Autor Wątek: CZAPKA  (Przeczytany 480 razy)

wojtek332

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 966
    • Zobacz profil
CZAPKA
« dnia: 11 Lipca, 2022, 21:08:26 »
Na pewno zapraszam do rewelacyjnej oferty https://www.e-hurtowo.eu/czapka-c-147_163.html . Sam o tej ofercie dowiedziałem się od mojego bardzo dobrego znajomego.

Daniel34

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: CZAPKA
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lipca, 2022, 21:10:03 »
Bardzo fajnie jest kupić taką czapkę. :)

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1115
    • Zobacz profil
Odp: CZAPKA
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sierpnia, 2022, 17:36:48 »
Faktycznie czapki chyba są najbardziej popularny nakryciem głowy ale ja również jeszcze chcę powiedzieć, że bardzo dobrą opcją dla mężczyzn są kaszkiety. Sam zresztą nawet niedawno pomyślałem o tym aby taki mieć. W sumie sam zobacz jak bardzo uniwersalne nakrycie głowy to jest.

elza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 347
    • Zobacz profil
Odp: CZAPKA
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Września, 2022, 23:18:23 »
A tutaj https://supersklep.pl/czapki-z-daszkiem już zaglądaliście? Macie tam bowiem namiar na sklep, w którym znajdziecie między innymi czapki z daszkiem. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie, aby znaleźć produkty, które będą idealnie dopasowane do waszych potrzeb oraz możliwości finansowych. Zakupy online, to super sprawa w dzisiejszych czasach.

Kapka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1000
    • Zobacz profil
Odp: CZAPKA
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Października, 2022, 17:56:52 »
W sumie zima coraz bliżej, więc rzeczywiście przydałoby się mieć przygotowaną jakąś ciepłą czapkę. Ostatnio nawet przeglądałam sobie różne czapki damskie w różnych sklepach internetowych, na przykład w MOHITO. I muszę przyznać, że kilka modeli wpadło mi w oko ;) Nie jestem tylko pewna, czy zdecydować się na czapkę z pomponem czy bez niego. Jak sądzicie, która będzie lepsza?

jose

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: CZAPKA
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Października, 2022, 23:57:19 »
Istotne, żeby była ciepla.

pola88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: CZAPKA
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Listopada, 2022, 19:40:01 »
Zbliża się zima, więc i ciepła czapka się przyda. Największy wybór jest w sklepach internetowych, a ze swojej strony mogę polecić ich https://panpablo.pl/pol_m_Kobieta_Akcesoria-298.html . Mają nie tylko czapki, ale też inne akcesoria i dodatki do odzieży, takie jak rękawiczki, chusty na szyję czy butelki do wody. Jakość jest bardzo dobra, ceny też są w porządku, także warto przejrzeć ofertę.

olesław35

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: CZAPKA
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Listopada, 2022, 11:46:42 »
Ja zdecydowanie celuje w bawełnę organiczną - zamówiłam nawet ostatnio jedną dla mojego taty. Wybrałam czapka zimowa szara - ma fajny fason a tata w końcu nie narzeka na zimno.

marnie

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: CZAPKA
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Listopada, 2022, 15:46:25 »
W jakich kolorach są dostępne?

Hevik456

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1195
    • Zobacz profil
Odp: CZAPKA
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Listopada, 2022, 10:59:32 »
U mnie na zimę obowiązkowe jest zawsze ciepłe ubranie, a chyba ulubiona część garderoby to czapka organiczna bawełniana . Nie ukrywam, że rozważam różnego rodzaju propozycje dotyczące czapek i na pewno w tym roku chciałabym postawić na jakieś ciepłe propozycje. Na pewno będę zadowolona!

khalid.bosco

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: CZAPKA
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Listopada, 2022, 22:11:31 »
Nie noszę czapek.

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1115
    • Zobacz profil
Odp: CZAPKA
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Listopada, 2022, 12:00:37 »
Gdy jeszcze chodzi o sam fakt noszenia nakryć głowy to czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym dlaczego właśnie zimą warto jest nosić beret zamiast czapki? Myślę, że niezwykle ciekawie o tym napisano w https://magazynkobiecy.pl/dlaczego-zima-warto-wybrac-beret-zamiast-czapki/ i właśnie dlatego jak dla mnie takie sprawy bywają niezwykle ważne.

Penelopi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: CZAPKA
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Listopada, 2022, 13:27:52 »
Ja muszę sobie kupić nową

yayoi

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: CZAPKA
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Listopada, 2022, 20:03:10 »
Może wybierz nauszniki?

KrzysztofReport

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1115
    • Zobacz profil
Odp: CZAPKA
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Stycznia, 2023, 19:25:44 »
Jak widać to właśnie czapki są bardzo popularnym nakryciem głowy i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również dość ważne jest to aby przede wszystkim wiedzieć jak dobrać czapkę damską do płaszcza aby wyglądać stylowo. W każdym razie bardzo dobrze o tym właśnie napisano w https://kobietanaczasie.pl/jak-dobrac-czapke-damska-do-plaszcza-aby-zawsze-wygladac-stylowo/ więc polecam wam zapoznanie się z tym materiałem.