Autor Wątek: Tanie zabawki  (Przeczytany 1910 razy)

basta

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Tanie zabawki
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Maja, 2021, 10:53:37 »
Tanie zabawki niestety zazwyczaj są średniej jakości, dla tego nie oszczędzał bym tutaj za wiele. Polecam przykładowo sobie zerknąć na https://sklep-nenu.pl/auta-i-kolejki-pojazdy-budowlane gdzie znaleźć można zabawki maszyny budowlane dla dzieci, co sądzicie na ten temat? Będę wdzięczny za porady

octavia.grady

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Grafik
    • Zobacz profil
Odp: Tanie zabawki
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Maja, 2021, 11:25:34 »
Chyba najlepiej zabawek szukać w internecie, gdzie są znacznie niższe ceny.

magdziula

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Tanie zabawki
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Czerwca, 2021, 14:31:08 »
Jak już dziecko podrośnie to zamiast zabawki możesz zafundować przejazd Mini Monster Truckiem. To dawka emocji, których nie zapomina się. Jak otrzymałam taki podarunek https://goldengift.pl/wszystkie-prezenty/74-ekscytujaca-jazda-czolgiem-t-55-merida.html i jestem zadowolona. Super sprawa. Szczerze polecam prezenty przeżycia!!

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1314
    • Zobacz profil
Odp: Tanie zabawki
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Lipca, 2021, 14:41:39 »
Posiadam dwójke małych dzieci i staram się, aby posiadały wszelkie potrzebne produkty do rozwoju. W przypadku zabawek korzystam z sklep z zabawkami dla dzieci , ponieważ mają bardzo dobre ceny oraz ogromny wybór produktów. Czy ktos z Was równiez korzysta z ich oferty?

VickiT

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • https://www.plasticisers.org
Odp: Tanie zabawki
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Sierpnia, 2021, 21:01:03 »
Jak tanie zakupy to w internecie. Ja najczęściej właśnie tak poluje na okazje cenowe. No a są też i rożne okresy wyprzedażowe, warto także te śledzić. Dużo zakupów zrobiłam na black friday, na pewno tak samo będę dalej kupować.

dayton.paucek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Tanie zabawki
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Sierpnia, 2021, 16:39:47 »
Gdzie w sieci mogłabym zamówić zabawki edukacyjne?

mgielka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Odp: Tanie zabawki
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Sierpnia, 2021, 11:35:45 »
Tanie zabawki można praktycznie znaleźć teraz wszędzie. Oczywiście pod warunkiem, że takich właśnie szukamy. Dlatego tez ja od jakiegoś czasu zaczęłam kupować także przez internet. A że dzięki mojej koleżance z pracy dostałam namiary na ten sklep https://tulisie.pl/pomoce-montessori-dla-dzieci-niemowlat w którym to można znaleźć wiele bardzo pomocnych i przydatnych zabawek.

kazanti

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 895
    • Zobacz profil
Odp: Tanie zabawki
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Grudnia, 2021, 09:20:19 »
Jeśli chodzi o pojęcie "tanie" to przecież dla każdego oznacza co innego prawda? Na przykład moim zdaniem oferta https://maludas.pl/wiek-zabawki-dla-dzieci-18-24-miesiecy jest warta uwagi także jak zbliżają się urodziny waszego dziecka czy po prostu jest inna okazja to u nich w sklepie z pewnością znajdziecie coś ciekawego :D

etreutel

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Tanie zabawki
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Grudnia, 2021, 13:08:28 »
Bardzo dobry pomysł. Pozdrawiam! :D

Baltazar109

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Tanie zabawki
« Odpowiedź #24 dnia: 28 Stycznia, 2022, 13:54:24 »
Jeśli chodzi o zabawki to uważam, że warto zwrócić uwagę na zabawki z drewna. Sporo dzieci bawi się takimi zabawkami i wcale sie nie dziwie, ponieważ takie zabawki są naprawdę bardzo fajne i można się nimi bawić niezależnie od wieku.

Waltraut143

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Tanie zabawki
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Lutego, 2022, 10:48:36 »
Jak już mowa o zabawkach to może powiecie mi które zabawki kreatywne dla dzieci są najlepsze? Nie za bardzo wiem skąd kupić takie zabawki i czy w ogóle warto kupować tego typu zabawki dzieciom. Jeśli orientujecie się w takich kwestiach to prosze o porady.

Ditmar375

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Tanie zabawki
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Lutego, 2022, 19:28:57 »
Właśnie kreatywne zabawki dla roczniaka są najlepsze. Dziecko rozwija kreatywność od najmłodszych lat za pomocą odpowiednich zabawek. Uważam, że warto takie zabawki kupić aby dziecko bawiło się i rozwijało jednocześnie.

Wojtek39

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Tanie zabawki
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Lutego, 2022, 21:28:22 »
Ja wolę poszukać na portalach aukcyjnych, jest większy wybrór :)

Ludwig8604

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Tanie zabawki
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Lutego, 2022, 11:07:37 »
Sporo osób zastanawia się, które zabawki warto kupić. Mnie interesuje konik na biegunach zabawka ale nie za bardzo wiem czy warto kupować rocznemu dziecku taką zabawkę czy może jednak jest jeszcze za mały. Jeśli ktoś z Was wie coś na ten temat to prosze o informacje.

Ariusz954

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Tanie zabawki
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Lutego, 2022, 11:46:32 »
Według mnie tanie zabawki mogą być dobrym zabawkami. Wszystko zależy od tego z którego sklepu je kupimy. Warto również kupić kask dla dziecka, ponieważ dziecko powinno jeździć na rowerze w kasku, aby w razie upadku nie stała się krzywda.