Autor Wątek: Telewizor za dobre pieniądze  (Przeczytany 402 razy)

kazanti

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 895
    • Zobacz profil
Telewizor za dobre pieniądze
« dnia: 29 Listopada, 2021, 10:25:25 »
Nadchodzą święta więc dobrze byłoby znaleźć telewizor 32 cale smart tv wifi android w dobrej cenie. Sam sprawdzałem kilka sklepów i promocji można znaleźć dużo, ale jeszcze zanim kupię to poczytam co Wy na ten temat sądzicie.

topaz

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Telewizor za dobre pieniądze
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Grudnia, 2021, 19:13:26 »
Przede wszystkim warto określić, jaki jest Twój budżet :) Jak szukasz tv do 1000zł, to sprawdź sobie ten ranking: https://dobryitani.pl/dobre-telewizory-do-1000-zl/ Ja właśnie z niego korzystalam, jak szukałam nowego telewizora dla siebie i ze swojego wyboru, jestem naprawdę bardzo zadowolona.

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1306
    • Zobacz profil
Odp: Telewizor za dobre pieniądze
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Grudnia, 2021, 12:17:19 »
Widzę że to ciekawe oferty. Na pewno zobaczę bo może sobie taki prezent sprawię na święta.

____________________________
Internet Wrocław bez umowy

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1012
    • Zobacz profil
Odp: Telewizor za dobre pieniądze
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Grudnia, 2021, 13:23:33 »
Widzę że to ciekawe oferty. Na pewno zobaczę bo może sobie taki prezent sprawię na święta.

A skoro już mowa o prezentach na święta, to czy macie może pomysł na jakiś naprawdę symboliczny, drobny prezent pod choinkę dla kogoś bliskiego? Jak sądzicie, czy jakaś zimowa herbata lub też zestaw takich właśnie herbat mogłyby być dobrym pomysłem? Zastanawiam się nad takim podarunkiem dla koleżanki... Co jeszcze innego mogłabym jej kupić? Pomożecie?

gonia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
Odp: Telewizor za dobre pieniądze
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Lutego, 2022, 09:47:49 »
Ja miałam z sieci ściągać, ale podobną cenę miałam w sklepie w mieście, 100 metrów od mojego domu, dlatego zdecydowałam się na zakup tam i nie żałuję. W tej cenie, świetnie działa. I mamy go ponad rok, a czas teraz kupić nową telewizję, bo stara nie daje rady. Możecie mi polecić jakieś tv białystok ?

linda

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Odp: Telewizor za dobre pieniądze
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Kwietnia, 2022, 10:41:27 »
Sprawdź telewizory marki Manta. Moim zdaniem są w naprawdę dobrych cenach. Tutaj https://manta.com.pl/ masz stronę producenta i możliwość sprawdzenia, co mają aktualnie w ofercie. Modele większe, mniejsze, o różnych parametrach. Bez problemu znajdziesz coś atrakcyjnego dla siebie.

patrycja.kos85

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Telewizor za dobre pieniądze
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Kwietnia, 2022, 11:53:28 »
telewizory z samsunga są świetne

Ikar123

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Telewizor za dobre pieniądze
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Maja, 2022, 12:17:06 »
Moim zdaniem telewizory samsunga są najlepsze, korzystam z tej firmy od lat.

juliet.mueller

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Telewizor za dobre pieniądze
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Marca, 2023, 12:18:10 »
Na co według was najlepiej jest zwrócić uwagę przed zakupem nowego telewizora? Szukam jakiegoś dobrego modelu, który posłuży mi na lata. Dobrze byłoby, aby miał on opcję oglądania Netflixa i aplikację YouTube. Co byście mi polecili?

madie51

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Telewizor za dobre pieniądze
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Maja, 2023, 17:43:04 »
Choć producentów telewizorów w technologii QLED jest przynajmniej kilku, żaden nie dorasta do pięt najpotężniejszej marce, zdobywającej rok po roku tytuł globalnego lidera rynku telewizorów. SAMSUNG od lat produkuje najlepsze modele telewizorów QLED, a ostatnio także wprowadził na rynek innowacyjną serię telewizorów Neo QLED.