Autor Wątek: szkolenie  (Przeczytany 528 razy)

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1632
    • Zobacz profil
szkolenie
« dnia: 30 Kwietnia, 2023, 15:49:28 »
Dzień dobry. Czy słyszeliście już może o takim rozwiązaniu jak szkolenie hr warszawa ? Widziałam, że wybór szkoleń jest tutaj dosyć dobry, dodatkowo są one mega wartościowe, więc może jednak dobierzecie coś odpowiedniego dla siebie i to w niewygórowanej  cenie

Bty4gyr

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Maja, 2023, 15:36:31 »
jak wygląda takie szkolenie?

elza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 347
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Maja, 2023, 23:08:20 »
Trzeba przede wszystkim stawiać na jakość oraz praktyczne rozwiązania, które będą dopasowane do konkretnych potrzeb pracowników. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://humanpower.pl/ . Macie tam bowiem namiar na firmę doradczo-szkoleniową, która ma wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych propozycji. Rozejrzyjcie się koniecznie na ich stronie.

elaina.kulas

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Maja, 2023, 09:01:08 »
Na jakie szkolenie warto się zapisać?

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1632
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Maja, 2023, 12:45:41 »
Ogólnie warto również zadbać o odpowiednie zarządzanie czasem program , dlatego sama właśnie myślę o tym by postawić na jakieś dobre i przede wszystkim wartościowe szkolenie. Może wy mi doradzicie coś porządnego?

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1811
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Czerwca, 2023, 20:26:35 »
Witam, jakie szkolenia wybrac,by rozwijać siebie i firmę? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami i wskazówkami, ponieważ bardzo zależy mi na tym,by skorzystać z usług profesjonalistów. https://leadership-center.pl/blog/projekt/ Co sądzicie? Zapraszam do dyskusji i komentowania. Będę wdzięczna,pozdrawiam.

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1194
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Lipca, 2023, 09:22:34 »
Jeśli zastanawiasz się czy w ogóle warto decydować się na szkolenia, to moim zdaniem jak najbardziej. Pod adresem: http://www.viessmann.edu.pl/dlaczego-warto/ udało mi się znaleźć informacje na ten temat. Warto poświęcić chwilę na przeczytanie tego wpisu zastanowić się nad oferowanymi tutaj szkoleniami.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 996
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Lipca, 2023, 21:01:22 »
A czy warto Waszym zdaniem zapisać się na szkolenie f gazy? Czy ktoś z Was robił sobie może kiedyś taki kurs? I co, pomogło Wam to na przykład w poszukiwaniu nowej pracy?

Kaśka33

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 490
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Lipca, 2023, 23:01:03 »
Jeśli interesują cię wartościowe szkolenia to na pewno przyda się kurs klimatyzacji bo jest poszukiwany na rynku. Poszukaj w sieci a znajdziesz odpowiednią szkołę która szybko i za nieduże pieniądze nauczy cię montażu jak i serwisu takich urządzeń. Na pewno nie pożałujesz takiej inwestycji.

anastazja1111

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1632
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Lipca, 2023, 14:33:58 »
Widziałam, że bardzo wiele osób zachwalało sobie też coaching w biznesie . Co do szkoleń jakie są tutaj oferowane to faktycznie można tutaj bardzo wiele się nauczyć i zdobyć naprawdę wielką wiedzę, więc moze jednak to by było dla was dobre rozwiązanie.

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1811
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Sierpnia, 2023, 19:50:18 »
Witam, ja w tym roku posyłam dzieci na kursy wspomagające przygotowanie do matury. Koleżanka poleciła mi tę szkołę https://indeks.edu.pl/ i rzeczywiście ich ceny są korzystne, a opinie bardzo dobre. czy ktoś z Was korzystał z oferty tej szkoły? Będę wdzięczna za opinie.

topaz

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Sierpnia, 2023, 19:55:47 »
Muszę przyznać, że bardzo dobrą ofertę na szkolenia BHP posiada firma, którą znajdziecie pod tym adresem internetowym ekofit.pl .  Udało mi się u nich znaleźć pakiet jakościowych szkoleń dla pracodawców w dobrej cenie. Jeśli zależy wam na jakościowych szkoleniach, to warto im zaufać.

olivia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 612
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Sierpnia, 2023, 11:45:36 »
Od jakiegoś czasu poszukują dobrego kursu związanego z uprawnienia sep katowice .  Muszę przyznać, że nie jest to prosta sprawa.  Na szczęście znajomy poinformował mnie o tym, abym zajrzał na stronę internetową kursy-zawodowe24.pl.  Rzeczywiście posiadają tam pakiet interesujących szkoleń w dobrych cenach. Muszę się nad tym poważnie zastanowić.

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1194
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Listopada, 2023, 14:56:38 »
Myślę, że każdemu przydałyby się szkolenia savoir vivre. Savoir-vivre to sztuka, która może znacząco wpłynąć na jakość naszego życia. Warto inwestować czas i wysiłek w naukę tych zasad, ponieważ sprawiają one, że jesteśmy bardziej zrozumiani i szanowani przez innych, co przekłada się na nasze dobre samopoczucie i sukcesy w życiu.

milena

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: szkolenie
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Listopada, 2023, 22:41:01 »
W zeszłym roku byłam na bardzo fajnym i przydatnym szkoleniu u Roberta Gawędy , może o nim słyszeliście teraz inwestuje na forex i zarabiam na tym