Autor Wątek: Włosy  (Przeczytany 2651 razy)

Inwejdzy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 286
    • Zobacz profil
Odp: Włosy
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Czerwca, 2021, 22:34:48 »
Ja zawsze wybieram naturalne kosmetyki do włosów. Jeśli chodzi o szampony to u mnie ostatnio najlepiej sprawdza się szampon w kostce  z trawą cytrynową re-fill od Miodowa Mydlarnia. Latem włosy bardzo mi się przetłuszczają a jak go stosuje to jest naprawdę lepiej.

bart_zet

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Włosy
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Czerwca, 2021, 23:14:41 »
Ja staram się zachować swoje włosy jak najdłużej, ale będę się musiał pogodzić z łysiną

maciej_erzet

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Włosy
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Czerwca, 2021, 00:38:48 »
Ja na szczęście nie mam póki co problemu z wypadaniem włosów

debol

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Włosy
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Czerwca, 2021, 14:09:08 »
takie włosy to świetna opcja

jacek_wu85

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Włosy
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Lipca, 2021, 23:32:43 »
Kosmetyki, których ja używam, zostały specjalnie dobrane przez mojego fryzjera

Zabawnadziewczyna

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Włosy
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Lipca, 2021, 15:24:03 »
Naturalne kosmetyki do włosów są świetne, szczególnie te ziołowe. U mnie jednak problem łysienia był na tyle poważny, że nie obyło się bez lekarza. Zanim terapia przez niego zalecona zaczęła działać, sprawiłam sobie perukę. Kupiłam ją tutaj https://perukikrakow.pl/peruki-kielce/ i nie żałuję. Świetnie mi doradzona rodzaj peruki, a wybór miałam przeogromny. Dodatkowo wróciła moja pewność siebie.

jan33267676776

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1820
    • Zobacz profil
Odp: Włosy
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Sierpnia, 2021, 04:33:54 »
Ostatnio przeczytałem bardzo interesujący artykuł urynoterapia .Ten artykuł przeczytało już bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze.

pamela

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Włosy
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Sierpnia, 2021, 10:30:09 »
Powiedzcie mi, czy spotkało was może wypadanie włosów po ciąży? Dowiedziałam się ostatnio o tym od przyjaciółki. Ja wprawdzie dopiero jestem w ciąży, ale zastanawiam się, czy za niedługo ten problem nie będzie dotyczył także mnie. Postanowiłam więc trochę więcej dowiedzieć się na jego temat. Dzięki temu trafiłam na ten https://www.biotebal.pl/pielegnacja-wlosow/wypadanie-wlosow-po-zakonczeniu-karmienia-piersia przydatny artykuł w internecie. Co więcej, przeczytałam, ze odpowiednia jest tutaj bardzo ważna. Polecam sprawdzić ten materiał!

Kajtek3

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
    • Przewozy Rzeszów Holandia
Odp: Włosy
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Sierpnia, 2021, 22:57:33 »
Jeśli wasze włosy się przetłuszczają, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://kobiecystyl.pl/co-zrobic-zeby-wlosy-sie-nie-przetluszczaly/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych porad, które mogą okazać się bardzo pomocne. Przetłuszczone włosy nie wyglądają bowiem estetycznie.

Lauranis

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Włosy
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Października, 2021, 18:40:16 »
Przede wszystkim odpowiednie kosmetyki. Szampon, odżywka, o takie rzeczy musicie zadbać oczywiście. Najlepiej wybierać naturalne produkty. Tu może też zainteresują was proponowane na stronie https://www.ceneo.pl/rankingi/Ranking-suszarko-lokowek suszarko-lokówki. Każda kobieta musi mieć porządną w domu.

blaneczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
Odp: Włosy
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Października, 2021, 12:42:58 »
O włosy trzeba dbać, przekonałam się o tym sama na sobie. Po porodzie dość mocno zaczeły mi wypadać... myślałam, że to tylko chwilowe, że przejdzie, no ale niestety nie.. Zamiast od razu zadziałać konkretnie, to ja próbowałam z różnymi cudownymi odżywkami, maskami, olejkami. Bez efektów. Koleżanka kiedyś powiedziała mi o zbawiennym działaniu biotyny na skórę, włosy i paznokcie, poczytałam sobie na ten temat i faktycznie. Są nawet suplementy, które można stosować https://marketbio.pl/blog/biotyna-cudowne-antidotum-na-zdrowe-i-geste-wlosy-mocne-paznokcie-piekna-i-swietlista-cere.html Według mnie warto :)

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
Odp: Włosy
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Października, 2021, 12:28:47 »
A czy ktoś z was może kupował sobie dopinki,  czy też peruki w sklepie Viola Hair Extensions ? Pytam, ponieważ szukam dla siebie czegoś efektywnego, co pozwoli mi odmienić swój wygląd w szybki i efektywny sposób. Przyjrzałam się ich ofercie i wydaje się być całkiem korzystna.  Co powiecie o nich więcej?

tence

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Włosy
« Odpowiedź #27 dnia: 25 Października, 2021, 14:01:39 »
co sądzicie o korzystaniu z lakieru do włosów?

beatrice.beier

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Włosy
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Października, 2021, 13:40:04 »
Czy ktoś z Was obcinał włosy i oddawał je w szczytnym celu na peruki?

sende

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Włosy
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Października, 2021, 16:06:14 »
co sądzicie na temat włosów tapirowanych?