Forum Turystyczne

Ogólnie o podróżach => Najlepsze miejsca => Wątek zaczęty przez: linda w 03 Lipiec, 2018, 11:05:34

Tytuł: Sklepy meblowe - stacjonarnie czy online
Wiadomość wysłana przez: linda w 03 Lipiec, 2018, 11:05:34
Witam. Pytanie jak w temacie. Gdzie częściej kupujecie meble. W sklepach online jak ten http://martimeble.pl/ (http://martimeble.pl/) czy raczej w sklepach stacjonarnych. Chciałabym zamówić duży narożnik. W sieci jest większy wybór, ale trochę boję się o dostawę. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Tytuł: Odp: Sklepy meblowe - stacjonarnie czy online
Wiadomość wysłana przez: miki32 w 27 Lipiec, 2018, 12:06:39
Takich sklepów z meblami online jest więcej. Tutaj https://www.promarkmeble24.pl/ (https://www.promarkmeble24.pl/) masz kolejny z fajnym asortymentem i dobrymi cenami. Osobiście jestem zwolenniczką takich  zakupów. Jest to dużo łatwiejsze niż w przypadku sklepów stacjonarnych. No i bardziej opłacalne.
Tytuł: Odp: Sklepy meblowe - stacjonarnie czy online
Wiadomość wysłana przez: linda w 31 Lipiec, 2018, 10:45:46
Ja zazwyczaj kupuję meble w sklepie stacjonarnym, aczkolwiek nie miałabym problemów z zamawianiem ich z internetu. Niedługo planuję instalację garderoby i właśnie zastanawiam się, czy nie skupić się na poszukiwaniach w internecie. Co o tym myślicie? https://www.kupujemymeble.pl/garderoby.html (https://www.kupujemymeble.pl/garderoby.html)
Tytuł: Odp: Sklepy meblowe - stacjonarnie czy online
Wiadomość wysłana przez: Kanika w 08 Wrzesień, 2018, 11:08:27
Kupowałam szafe narożną słupek i komodę u producenta jestem bardzo zadowolona
Tytuł: Odp: Sklepy meblowe - stacjonarnie czy online
Wiadomość wysłana przez: jakubczak w 01 Grudzień, 2018, 18:36:33
Ja czesto kupuję w tym sklepie online https://www.gama-sklep.com.pl/ (https://www.gama-sklep.com.pl/) bo mają dobrej jakości meble no i w fajnych cenach. Teraz czekam na dostawę mebli do sypialni, bo robiłam remont. Wysłali szybko więc jutro powinna mieć, a załapałam się na fajną promocję więc jestem zadowolona.
Tytuł: Odp: Sklepy meblowe - stacjonarnie czy online
Wiadomość wysłana przez: olka8932 w 25 Luty, 2019, 23:40:19
U mnie w okolicy są bardzo fajne sklepy meblowe, ale przyznam szczerze, że nie wiem, na jaki komplet się zdecydować. Podobają mi się różne style, ale nie ukrywam, że zależy mi też na funkcjonalności, bo chciałabym mieć gdzie usadzić gości, kiedy tylko się u mnie pojawią. Jeśli macie też takie same dylematy, jak ja, to polecam wejść sobie na stronę https://archiweb.pl/aktualnosci/wybieramy-wypoczynek-do-salonu-czym-sie-kierowac-892/
Tytuł: Odp: Sklepy meblowe - stacjonarnie czy online
Wiadomość wysłana przez: kalina8 w 06 Czerwiec, 2019, 11:47:48
A sklep elektryczny, że tak przy okazji zapytam. Czeka mnie remont i powoli znajduję sobie sklepy, gdzie będę mogła zrobić udane zakupy. Sama znalazłam https://www.interblue.pl/gniazda-wlaczniki-i-akcesoria/wylaczniki-i-wlaczniki/wylaczniki-jednobiegunowe/ (https://www.interblue.pl/gniazda-wlaczniki-i-akcesoria/wylaczniki-i-wlaczniki/wylaczniki-jednobiegunowe/) , jak przeglądam to wybór jest tutaj bardzo duży, do tego ceny są ok. Nie musiałabym zakupów rozkładać na kilka sklepów, tu chyba wszystko by było co chcę.