Autor Wątek: Wycieczka  (Przeczytany 2741 razy)

edward3

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Wycieczka
« dnia: 16 Kwietnia, 2019, 16:02:41 »
Jestem bardzo ciekawy czy kiedykolwiek ktoś z was był na wycieczce w Auschwitz-Birkenau Tour . Moim zdaniem każdy przynajmniej raz tam powinien pojechać.

Haria30

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Wycieczka
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Czerwca, 2019, 12:30:44 »
Może powiecie gdzie szukać wycieczek dla większych rodzin?

__

różnicówka

Deaez79

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Wycieczka
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Czerwca, 2019, 12:23:55 »
Raz udało mi się odwiedzić to miejsce ze szkołą.

_

Profile na uszczelki do bram garażowych

Koday84

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Wycieczka
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Sierpnia, 2019, 20:56:43 »
Warto odwiedzić to miejsce.

__

płytki podłogowe hiszpańskie

Edaid43

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Wycieczka
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Września, 2019, 18:25:35 »
Jako dziecko na wycieczce szkolnej.
__

frezarka CNC

mgielka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Odp: Wycieczka
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Stycznia, 2020, 09:38:50 »
Wstyd się przyznać, ale jeszcze tam nie byliśmy. Ale mamy zamiar w tym roku wszelakie zaległości nadrobić. Dlatego też na pierwszy rzut ruszamy do Warszawy. W końcu po paru latach odwiedzimy naszych przyjaciół. Tym bardziej, że słyszałam iż powstałą tam bardzo fajna restauracja gdzie można zjeść pyszne sushi. Mowa oczywiście o Garo Sushi w Warszawie. Znajomi bardzo chwalą sobie tę restaurację, a wiedzą co mówią gdyż w zeszłym roku byli w Japonii i mają porównanie co do smaku i podania takiego dania. A Wy byliście już tam może?

foczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
Odp: Wycieczka
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Stycznia, 2020, 09:19:26 »
Byłam tam już kilkakrotnie i za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu przepysznego sushi. Ale że należę do osób próbujących także innych smaków dlatego też wybrałam się do Restauracji Leila w Warszawie. Tutaj można również skosztować wielu bardzo ciekawych dań związanych z kuchnią bliskowschodnią. Bardzo dużym atutem tego miejsca jest sam szef kuchni, który jest Jordańczykiem i dlatego też dania są tak smaczne i odzwierciedlają to co najważniejsze

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
Odp: Wycieczka
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Kwietnia, 2020, 07:44:32 »
A jakbyście planowali wybrać się do Szczecina, to możecie przy okazji zahaczyć o restaurację Stara Komenda http://starakomenda.pl/kuchnia/ , która podaje niesamowite dania i piwa. Tam można najeść się do syta i naprawdę ze smakiem. Nawet teraz w czasie pandemii nie zamykają się na ludzi i oferują różnorodne dania na wynos. Jak jesteście zainteresowani możecie sprawdzić sobie ich aktualną kartę. Na prawdę warto...

wojtek332

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 966
    • Zobacz profil
Odp: Wycieczka
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Czerwca, 2020, 10:18:39 »
W tamtym roku byłem na bardzo fajnej wycieczce w Gdańsku.Tam poszedłem do bardzo dobrej restauracji http://restauracjaharmonia.pl/zamow-online/ .Każdemu polecam tę restaurację.

foczka

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
Odp: Wycieczka
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Sierpnia, 2020, 07:31:38 »
Wycieczka to super sprawa. Dlatego też jak będziecie nawet przejazdem w Warszawie to wpadnijcie do restauracji Little Barrel na Kabatach. To właśnie u nas podajemy niesamowicie smaczne domowe lody i nie tylko. Nasza restauracja słynie z przepysznych dań kuchni polskiej i kontynentalnej. Chyba każdy chciałby przypomnieć sobie smaki z lat dzieciństwa przy lampce pysznego wina? I tego wszystkiego w Naszej restauracji dostaniecie

moskal357

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • https://gazetagazeta.com/2020/07/ubezpieczenie-auta-na-zagranicznych-numerach-w-polsce-czy-jest-mozliwe/
Odp: Wycieczka
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Sierpnia, 2020, 13:22:45 »
Tak, byłem raz w podstawówce, nie podobała mi się zbytnio ta wycieczka.
------------------------
https://gazetagazeta.com/2020/07/ubezpieczenie-auta-na-zagranicznych-numerach-w-polsce-czy-jest-mozliwe/

jan33267676776

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1820
    • Zobacz profil
Odp: Wycieczka
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Sierpnia, 2020, 18:30:26 »
Ja wam mogę na przykład polecić bardzo dobrą restauracja Ciechocinek . Bardzo dużo osób przebywa w tej restauracji.Sam często w niej jestem.

olka8932

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 312
    • Zobacz profil
Odp: Wycieczka
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Października, 2020, 22:41:40 »
U nas Kraków i różne Kraków atrakcje

nuptse

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Wycieczka
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Listopada, 2020, 10:31:08 »
Ostatnio czytałam tutaj http://transportowiecpt.pl/porady/. Fajny artykuł właśnie na temat wycieczki do Krakowa. Pomyślałam, że jak pandemia trochę odpuści to chętnie się wybiorę.

brajan_ek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Wycieczka
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Listopada, 2020, 23:49:57 »
Ja nie byłem jeszcze w wielu ważnych historycznie miejscach w Polsce