Autor Wątek: Części zamienne do wózków widłowych  (Przeczytany 331 razy)

bartos90

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Części zamienne do wózków widłowych
« dnia: 01 Listopada, 2021, 18:42:46 »
Szukasz sprawdzonego serwisu wózków widłowych? A moze potrzebujesz zaopatrzyć się w części zamienne do maszyn? Sprawdź usługi firmy CSWIM. Znajdziesz tu zarówno usługi serwisu jak i dostęp do tysięcy części zamiennych. Na stronie internetowej https://cswim.pl/25-czesci-zamienne znajdziesz wszelkie niezbędne informacje oraz ofertę

Paweł_24

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Części zamienne do wózków widłowych
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Listopada, 2021, 22:22:01 »
Jak bardzo trwałe są takie zamienniki, czy opłaca się to montować?

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1012
    • Zobacz profil
Odp: Części zamienne do wózków widłowych
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Listopada, 2021, 15:57:22 »
A skoro już jesteśmy przy takich tematach, to czy wiecie, czym każdy powinien się kierować wybierając wózki widłowe spalinowe na swój magazyn? Przede wszystkim warto określić, chce się wózek spalinowy z napędem diesel czy LPG. Bardzo ważne są również takie parametry jak maksymalny udźwig oraz maksymalna wysokość podnoszenia. Warto zwrócić na nie uwagę przy zakupie.

Łukasz31

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Części zamienne do wózków widłowych
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Listopada, 2021, 11:36:58 »
A co do węży hydraulicznych do wózków to polecicie coś trwałego? Ostatnie zaczęły Mi pękać po roku użytkowania...

polox

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Części zamienne do wózków widłowych
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Marca, 2022, 11:24:18 »
Dzięki za podesłanie oferty. Znalazłem też tutaj na stronie https://cswim.pl/978-serwis-wozkow-widlowych serwis także jak coś będzie nie tak u mnie w firmie to się do nich zgłosze z pewnością, bo dobre ceny.

sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 879
    • Zobacz profil
Odp: Części zamienne do wózków widłowych
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Marca, 2022, 21:07:06 »
I jak tam zaleźliście firmę, która oferuje dobre części do wózków widłowych ? Pytam, ponieważ sama poszukuje miejsca, gdzie mogłabym zaopatrzyć się w poszczególne elementy do moich maszyn. Mam używane widłowe wózki, dlatego często wymają one remontu. Także przydadzą mi się dobre namiary.