo samotna w związku z moim partnerem. Nie wiem czy rozwód będzie dobrym rozwiązaniem. Co sądzicie? Ostatnio znalazłam w sieci artykuł https://naturalnieozdrowiu.pl/samotnosc-w-zwiazku/ o samotności w związku. Będę wdzięczna za Wasze opinie w tym temacie.

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1795
    • Zobacz profil
Odp: Rozwód Trójmiasto
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Lutego, 2023, 14:29:48 »
 Sprawy rozwodowe należą do szczególnie trudnych, ponieważ rozstaniu małżonków często towarzyszą negatywne emocje. Będąc pod wpływem tak silnego stresu, trudno w racjonalny sposób myśleć o podziale majątku czy opiece nad dziećmi. Warto więc zdecydować się na pomoc prawnika, który za nas doprowadzi sprawę do końca starając się aby wybrnąć z sytuacji jak najlepiej. Moja koleżanka, której rozwód nie należał do łatwych, głównie właśnie przez emocje zdecydowała się na pomoc tej kancelarii https://www.kancelariamlynska.pl/adwokat-rozwod-gdansk/ i później z perspektywy czasu mówiła, że bez adwokata nie dała by rady

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1105
    • Zobacz profil
Odp: Rozwód Trójmiasto
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Marca, 2023, 18:09:44 »
Każdy rozwód jest zazwyczaj problematyczny i zanim do niego przystąpimy to na pewno niezwykle istotną opcją jest to aby również wiedzieć czy samemu warto pisać pozew o rozwód. Od siebie chcę wam polecić bardzo interesujący wpis https://www.e-kolo.pl/wiadomosci,20107,czy-warto-samemu-pisac-pozew-o-rozwod ponieważ jak dla mnie to właśnie tam bardzo fajnie o tym napisano.

kali.bechtelar

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Rozwód Trójmiasto
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Marca, 2023, 12:57:18 »
Czy przy rozwodzie można powołać się na dowody zebrane przez detektywa?