Autor Wątek: Sprzedaż online  (Przeczytany 1657 razy)

Temio49

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 321
    • Zobacz profil
Sprzedaż online
« dnia: 03 Lutego, 2020, 07:52:39 »
Na https://sprzedaznaallegro.pl/kiedy-trzeba-zalozyc-dzialalnosc-gospodarcza-przy-sprzedazy-na-allegro/ znalazłem informacje na temat działalności gospodarczej i Allegro. Chciałbym jednak tego uniknąć. Czy jest jakaś szansa na sprzedawanie w sieci bez posiadania własnej firmy?

kazimierz3222

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedaż online
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lutego, 2020, 19:11:22 »
Teraz bardzo dużo ciekawych rzeczy jest sprzedawanych na allegro.Sam nawet nie kiedy coś na allegro kupuję.

poloczekjan

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedaż online
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Lutego, 2020, 23:15:34 »
Ja się obawiałem swojej pierwszej sprzedaży przez internet, ale pierwsze koty za płoty i teraz już jestem o to spokojny

amos

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedaż online
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Lutego, 2020, 14:05:03 »
jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż swoich produktów w sieci to zdecyduj się koniecznie na pozycjonowanie stron Tarnów  - na pewno takie działania stopniowo pomogą Twojemu sklepowi osiągać lepsze wyniki i ruch na stronie co przełoży się na sprzedaż. Koniecznie sobie sprawdź szczegóły pozycjonowanie Szczecin

amigokacper

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedaż online
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Lutego, 2020, 20:34:24 »
Ja ciągle boję się tego tematu, nie czułbym się pewnie sprzedając coś nie widząc klienta

lepekkonrad

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedaż online
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Lutego, 2020, 10:24:41 »
Wysyłałem kiedyś kilka razy rzeczy sprzedane w internecie i zawsze wszystko było w porządku

RobertKuszto

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedaż online
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Lutego, 2020, 13:01:42 »
Myślę, że teraz to jest bardzo dobry pomysł na biznes.

OskarButecz

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedaż online
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Lutego, 2020, 14:26:36 »
A co można tak online sprzedawać?

KamilZa

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedaż online
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Maja, 2020, 18:02:59 »
Niewątpliwie prowadząc sprzedaż online, warto jest już na początku zainwestować w skuteczne pozycjonowanie. Ja odkąd korzystam z usługi pozycjonowania dolp.pl zaobserwowałem u siebie w sklepie online co raz większą ilość odwiedzin, a także wzrost sprzedaży. Pozycjonowanie nadal jest bardzo skuteczną metodą promocji biznesu w sieci, dzięki której można liczyć na długotrwałe efekty. Szczerze polecam inwestować w pozycjonowanie każdemu, kto prowadzi działalność w internecie.

niner

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedaż online
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Maja, 2020, 12:27:48 »
Całkiem dobry pomysł na biznes. Z pewnością przyniesie duże dochody. Dodatkowo będzie jeszcze potrzebny odpowiedni program do zarządzania księgowością w firmie https://www.pcbiznes.pl

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1000
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedaż online
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Marca, 2021, 13:28:23 »
A czy zastanawialiście się kiedyś nad przeniesieniem w swojej sprzedaży na Amazon? Jeśli tak, to polecam wam przejrzeć Krótki poradnik jak założyć konto sprzedawcy na amazon. Sądzę, że pozwoli on Wam postawić pierwsze kroki na tej platformie. A taka sprzedaż na Amazon może być dla Was naprawdę opłacalna i możecie dzięki temu zyskać mnóstwo nowych klientów.

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1115
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedaż online
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Września, 2021, 21:37:12 »
Akurat ja prowadzę firmę stacjonarnie ale może i faktycznie kiedyś zacznę robić to przez Internet. Na ten moment najbardziej jestem zadowolony z tego, że założyłem spółkę za granicą. Dzięki firmie thompsonstein.com mam również zapewnione pełne wsparcie prawnopodatkowe.

damian_wp

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedaż online
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Września, 2021, 23:22:58 »
Ja raz w życiu wystawiałem jakiś przedmiot na sprzedaż na allegro

wiska

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedaż online
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Października, 2021, 15:46:45 »
Ja trafiłam na ten https://bluemedia.pl/baza-wiedzy/blog/ecommerce/jak-zaczac-sprzedawac-w-internecie-z-pomoca-serwisu-1koszyk artykuł o tym jak można zacząć sprzedawać swoje produkty online nie mając swojego własnego sklepu. Służy do tego dedykowana platforma, to na pewno wygodne narzędzie bo jednak dużo rzeczy jest tam zautomatyzowane.

kazanti

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 891
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedaż online
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Października, 2021, 10:54:34 »
W takim razie chcę zapytać o ofertę https://animalia.pl/dla-koni/zdrowie/elektrolity/ potrzebne mi są wysokiej jakości elektrolity dla koni w płynie a z ofert które do tej pory sprawdzałem w stosunku ceny do jakości ta wydaje się być najbardziej korzystna. Posiadacie doświadczenie w takich tematach?