Autor Wątek: uplawy z pochwy na wakacjach! pomocy!  (Przeczytany 895 razy)

mikaska

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
uplawy z pochwy na wakacjach! pomocy!
« dnia: 25 Maja, 2019, 23:58:15 »
hej, wyjechalismy na wakacje do hostelu i po paru dniach pojawily sie u mnie dziwne uplawy z pochwy.. nie wiem co sie dzieje, mam jechac do lekarza? mozna cos na to zaradzic?

chmielik

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 319
    • Zobacz profil
Odp: uplawy z pochwy na wakacjach! pomocy!
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Czerwca, 2019, 10:24:35 »
No tak ;/ takie wyjazdy to często się takimi infekcjami kończą. Łatwo coś złapać w takich miejscach publicznych itd. Tu masz porady odnośnie takich upławów - https://tantumrosa.pl/zielonkawe-uplawy-pochwowe/ ale pewniej będzie jak umówisz się do swojego ginekologa

kiklop

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: uplawy z pochwy na wakacjach! pomocy!
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Czerwca, 2019, 14:01:15 »
upławy nie musza świadczyć o czymś naprawdę złym. Ja ostatnio usłyszałam wyrok - hpv, wynik cytologii ogólnie słaby, ginekolog powiedziała, ze wszystko da się wykleczyć, a na złagodzenie  objawów kazała mi stosować żel papilocare, stosuję i zobaczymy  jak to będzie.

jakubczak

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 493
    • Zobacz profil
Odp: uplawy z pochwy na wakacjach! pomocy!
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Września, 2020, 15:20:40 »
Jeśli masz upławy to czym prędzej musisz się udać do ginekologa. Ja osobiście polecam ci wizytę tutaj https://cmp.med.pl/cmp-ursynow/ginekolog/ w tej poradni ginekologicznej na ursynowie, wiele moich znajomych właśnie tam ma swojego ginekologa i nie raz mi ich chwaliły.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 977
    • Zobacz profil
Odp: uplawy z pochwy na wakacjach! pomocy!
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Października, 2020, 17:34:57 »
Takie objawy wskazują na bakteryjne i grzybicze zapalenie pochwy. Jeśli domowe sposoby nie pomogą, warto by się było wybrać do specjalisty ginekologa, który po badaniu postawi diagnozę i zaleci odpowiednie leczenie.

zuzan1

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: uplawy z pochwy na wakacjach! pomocy!
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Kwietnia, 2021, 14:07:15 »
Różnego rodzaju infekcje intymne mogą się przytrafić nie tylko na wakacjach. Ważne żeby je potem skutecznie leczyć.

kalina8

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: uplawy z pochwy na wakacjach! pomocy!
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Kwietnia, 2021, 15:28:28 »
Różnego rodzaju infekcje intymne mogą się przytrafić nie tylko na wakacjach. Ważne żeby je potem skutecznie leczyć.

Zgadza się. Infekcja intymna może się nawet pojawić przez nadmierną suchość pochwy, jak tak właśnie miałam. Kupiłam sobie bez recepty cicatridinę w aptece i stosowanie przez jakiś czas tak jak w ulotce pomogło. A jaka to ulga.