Autor Wątek: Wybór samochodu na dłuższe wyjazdy  (Przeczytany 304 razy)

JacekPol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Wybór samochodu na dłuższe wyjazdy
« dnia: 09 Lipca, 2021, 20:00:16 »
Cześć!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrego samochodu rodzinnego na dłuższe wyprawy. Myślałem coś o samochodach w stylu SUV-a, natomiast liczę na Wasze wskazówki i doświadczenia. Pozdrawiam

Laśka33

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Wybór samochodu na dłuższe wyjazdy
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipca, 2021, 14:14:21 »
Wiesz co, jeśli akurat chodzi o wybór odpowiedniego auta dla siebie zarówno do użytku codziennego, ale i na dłuższe wyprawy w trudniejszy teren to tutaj śmiało mogę polecić Wam na przykład Jeepa Cherokee, czy Hyundaia Tucson takie większe auta które na pewno się fajnie sprawdzą. Ogólnie warto zajrzeć do salonu Auto Res z Rzeszowa u których znajdziecie szereg propozycji modeli nowych, jak i używanych oraz obsługę która na pewno będzie w stanie doradzić :)

conroy.misty

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Wybór samochodu na dłuższe wyjazdy
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lipca, 2021, 18:01:27 »
Uważam, że combi w tej kwestii świetnie się sprawdzi :)

EmilkaAś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Wybór samochodu na dłuższe wyjazdy
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Lipca, 2021, 13:18:37 »
Też myślę, że możesz sobie zajrzeć do nich. Ja w Auto Res dwa lata temu kupiłam sobie miejskiego fiata 500 i naprawdę super się sprawuje. Można trafić na fajne okazje, wyprzedaże rocznika, ale i modele używane. Najlepiej sobie przejrzeć osobiście, popytać, czy się przejechać żeby mieć pewność odnośnie podjętej decyzji zakupowej.

JacekPol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Wybór samochodu na dłuższe wyjazdy
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Lipca, 2021, 16:19:46 »
O no i mam już konkretne podpowiedzi! Dzięki wielkie za wskazówki i oczywiście mam nadzieję, że to nie koniec propozycji do sprawdzenia żeby znaleźć w końcu odpowiednie autko dla siebie.

Laśka33

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Wybór samochodu na dłuższe wyjazdy
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Sierpnia, 2021, 13:48:09 »
I jak już trochę się rozejrzeliście i czy jakieś auto wpadło może Wam w oko? ;)

EmilkaAś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Wybór samochodu na dłuższe wyjazdy
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Września, 2021, 09:34:37 »
Dokładnie, zdecydowanie lepiej poszukać ciekawych opcji i przeanalizować jakie auto będzie dla Was odpowiednie pod względem funkcjonalności, przestronności, spalania, czy też systemów zabezpieczeń. Szybki zakup rzadko okazuje się dobrym wyborem.

Kinder123

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1287
    • Zobacz profil
Odp: Wybór samochodu na dłuższe wyjazdy
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Września, 2021, 16:10:55 »
Bardzo fajne oferty na samochody macie na stronie https://www.uzywanejaknowe.pl/ tutaj można znaleźć samochody używane ale w doskonałym stanie. Nie stare a ładne zadbane. którymi jeszcze można długo pojeździć. Zapoznajcie się z tym bo to naprawdę dobra oferta. Ja polecam serdecznie.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 996
    • Zobacz profil
Odp: Wybór samochodu na dłuższe wyjazdy
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Listopada, 2021, 07:36:38 »
Wiesz co, jeśli akurat chodzi o wybór odpowiedniego auta dla siebie zarówno do użytku codziennego, ale i na dłuższe wyprawy w trudniejszy teren to tutaj śmiało mogę polecić Wam na przykład Jeepa Cherokee, czy Hyundaia Tucson takie większe auta które na pewno się fajnie sprawdzą.

A skoro już mowa o aytach terenowych, to czy macie je wyposażone w wyciągarki? Jeśli tak, to na pewno przydadzą się Wam również liny do wyciagarki. Na stronie internetowej https://terenowiec.pl/pl/poradnik/post/jaka-lina-do-wyciagarki-lesnej-sprawdz-ktore-rozwiazanie-bedzie-najlepsze możecie sobie przeczytać, jakie najlepiej wybrać.