Autor Wątek: mieszkania nad morzem  (Przeczytany 128 razy)

bizmut

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
mieszkania nad morzem
« dnia: 25 Maja, 2023, 12:42:17 »
Hej! Szukam informacji na temat dostępnych mieszkań w Ustroniu Morskim. Czy ktoś może polecić jakieś konkretna oferty w tym regionie?

Rfyej4rt

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: mieszkania nad morzem
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Maja, 2023, 13:03:26 »
jakie mają mniej więcej ceny?

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1203
    • Zobacz profil
Odp: mieszkania nad morzem
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Czerwca, 2023, 12:34:53 »
Ja chcę kupić mieszkanie, aby wynająć je na dłuższy termin. Wiem, że wynajem dla mnie może być problematyczny, dlatego myślę o tym, aby skorzystać z usług Per Modum. To zarządca nieruchomości, który zajmuje się także zarządzaniem wynajmem. Myślę, że to będzie naprawdę dobre rozwiązanie, a Wy?

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1120
    • Zobacz profil
Odp: mieszkania nad morzem
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Lipca, 2023, 16:09:05 »
Zakup nowego mieszkania to dla wielu osób inwestycja na lata. Istotne są tu aspekty takie jak nowoczesność budynków, energooszczędność czy gwarancja nowości instalacji. Przyjrzyjmy się bliżej temu tematowi dzięki artykułowi https://ronson.pl/blog/jakie-sa-najwazniejsze-zalety-zakupu-nowego-mieszkania/ który dostarcza wiele wartościowych informacji.

vkoss

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: mieszkania nad morzem
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Lipca, 2023, 09:16:34 »
Ile kosztuje takie mieszkanie?

sajmon28

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: mieszkania nad morzem
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Lipca, 2023, 16:11:45 »
Oczywiście mieszkania nad morzem, to piękna sprawa, ale jeśli realnie szukamy ciekawej nieruchomości np. w najmie instytucjonalnym - czyli takim, który nie wymaga brania kredytu to warto zainteresować się tymi mieszkaniami, które zlokalizowane są w dużych miastach https://krakow.mdr.pl/ . Duże miasta to gwarancja , dobrego dostępu do rynku pracy oraz pełnej infrastruktury, to także swoboda i dobra dostępność do mieszkań, rodzin bez zdolności kredytowej.

filka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Odp: mieszkania nad morzem
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Marca, 2024, 12:54:38 »
a są jakieś nowe osiedla?