Autor Wątek: Tworzenie stron www  (Przeczytany 1079 razy)

Temio49

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 321
    • Zobacz profil
Tworzenie stron www
« dnia: 24 Marca, 2020, 07:21:31 »

Kto może mi podać namiary na sprawdzoną i przetestowaną firmę, która oferuje tworzenie stron www? Szukam fachowców, którzy naprawdę znają się na swojej pracy.

calin

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Tworzenie stron www
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Marca, 2020, 13:14:53 »
znacie jakąś firmę która się tym zajmuje?

kominek

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 240
    • Zobacz profil
Odp: Tworzenie stron www
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Czerwca, 2020, 20:25:11 »
Sprawdz sobie opcje z http://zakladanie-stron-www.pl/ - oni dodatkowo przeprowadza Ci taki audyt ktory pomoze dopasowac ci tresci i  materialy do potrzeb grupy klienckiej do ktorej produkt kierujesz.  daje to naprawde fajna mozliwosc interakcji z klientami i szybkiego wzrostu zyskow ze sprzedazy :)

michalczajka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Tworzenie stron www
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Czerwca, 2020, 23:44:29 »
Ja kiedyś amatorsko pisałem strony internetowe dla początkujących firm

Marcel0167

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Tworzenie stron www
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Czerwca, 2020, 11:00:05 »
Amatorskie pisanie stron dla jakiejś tam firmy... To brzmi tak profesjonalnie i zachęcająco... Firm jest na naszym rynku całkiem sporo ale jeszcze więcej jest freelancerów. Moja rada nie daj się wrobić w stronę internetowa poniżej 1000 zł. To się bardzo często kończy rozczarowaniem   

terni

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Tworzenie stron www
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Czerwca, 2020, 16:16:38 »
znacie firmę która to robi?

blaneczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
Odp: Tworzenie stron www
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Czerwca, 2020, 07:17:10 »
ja znam :) zerknij sobie na ta agencje http://marketingprewencyjny.pl/ prowadzi ją dwóch specjalistów, jeden zajmuje sie wlasnie tworzeniem stron a drugi prowadzi roznego rodzaju dzialania marketingowe, baardzo fajnie sie uzupelniaja i jesli chodzi o reklame w sieci, to nie maja sobie równych. Moja firme wyciagneli z niezłego dołka, wiec jak najbardziej moge ich polecic

dcof21

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • Darkcoffee.pl
Odp: Tworzenie stron www
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Czerwca, 2020, 08:18:41 »
Weź lepiej kogoś sprawdzonego, a nie taniego. Ja korzystałem z usług SitePromotor i mogę ich zdecydowanie polecić.

Klara668

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Tworzenie stron www
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Lipca, 2020, 09:11:43 »
Masz racje niema gorszego barachła niż tanie strony z ogłoszeń na allegro. Wiecie czasem trzeba się zastanowić ile coś kosztuje a potem ile pracy zostanie włożone w stronę za psie pieniądze

miki32

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Odp: Tworzenie stron www
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Stycznia, 2023, 10:21:02 »
Dokładnie tak. Masz absolutną rację. Ludzie myślą, że np. koszt strony internetowej Łódż robionej przed dobrą firmę będzie wysoki. Wybierają więc pozorne tańszą opcję. A w rzeczywistości takie profesjonalne strony wcale nie muszą być drogie. Wiem, że np. firma Internetowe strony www robi dobre stronki, w konkurencyjnych cenach.