Autor Wątek: nowy sprzęt gastronomiczny....  (Przeczytany 75 razy)

tytanka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
nowy sprzęt gastronomiczny....
« dnia: 11 Grudnia, 2023, 18:11:40 »
Kilka lat temu otworzyłam kawiarenkę, poszukiwania jednak sprzętu do niej, nie są dla mnie łatwe, gdzie znaleźć dobry, trwały i w dobrej cenie tego typu sprzęt?

Jomalka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: nowy sprzęt gastronomiczny....
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudnia, 2023, 13:52:37 »
Kawiarenka, zwłaszcza mała, klimatyczna z pachnąca kawką, to miejsce wymarzone na długie zimowe wieczory. Uwielbiam do takich zaglądać. Wiem,że w takich miejscach najważniejszy jest sprzęt, dobrej jakości, solidny i niezawodny, oferuje Multigastro. Znana firma, ceniona od lat, oferująca sprzęt nie tylko do kawiarni, ale też cukierni, piekarni, pizzerii. Oferują szeroki wybór ekspresów do kawy, mikserów, młynków, ale też wózki bankietowe, stoły chłodnicze czy wszelkie akcesoria do sushi.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1012
    • Zobacz profil
Odp: nowy sprzęt gastronomiczny....
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Grudnia, 2023, 23:15:34 »
Moim zdaniem bardzo fajnym i dobrze sprawdzającym się rozwiązaniem są również systemy samoobsługi w gastronomii. Przykładem mogą być na przykład specjalne kioski, przy których klienci mogą składać zamówienia bez konieczności stania w kolejce do kasy. A co Wy o takich systemach sądzicie? Czy chętnie wdrożylibyście takie rozwiązanie w swojej firmie?

elza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: nowy sprzęt gastronomiczny....
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Stycznia, 2024, 22:00:32 »
Czy ktoś może polecić profesjonalne frytkownice do mojego lokalu gastronomicznego? Interesuje mnie zarówno wybór frytkownic elektrycznych, jak i gazowych, oraz jakie są najlepsze marki i modele na rynku. Chciałbym również poznać opinie na temat różnych pojemności i mocy urządzeń oraz jakie są kluczowe funkcje, które mogą wpłynąć na jakość przygotowywanych frytek. Czy warto np. tutaj https://primegastro.pl/kategorie/327-frytownice się zaopatrywać? Robił ktoś tam może zakupy?

kominek

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 240
    • Zobacz profil
Odp: nowy sprzęt gastronomiczny....
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwietnia, 2024, 19:50:48 »
W branży gastronomicznej, oprócz wysokiej jakości sprzętu, kluczowe jest także odpowiednie przygotowanie merytoryczne . Rozważając swoje możliwości, warto zainwestować w szkolenie z zarządzania personelem w gastronomii. To nie tylko sposób na lepsze przygotowanie do codziennych wyzwań, ale także na zwiększenie rentowności restauracji. Zobacz szczegóły na https://twojegastro.com/nasze-szkolenia/szkolenie-zarzadzanie-personelem-w-gastronomii/ i podnieś swoje umiejętności zarządzania.