Autor Wątek: Pozyczka na wyjazd  (Przeczytany 16783 razy)

mariola

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Pozyczka na wyjazd
« dnia: 31 Sierpnia, 2017, 14:04:42 »
Jak wasze plany na tegoroczne wakacje? Moje niestety nie wypalily .. mialam wyjechac z chlopakiem na Wyspy Kanaryjskie jednak wypadlo nam cos waznego. Nie wszystko jednak stracone i moze uda nam sie zalapac na jakies last minute :) Z ofert jakich biur podrozy korzystacie najczesciej? Druga kwestia to finanse. Bedac raz na wycieczce zdarzylo nam sie zgubic karte kredytowa i bylismy przez troche bez zadnych funduszy. Chcemy sie w jakis sposob zabezpieczyc na przylosc. Przegladalam troche artykulow na ten temat .. najlepiej cala sprawe zobrazowal ten - https://www.wonga.pl/mala-pozyczka-na-wakacje Jesli macie doswiadczenia z tego typu rozwiazaniami to prosimy o komentarze jak to wszystko wyglada w praktyce. Korzystajac z okazji - udanych wakacji wszystkim spoznialskim ;)

chmielik

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 319
    • Zobacz profil
Odp: Pozyczka na wyjazd
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Stycznia, 2018, 18:31:20 »
Chyba bym się nie cieszył tak z wakacji jakbym wiedział że są na kredyt. My jak bardzo chcieliśmy jechać na Sardynię - http://wakacjenasardynii.pl/ to po prostu zaoszczędziliśmy. A były to niesamowite wakacje :) lepiej poczekać trochę a bardziej się z nich cieszyć

miki32

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Odp: Pozyczka na wyjazd
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Listopada, 2018, 09:21:28 »
W przypadku takich "zachciewajek" dobrą opcją jest pożyczka pozabankowa. Ofert takich pożyczek jest sporo. Możesz wziąć dodatkowe pieniądze, na dowolny cel. Na wyjazd z pewnością to wystarczy.

moben

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Pozyczka na wyjazd
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Stycznia, 2019, 13:11:22 »
Myślę, że najlepszą pożyczkę ma bank Raiffeisen. Jest nieoprocentowana rozłożona na 24 raty. Rrso tylko 2,88%

aleksis

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Pozyczka na wyjazd
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Lutego, 2019, 20:27:03 »
Sama ostatnio finansowałam dzieciakom wyjazd na ferie właśnie dzięki pożyczce pozabankowej. Potrzebowałam szybkiej gotówki przy minimum formalności i tak trafiłam na świetną ofertę firmy Provema. Nie miałam także problemów ze spłata zobowiązania.

linda

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
Odp: Pozyczka na wyjazd
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Marca, 2019, 12:26:18 »
Minimum formalności jest zawsze przy pożyczkach bez BIK. Mam tu na myśli takie https://kredytolog.com/pozyczki-pozabankowe.html pożyczki. Formalności ograniczone są do minimum. Zarówno wniosek jak i odpowiedź  - wszystko załatwia się online. W zasadzie kilka minut i mamy pieniądze.

kasandra

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Pozyczka na wyjazd
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Kwietnia, 2019, 16:38:24 »
Uważam, że kredyt powinno się brać tylko z ważnych powodów - na zakup domu, samochodu, rozwój firmy. Telewizor czy komputer naprawdę mogą poczekać (chyba, że komputer jest potrzebny do pracy). A Wy jak sądzicie?

Alex-Kowalski

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Pozyczka na wyjazd
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Czerwca, 2019, 15:27:24 »
Wszystkie szybkie chwilówki gwarant mogą pomóc w codziennym życiu ale trzeba uważać pełno kruczków prawnych ale najważniejsze jest dopilnować dnia spłaty pożyczki. Nieraz brałem chwilówkę nie miałem problemów ale zawsze podchodzę do tematu ostrożnie.

ewonme222

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: Pozyczka na wyjazd
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Czerwca, 2019, 17:08:19 »
pożyczka to nowy gracz na rynku firm pozabankowych, który udziela korzystnych pożyczek dla kobiet. Wypełnij prosty wniosek dostępny na stronie internetowej, podaj swoje podstawowe dane i spokojnie czekaj na decyzję pożyczkową.

zbigniew22

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Pozyczka na wyjazd
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Czerwca, 2019, 13:47:28 »
Przed braniem każdego kredytu zaglądam na stronę internetową poradnik finansowy . Tam dla każdego jest bardzo dużo ciekawych informacji.

vevel

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Pozyczka na wyjazd
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Lipca, 2019, 14:31:04 »
taka pożyczka to według mnie super rozwiązanie, bardzo chętnie bym taką wziął

pieknyolek

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 326
    • Zobacz profil
Odp: Pozyczka na wyjazd
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Lipca, 2019, 11:02:21 »
Jeżeli szukacie dobrego kredytu to wejdźcie na stronę https://www.kredyty-hipoteczne.net.pl/kredyty-hipoteczne-szczecin/

karamia

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 229
    • Zobacz profil
Odp: Pozyczka na wyjazd
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Lipca, 2019, 20:54:05 »
ja w tym roku uderzam na Chorwacje, bez kredytu sie tez nie obyło. ale ja nie martwie się, cały rok potem mogę spłacać a co zobaczę co wypocznę to już moje. Z Kredyt OK mam pożyczkę. 5 tysiecy, tak żeby już na wszystko było. i nie oszczedzać za granicą przesadnie, nie po to przecież tam jedziemy :D

mirek3222

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Pozyczka na wyjazd
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Września, 2019, 09:36:02 »
Ostatnio jak byłem u przyjaciela to zauważyłem u jego że bardzo często przegląda stronę internetową https://januszbogacki.pl/ . Jak sam wszedłem to wiedziałem dlaczego tam jest.Na tej stronie jest wiele artykułów o finansach.

Clarence

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Pozyczka na wyjazd
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Września, 2019, 20:41:23 »
Nie wiem czy branie pożyczki na taką ulotna rzecz jaką jest wyjazd, to najbardziej rozsądny pomysł..