Autor Wątek: Wózek dla dziecka - Venicci  (Przeczytany 344 razy)

mikasia

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 70
    • Zobacz profil
Wózek dla dziecka - Venicci
« dnia: 23 Lipca, 2021, 13:36:53 »
Hej. Szukacie dobrego wózka dla dziecka? Polecam wózek od https://venicci.pl/, który mamy właśnie ???? Duża ilość funkcji, fajne akcesoria w zestawie i lekka waga wózka - rewelacja. Jeden z lepszych wózków, które widziałam ???? Od razu się na niego zdecydowałam, jestem zadowolona!

filka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
Odp: Wózek dla dziecka - Venicci
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sierpnia, 2021, 08:56:14 »
Fajny nawet ten wózek ale mój wybór to x-lander. Tyle moich koleżanek narzekało na swoje dwa razy droższe wózki. A ja jestem bardzo zadowolona. A że mam model x-move to do kosza na raz wkładam opakowanie Pampersów, mleko, masę drobnych zakupów i spokojnie się wszystko mieści :)

olka8932

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 312
    • Zobacz profil
Odp: Wózek dla dziecka - Venicci
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Sierpnia, 2021, 12:54:49 »
Ja bardzo zadowolona jestem z Cavoe Axo. Tak dobra amortyzacja w wózku jest dla mnie nie małym zaskoczeniem. Do tego wózek sprawdza się także w podróży, bo jest mały i lekki.

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1161
    • Zobacz profil
Odp: Wózek dla dziecka - Venicci
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Grudnia, 2021, 18:08:12 »
Ja polecam wózek od marki euro-cart. mam dokładnie model volt pro i na moje potrzeby jest naprawdę super. Każdy spacer z nim jest naprawdę super

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1240
    • Zobacz profil
Odp: Wózek dla dziecka - Venicci
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Lutego, 2022, 12:31:07 »
Koniecznie zerknijcie na stronę https://markowewozki.pl/mama-w-miescie/ to super oferta na wózki dziecięce Ja uważam, że u nich znajdziecie ten idealny wózek jakiego potrzebujecie. Sprawdźcie na całą ich ofertę jest naprawdę atrakcyjna. Polecam

MalyTurysta

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1755
    • Zobacz profil
Odp: Wózek dla dziecka - Venicci
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Maja, 2022, 10:38:12 »
Przed wyborem odpowiedniego wózka głębokiego należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań, mianowicie: czy ważniejsze jest dla mnie szybkie składanie do niewielkich rozmiarów i niewielka waga całego układu, czy może raczej komfortowa jazda w trudniejszych warunkach i miękkie zawieszenie. Czy potrzebuję dużego kosza na zakupy, a może ważniejsze jest to, aby rączka miała sporą regulację, ponieważ rodziców dzieli większa różnica wzrostu? Na podstawie indywidualnych preferencji należy wybrać wózek skrojony pod te właśnie potrzeby wśród modeli ze sklepu https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/wozki-glebokie.html

EmilkaAś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Wózek dla dziecka - Venicci
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Maja, 2022, 11:27:59 »
W takim razie jeśli już jesteście na etapie poszukiwań wygodnych i jednocześnie dobrze wykonanych propozycji w zakresie wózków spacerowych dla swojego maluszka, ale też funkcjonalnego to warto zwrócić na bezpieczeństwo, wygodę siedziska i jednocześnie dobre amortyzowane koła. Dlatego zajrzyj w wolnej chwili na https://www.recaro-kids.pl/lexa-elite.html gdzie znajdziecie m.in model Lexa Elite na który również się zdecydowaliśmy. Bardzo ładnie wykonany i naprawdę przyjemnie się prowadzi!

karamia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 229
    • Zobacz profil
Odp: Wózek dla dziecka - Venicci
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Lipca, 2022, 01:10:53 »
Funkcjonalny wózek na każdy teren to zdecydowanie Riko Nano Pro. Na zdjęciach wygląda już bardzo dobrze a na żywo jeszcze zyskuje. Wózek bezpieczny i wykonany z troską o najdrobniejsze szczegóły. W gondoli dodatkowy materacyk dla dziecka, w spacerówce też maluszek będzie miał bardzo wygodnie. Do torby z zestawu uda się spakować wszystkie niezbędne rzeczy.

olivia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 591
    • Zobacz profil
Odp: Wózek dla dziecka - Venicci
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Listopada, 2022, 17:15:54 »
Ostatnio zastanawiałam się, jaki kupić wózek dziecięcy dla mojego dziecka i znajoma doradziła mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie informacje na stronie tego portalu muuvo.com. Nie ukrywam, że sporo można się stamtąd dowiedzieć, więc jeżeli również ciekawy was tego typu tematyka, to koniecznie sobie tam zerknijcie

Bonio3

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
    • https://www.eostroleka.pl/pamietaj-o-ubezpieczenie-auta-jak-sprawdzic-do-kiedy-jest-wazna-polisa-oc,art79186.html
Odp: Wózek dla dziecka - Venicci
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Grudnia, 2022, 19:06:04 »
A ja nie chcę kupować wózka wielofunkcyjnego, jedynie spacerówkę, w której będę wozić malucha od pierwszych chwil życia. Euro-Cart Flex spełnia moje oczekiwania, a w dodatku żaden teren nie będzie mnie ograniczać.

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1161
    • Zobacz profil
Odp: Wózek dla dziecka - Venicci
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Lipca, 2023, 21:22:31 »
Ja polecam EasyGo Minima Plus. Bardzo zgrabniutki wózeczek, lekki. No w żadnej sytuacji nie powinien rozczarować, a to ważne w wózku, aby móc mu zaufać.