Autor Wątek: Wentylacja  (Przeczytany 3183 razy)

olka8932

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 312
    • Zobacz profil
Wentylacja
« dnia: 05 Sierpnia, 2019, 12:27:32 »
Bardzo zależy mi na tym, aby w moim domu była odpowiednia cyrkulacja powietrza i aby to powietrze było takie, jak należy. Mamy w domu stare wentylatory i chcę je powymieniać. Przede wszystkim w salonie i łazience. Fajne propozycje udało mi się znaleźć na stronie https://interblue.pl/ więc na pewno sobie skorzystam.

Briag94

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Wentylacja
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sierpnia, 2019, 12:56:01 »
oczywiście,że warto o to zadbać.

_

Koraliki do bransoletek

HelmutPoni

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Wentylacja
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Sierpnia, 2019, 14:12:58 »
Ja bym się zastanowił nad klimatyzacją.

Bogdan3332

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Wentylacja
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Września, 2019, 10:07:58 »
Na temat wentylacji to ja wiem bardzo dużo.Tylko swojej wiedzy na pewno nie będę zdradzał tutaj.

EdwardJez

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Wentylacja
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Września, 2019, 19:22:32 »
Ja niezbyt się znam na temacie wentylacji.

etwer

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Wentylacja
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Września, 2019, 12:03:35 »
taka wentylacja to ciekawe rozwiązanie

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1241
    • Zobacz profil
Odp: Wentylacja
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Października, 2019, 16:11:31 »
Co sądzicie o jakosci powietrza w swojej miejscowości ? Ze swojej strony chciałbym Wam polecic oferte oczyszczacz powietrza . Moim zdaniem ich oferta jest genialna, wybór produktów jest bardzo duzy , a ceny proporcjonalne do jakosci. Co sądzicie ?

NikodemKlek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Wentylacja
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Października, 2019, 11:07:07 »
Moim zdaniem powietrze w moim mieście jest bardzo złe.

Utieus21

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Wentylacja
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Października, 2019, 19:05:17 »
Ja cały  czas walczę z wilgocią.
_
przeprowadzki kraków

Rainbow

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Wentylacja
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Listopada, 2019, 13:14:45 »
Sama wymiana wentylatorów nie zmieni jakości powietrza, będzie po prostu wpadać go więcej, bo nowe nie będą zakurzone i zapylone. Jeśli chcesz zmienić powietrze w domu na świeże, a przy tym w sezonie grzewczym nie być narażonym na zbytnią utratę ciepła, to może warto pomyśleć o zainstalowaniu systemu rekuperacji? Trochę na pewno będzie to kosztować, ale później pozostanie już tylko zakup filtrów w sklepie filtryaero.pl np. do rekuperatora brink renovent excellent 400, a jakość powietrza w domu na pewno zmieni się na lepsze.

wojtek332

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 966
    • Zobacz profil
Odp: Wentylacja
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Czerwca, 2020, 15:24:00 »
Może ktoś z was zastanowi się nad bardzo ciekawą ofertą firmy https://rekuperatoryspiralne.pl/montaz-rekuperacji-zalety/ .Moim zdaniem o lepszą ofertę naprawdę było by bardzo trudno.

vivienna83

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Odp: Wentylacja
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Sierpnia, 2020, 14:45:03 »
Wybór odpowiedniej wentylacji w domu jest kluczowy. W nowo budowanych domach najczęściej montuje się wentylację grawitacyjną lub mechaniczną. Nowoczesnym rozwiązaniem jest rekuperacja. Jak działa taka wentylacja i jakie ma znaczenie w budynku dowiecie się z artykułu http://domnanowo.pl/zdrowie/wentylacja-w-domu-jak-zapewnic-prawidlowa-wymiane-powietrza . Wentylacja jest bardzo ważna, bowiem dzięki niej w domu jest prawidłowy obieg powietrza oraz nie pojawia się wilgoć i pleśń.

sabinaaaa

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: Wentylacja
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Sierpnia, 2020, 23:54:13 »
Z własnych doświadczeń polecam wentylację! Zadba ona o cyrkulacj i jakość powietrza w każdym pomieszczeniu w domu! Oczywiście czyszczenie wentylacji to równie ważna kwestia. Aby taki system służył nam latami, należy go regularnie czyścić. My zlecamy taką usługę raz do roku i wentylacja nie zawodzi.

freli

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Wentylacja
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Stycznia, 2021, 11:05:50 »
Zakup dobrego oczyszczacza powietrza to zdecydowanie ważna rzecz według mnie i warto jest postawić na dobrej jakości sprzęt w tym zakresie. Na https://www.ranking-odkurzacz.pl/ znalazłem ostatnio właśnie bardzo fajne porównania jeżeli chodzi o odkurzacze z filtrami takimi samymi jak mają oczyszczacze, polecam sobie zerknąć i sprawdzić samemu
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpnia, 2021, 15:34:18 wysłana przez freli »

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 982
    • Zobacz profil
Odp: Wentylacja
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Kwietnia, 2021, 15:26:39 »
A czy słyszeliście może o rekuperacji? Z tego, co wiem, to takie systemy rekuperacji pozwalają na bardzo efektywną wentylację budynków. Sporym uznaniem cieszą się na przykład rekuperatory marki Wanas dostępne na stronie internetowej https://czystyklimat.pl/52-rekuperatory-wanas. Może ktoś z Was miał już z nimi do czynienia?