Autor Wątek: apteczki z wyposażeniem  (Przeczytany 322 razy)

Olek01214

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
apteczki z wyposażeniem
« dnia: 01 Czerwca, 2021, 16:52:48 »
Cześć, znacie może sklep, z którego można kupić apteczki? Interesuje mnie apteczka z wyposażeniem ale zawsze trafiam na takie, które są bez wyposażenia. Doradzicie mi coś na ten temat?

pamela

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: apteczki z wyposażeniem
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Sierpnia, 2021, 11:56:14 »
Wiesz co, według mnie warto samemu skomponować apteczkę, którą potem zabierzemy na wyjazd. Każdy w końcu może potrzebować czegoś innego. Jak sam skompletujesz, to będziesz miał pewność, że znajdziecie się to, co jest dla Ciebie odpowiednie. Sama zresztą tak robię od dawna. Przez lata wyjazdów wypracowałam sobie listę rzeczy, które zawsze muszę ze sobą zabrać. Ostatnio na listę trafił spray Fonix ból uszu. To rozwiązanie od Zakładów Farmaceutycznych "POLPHARMA" S.A. sprawdza się w przypadku infekcji, czy też podrażnień. Co ważne, może być stosowane nie tylko przez dorosłych, ale także przez dzieci, które ukończyły trzeci rok życia. Korzystając z okazji, opowiem Ci trochę także o składzie. Znalazły się w nim m.in. olej z liści oliwki europejskiej, wyciąg z koralowca Gorgonia, a także wyciąg z palmy sabałowej. Jakbyś chciał dowiedzieć się więcej, to podpowiem Ci, że wystarczy zajrzeć na ich stronę fonix.pl w sieci i poczytać. Co więcej, znajdziesz tam także wiele przydatnych informacji o higienie uszu. Warto sprawdzić!

SetteroPiotr

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: apteczki z wyposażeniem
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Listopada, 2022, 14:50:22 »
Witam, apteczkę z wyposażeniem możesz znaleźć w tym sklepie https://www.bhp-gabi.pl/k996,apteczki-i-sprzet-ppoz-wyposazenia-do-apteczek.html, albo idź poszukaj w aptekach :)

Daniel34

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: apteczki z wyposażeniem
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Grudnia, 2022, 21:33:55 »
Jaki jest koszt zakupu takiej apteczki?

noemi

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: apteczki z wyposażeniem
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Grudnia, 2022, 19:43:21 »
Szukasz apteczki do auta?

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1195
    • Zobacz profil
Odp: apteczki z wyposażeniem
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Grudnia, 2022, 03:55:16 »
Gdzie kupić?

__
kask damski

agusikowski

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: apteczki z wyposażeniem
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Grudnia, 2022, 10:15:29 »
Warto mieć taką apteczkę.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1000
    • Zobacz profil
Odp: apteczki z wyposażeniem
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Czerwca, 2023, 10:39:26 »
A jak są wyposażone Wasze apteczki w domu? Co koniecznie musi się w nich znaleźć? U nas na przykład jest to woda morska hipertoniczna. Wszyscy jesteśmy w domu alergikami, a produkt ten przynosi niesamowitą ulgę podczas kataru. Dużym plusem jest to, że taką wodę może używać cała rodzina, również dzieci ;)